Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dziewczyny czytam o tych poparzeniach i mam rade sprawdzona na mnie samej jakk mialam 5 lat
wylalam na siebie wrzaca erbate w przedszkolu nic nie pomagalo masci lekarze nic robilo sie tylkko gorzej i wiecie co mi pomoglo ?? oklady z moczu...mama kazala mi robic siku do miseczki i robila mi oklady( nie mam najmniejszego sladu ani blizy) moze warto sprobowac,,, osobiscie polecam 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE JA JUŻ W DOMKU 🙂

MAŁY WYKĄPANY A TERAZ PORA NA STARSZEGO 🙂 ALE TYM SIĘ ZAJMIE MĄŻ A JA LECĘ DAĆ CYCA MOJEMU WRZASKUNOWI :laugh: :laugh:
OJ JAK ON TERAZ NA WIECZÓR STRASZNIE PŁACZE 😞 CHYBA DOPADŁA GO KOLECZKA WIĘC IDĘ WYCIĄGNĄĆ SUSZARKĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewka podaję linki

http://chomikuj.pl/spodpowieki/dzieci+(+o+dzieciach+i+dla+dzieci)/BABY+MOZART+-+muzyka+stymuluj*c4*85ca+twoje+dziecko

http://chomikuj.pl/SUPER-FILMY-MUZYKA-PROGRAMY/Playlisty+2/BABY+MOZART+-+muzyka+stymuluj*c4*85ca+twoje+dziecko

http://chomikuj.pl/pozytron/MOZART-dla+naszych++dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo?! Co tu tak pusto? O ja cie kręce... 🙂
ja się właśnie pokłóciłam z mężem... Coraz częściej się kłócimy, on się wiecznie czepia, ma humory... Ech już mam dosyć... Szkoda gadać... Czasem zastanawiam się czy nie byłoby lepiej samemu... Idę spać, załapałam doła giganta a na to najlepszy jest głęboki sen. Moje dziecko dziś zasnęło po 20, w dzień pięknie spalo, jeszcze piękniej zasnęło 🙂 żyć nie umierać 🙂 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE

U MNIE SIELANKA, MAŻ JEST CUDOWNY, ALE TEZ OSTATNIO KŁÓCILISMY SIE PRAWIE 2 TYG OCZYWISCIE O JEGO MATKE 😠 ZRESZTA TYLKO O TO SIE KŁÓCIMY, MAM WRAZENIE, ZE GDYBY NIE ONA TO NASZE MAŁZEŃSTWO BYŁO BY IDEALNE...

LENKA SOBIE DOI CYCA A MI SIE CHCE SIUSIU :laugh:

U MNIE TEZ PRALKA CHODZI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
A ja pisze bloga :P zglosze go do konkursu 15lat mamo to ja 🙂

Wiki juz druga noc z rzedu przespala od 21 do 7 rano no a dzisiaj do 7.30 :P i pozniej jeszcze spala :P a teraz obok mamy w bujaczku lezy i sie przeglada w lusterku 🙂

Ciekawe jak u Doruni... ?

A ostatnio zauwazylam ,ze sloneczka nie bylo u nas od hohohohohooooo i jeszcze dluzej ... a mowila,ze bedzie zagladac co jakis czas...

Marcin dzisiaj chyba znowu jedzie do Holandii 😞 ale przynajmniej troche kasy wpada... za jego ostatni wyjazd jedziemy nad morze, juz zaplacone za domek mamy...

A moja Wiki ostatnio sobie cos upodobala.... jak tylko zlapie mnie za wlosy to sie na nich podciaga do siadania... auuuuć to jest bolesne :/ i czasami mi sie smiac chce jak sie podciaga za rece i bierze do gory glowke i nogi w tym samym czasie 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ GRUDNIÓWKI 🙂

WŁAŚNIE ROZMAWIAŁAM Z DORUNIĄ I POWIEDZIAŁA MI ŻE NAJPRAWDOPODOBNIEJ OPERACJE ODBĘDZIE SIĘ JUTRO 😞 LEKARZE MÓWIĄ ŻE NIE MA NA CO CZEKAĆ ALE JESZCZE JUTRO O TYM ZADECYDUJĄ 😞

NA WĄTKU O POMOCY DLA DORUNI WPISZE ZARAZ NR KONTA I JEJ ADRES
A JEŻELI COŚ BĘDZIECIE WPŁACAĆ TO JAKO TYTUŁ PRZELEWU PODAJCIE "DLA MARTUSI"

U NAS NOCKA TAK JAK ZWYKLE CZYLI MOŻE BYĆ ALE MOGŁO BY BYĆ LEPIEJ :laugh: :laugh: :laugh:
FREDECZKO ZAZDROSZCZĘ TOBIE TYCH PRZESPANYCH NOCEK :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ TEZ PODAM WAM DANE DORUNII 🙂

