Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

TU PRZY CHRZCIELNICY KTÓRĄ ZAMIAST POKAZAĆ ZASŁONILIŚMY :laugh: :laugh: [img size=470]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF0035.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

TUTAJ Z RODZICAMI CHRZESTNYMI 🙂 [img size=470]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF0036.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TU Z MOJA SIOSTRĄ 🙂 [img size=470]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF0041.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CO DO CHRZTU GDZIE RODZICE ŻYJĄ W KONKUBINACIE TO U MNIE NIE MA PROBLEMU ABY OCHRZCIĆ 🙂 I DLA MNIE TO TEŻ JEST CHORE ŻE U CIEBIE FREDECZKO NIE POZWALAJĄ PRZECIEŻ DZIECKO NIE JEST NICZEMU WINNE 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski!

AgaK fajnie ze juz macie to za soba, ja chrzcze 11 kwietnia bo mezus juz bedzie w domu i polaczenie lotnicze tyz.Zdjecia sliczne, obia mieliscie w domu czy w restauracji?

Wczoraj mialam z Majka ciezki dzien jak cholipcia, caly dzien placzu no ale najwazniejsze ze juz po. Gorzej ze musialam wziac stoperan bo pol nocy mnie pedzilo i teraz nie wiem czy moge mleko malej dac 😮 jak myslicie?

Obejrzyjcie to sobie :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
http://en.tackfilm.se/?id=1266179321458RA40

ale puuuustki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY PO SPACERKU 🙂

WIOLU OBIAD MIELIŚMY W DOMKU 🙂
W RESTAURACJI NIE CHCIELIŚMY BO TO KOSZT A I SWOBODY NIE MA SIĘ TAKIEJ JAK W DOMKU 😉

A I ZAPOMNIAŁAM DODAĆ ŻE MÓJ SYNEK W KOŚCIÓŁKU BYŁ GRZECZNY JAK ANIOŁEK 🙂 ANI RAZU NIE ZAPŁAKAŁ :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez bede w restauracji robic, wygoda i nie bede sie niczym martwic.. poza tym bedzie okolo 20 osob wiec w mieskzaniu nie ma szans na taka impreze..

moj maly babel spi juz 2h..

zmienilam mu mleko bo nie mogl kupek robic i tak jakby sie szarpal podczas jedzenia...

teraz juz jest ok i tak jakby spokojniejszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

GosiaG ksiadz ktory byl na koledzie tez nie rpbil problemu ale to neistety proboszcz decyduje o tym czy ochrci dziecko :/ przeciez to ich obowiazek... no ale zostawie to bez komentarza .

Niestety u nas w Krajence nie ochrzci, w Złotowie tez nie ale podobno w takiej wiosce niedaleko chrzci bez problemu.

AgaK super zdj 🙂

a my bedziemy robic w domu obiad. Nie zapraszamy caaaaalej rodziny bo to jednak jakies 40 osob by wyszlo a tak to bedzie moze 20. Nawet nie liczylam jeszcze. :P

lece dziewczyny. paaapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

AgnieszkoKBartuś to chyba pierwsze grudniowe dzieciątko,które zostało ochrzczone 😉

Księża nie chcą bardzo często chrzcić dzieci,których rodzice żyją w konkubinacie lub mają tylko ślub cywilny,bo wychodzą z założenia,że rodzić to nauczyciel wiary i skoro sam nie posiada sakramentu ślubu to grzeszy...

Ja jeszcze nie wiem kiedy chrzcimy...Jak się wkurzę to ochrzczę tutaj dziecko a rodzinka niech sobie myśli co chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂

AgaW całuski dla Leny z okazji skończenia dwóch miesięcy 😘

AgaK cudne macie zdjęcia, ślicznie wyglądaliście. No i pierwsze chrzciny u grudniówek zaliczone 😉

My jeszcze nie wiemy czy będziemy robić chrzciny, ale chyba tak ze względu na to, że Piotruś na pewno będzie chciał mieć komunię więc po co robić dziecku problemy.

Poza tym to jutro na 19.40 jedziemy do przychodni do rehabilitantki żeby nam rozpisała godziny rehabilitacji. Mam trochę stracha bo to ponoć boli dzieciaczki 😞

Miłego poniedziałku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Aga super zdjęcia,fajnie że wszystko się udało!
My też chrzcimy 3.04 w pierwsze święto. Nie robimy ani w domu ani w restauracji tylko w świetlicy u nas. Jest nowa, super wyposażona i przede wszystkim większa niż mieszkanie. Będziemy mieli ze 30 osób więc na restauracje nas nie stać. Chyba zrobimy na godz 18 bo wcześniej jest tylko suma o 10.30 a gościom męża i chrzestnej małego ciężko będzie dojechać tak na rano. Zaczniemy obiadem i słodkim, kościół i kolacja.

Dużo zdrówka dla Lenki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki pomóżcie!
Mąż w sobote chorował na cos a'la grypa żołądkowa ale jednodniowa, zarazilam sie od niego, od 12:00 zdycham na to, jednocześnie zajmując się małą i biegając do toalety. Teraz mam gorączkę 38 stopni. Umęża nie był problemu, bo brał leki przeciwgoraczkowe itd. A ja nie wiem czy moge karmić piersią przy tak wysokiej temperaturze i nie wiem co brać na zbicie gorączki, podobno pyralginy nie wolno a mam tylko to i ibuprom.