EMILIA GNIAZDOWSKA
GDAŃSK-WRZESZCZ
UL. SŁOWACKIEGO 30/10
08-257 GDAŃSK
NR KONTA: 34116022020000000140289352
Z DOPISKIEM "DLA MARTUSI"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDKA POTWIERDZAM SŁOWA AGI 🙂

KURCZE A MNIE BRZUCH BOLI 😞 MAM MIESIĄCZKĘ I PEWNIE DLATEGO ALE DZIWNE ŻE 3 DNIA DOPIERO ZACZĘŁO MNIE BOLEĆ 🤢
A MOŻNA WZIĄĆ NO-SPĘ JAK KARMĘ DZIECKO PIERSIĄ ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
jeny nasza noc tragiczna, przez mojego głupiego męża nie spalam z nerwów do 2 a o 2 zbudzil się mój mały na jedzenie i była ta pierd kolka. Tak się biedny męczył 2 godziny, obydwoje płakalismy...
Zauważyłam że jak kłócimy się z mężem i atmosfera jest zła, mały od razu to wyczuwa... Ostatnio w weekend ja ryczałam przez glupka karmiąc i mały też płakał... Jak przestałam i się uspokoiłam, po chwili Szymek też przestał. Jednak to prawda że mleko matki zmienia się pod wpływem stresów skoro przeszło to na moje dziecko... Mama mi zawsze powtarzała "nie rycz, nie denerwuj się bo to wpływa na pokarm"... Zaraz idę na spacer jak mój ssak się naje. Coś marudzi dziś strasznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA WIEM, ŁATWO MÓWIC, ALE POSTARAJ SIE NIE DENERWOWAC A JESLI CI TO NIE WYCHODZI TO CHOCIAZ GDY KARMISZ STARAJ SIE BYC SPOKOJNA.

AGAK PARACETAMOL WEŹ ZAMIAST NOSPY JESLI MASZ WATPLIWOŚCI. JA TEZ NIE WIEM CZY MOZNA NOSPE GDY SIE KARMI.

UCIEKAM NA SPACEREK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamuśki!

Kajtucha dzięki za linki 😘

AgaK niestety nie wiem czy możesz nospę łyknąć.
Kurcze ja miałam takie bolesne miesiączki, że nic mi nie pomagało, ciekawe jak teraz będzie.

Fredeczko fajny blog 🙂 Będę częstym gościem 😉

My też się szykujemy na spacerek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U mnie nocka super, Kamil spał od 23 do 4:30 🤪 Tylko wieczorami bywa straszna maruda ostatnio 😞 Ale może ta pogoda tak działa 🤨

Na Walentynki dałam mężowi super zapalniczkę żarową a ja dostałam fajną bluzeczkę i kwiaty 🙂

Pisałyście o chrztach, Kamilka chcę ochrzcić w maju bo tak moja siostra ma z Anglii przyjechać a chcę żeby była na tej uroczystości 🙂 W moim mieście jest około 20 Kościołów i w żadnym nie ochrzczą mi Kamilka bo nie mam ślubu Kościelnego z mężem 🤢 mam nadzieje że w Kielcach nie będzie takiego problemu 🤨 Jesteśmy z mężem wierzący ale niezbyt kościułkowi oboje kilkanaście razy spotkaliśmy się z prawdą że ksiądz się za pieniądze modli...

Wiola - fajny film bohaterko 🙂 :laugh: Ale Ci powiedział ten głupi babsztyl w przychodni szok 😠 Mam nadzieję że trafisz teraz na lepszego pediatrę i pomoże Ci rozwiązać problem z karmieniem Majeczki.

Matko biedna Dorunia ale ją życie doświadcza... 😞 😞 😞 Trzymam kciuki żeby wszystko skończyło się doborze 😘 😘 😘

Kajtucha tak ślicznie napisałaś jak kochasz swojego synka że aż mnie samej się w oczku łza zakręciła 🙂 Mnie też kłuje w piersiach jak mam pełne mleka i zaczyna się wtedy samoistny wyciek 😁

W środę byłam u gina, wszystko jest w porządku, ciąża wykluczona 🤪 :laugh: i dostałam receptę na tabletki anty te dla karmiących matek Azalia się nazywają, w aptece mi się troszkę nogi ugięły bo za trzy opakowania dałam 94zł no ale co zrobić... 🤨 :laugh: :laugh: :laugh: Ponadto jak zapytałam się o spirale to powiedział że jak planuje więcej dzieci to mi nie założy dopiero jak urodzę tyle ile będę chciała 😁

Mojej siostry córka chodziła przy meblach jak miała 8 miesięcy 🤪 a mieszka w Anglii może tam dzieci jakoś szybko rosną:laugh:

Mój Kamilek coś w leżaczku nie lubi leżeć 🤨

Fredeczko ja też mam bloga ale z wierszami http://zyciewierszamipisane.blog.onet.pl/

Ale walłam posta jej 🤪 Mały pozwolił na to mamaie bo ładnie śpi, jak sie obudzi to na spacerek pójdziemy, do później paaaaaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...