Brała któraś juz leki na zbicie gorączki?

AgnieszkoK - super fotki z chrzcin, poki miałam siłe to zaglądałam na Brzuszka ale nie pisałam bo jakoś czasu brak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKOMPF Z TEGO CO WIEM TO TEMPERATURA 38 JEST JESZCZE BEZPIECZNA ABY KARMIĆ MALEŃSTWO 🙂 GORZEJ JAK BYŚ MIAŁA POWYŻEJ 39 STOPNI TO JUŻ NIE BARDZO BO BIAŁKO SIĘ ŚCINA W MLEKU 😉
NO I TAK JAK PANNANIKT NAPISAŁA PARACETAMOL MOŻESZ BRAĆ NA GORĄCZKĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ MAMUSIE 🙂

Nie było mnie wczoraj cały dzień i tylko 5 stron do nadrobienia,oj zajęte nasze mamusie maluszkami 🙂
U nas nocka taka sobie no i mała nie śpi od 7 na pogaduszki jej się zebrało :laugh:

AgnieszkoK śliczne fotki i fajnie że macie już to za sobą,my chrzciny 9 maja razem z komunią.Jeszcze co prawda nie byłam załatwiać,ale pytałam proboszcza kiedyś o mówił że nie ma problemu.

Wiola super filmik haha niezła gwiazda z Ciebie 🤪 Ps śliczne zdjęcie 🙂

Akompf bidulko mam nadzieję że Ci przeszło wiem co to za świństwo kiedyś często gościło u nas w domu.Jak tylko Dominika chorowała to wiedziałam że zaraz ja też będe.Najlepsze że mój mąż nigdy tego nie załapał.

Posta już musiałam dokończyć z Emilą na kolanach bo jej się znudziło samej leżeć,ale i tak ładnie pół godzinki sama poleżała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie,

Dziś jak ręką odjął... O wiele lepiej sie czuje, gorączka spadła po Ibupromie ale się nieźle wypociłam w nocy. A mała jak na złośc nie spała tak ładnie jak zawsze ;]

Mam tylko nadzieję, że Basiulek nie podłapała tego też... Na razie wygląda na to, ze jest wszystko ok, ale ja tez dwa dni po mężulku złapałam...

Wczoraj tylko na płatkach z mlekiem i kisielu... 😞 Dzis jestem żarłoczna jak wilk ;]

A ja chcrzciny robię 27 marca, bo można tylko w ostatnie soboty miesiąc, w lutym nie zdąrzę a w marcu w sam raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM 🙂

AKOMPF TO SUPER ŻE JUŻ TOBIE LEPIEJ I MAM NADZIEJĘ ŻE BASIEŃKA SIĘ NIE ZARAZIŁA 😉JA DOKŁADNIE ROK TEMU LEŻAŁAM W SZPITALU Z MOIM KAMILKIEM NA TĘ JELITÓWKĘ 😞

MY NOCKĘ MIELIŚMY SUPER 🙂

KAMILKOWI JUŻ POWOLI ZNIKAJĄ CHROSTKI ALE TAK OGÓLNIE NIE MIAŁ ICH DUŻO 🙂 CAŁY CZAS SMARUJE JE PODRODERMEM 😉

MIŁEGO DNIA GRUDNIÓWECZKI 🙂

P.S.WŁAŚNIE MIJA MŁODSZA LATOROŚL NARŻNĘŁA KUPSKO I SKRZECZY :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTAJCIE

MOJA NIUNIA JESZCZE SPI A JA JEM SNIADANKO. NOCKA TAKA SOBIE, POBUDKA CO 2 GODZ, JAKOS TAK LENCE SIE ZECHCIAŁO DYDAC CZESTO.

A JA DZIS MAM GINEKOLOGA. MAZ W DOMKU Z TEJ OKAZJI BEDZIE SZYBCIEJ, BO KTOS MUSI ZOSTAC Z MAŁĄ.

AKOMPF JA Z MĘZEM TEZ OSTATNIO BYLISMY PRZEZIĘBIENI A LENKA ZDROWA 🙂
FAJNIE ŻE JUZ CI LEPIEJ.
JAK TAM TWOJE RĘKODZIEŁA? CZAPKA SKOŃCZONA? CZY TO MIAŁ BYĆ SZALIK...?

AGAK DOBRZE ŻE KAMILKOWI JUZ MIJA CHORÓBSKO.

UCIEKAM POD PRYSZNIC PÓKI MAŁA ŚPI.


MIŁEGO DNIA KOCHANE HAHA KOCHANE BRZUSZKI CHCIAŁAM NAPISAC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Akompf cieszę się że już lepiej 🙂
Mój mały łasuch wczoraj w dzień spał może ze 3 godziny w sumie więc jak nigdy padł o 19tej i spał do dzis do 9, oczywiście w nocy pobuidki co 2 godziny, raz po godzinie 😞 no i teraz znów śpi. Jejku jak fajnie jak zasnął od razu bez tych akcji wieczornych do północy...

Monika- głos oddany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...