Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

EWO JA TEZ MAM SPACERÓWKĘ CONECO I TEŻ NIE DA RADY BUJAĆ MAŁEGO W WÓZKU 😞 ALE U MNIE NIE MAM TEGO PROBLEMU BO JA MAŁEGO NIE BUJAM TYLKO WOŻĘ I TAK MI ZASYPIA

JA MAM TAKI ALE BEZ FOLII 🙂 http://www.allegro.pl/item984733354_wozek_traper_firmy_coneco_okrycie_folia_2009.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fredeczko ja kupiłam spacerówkę bo ten wózek miałam za ciężki i rozwalony już trochę bo po 3 dzieci 😉
Poopowiadaj nam trochę jak było!!!!

No właśnie tak teraz oglądam te wózki i chyba spacerówek po prostu nie da się bujać, tylko te co są 2 w 1 z gondolą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo no co tu opowiadac? 😁
Przyjechal, poszlismy na spacer.... 🙂 rozmawialismy, poopowiadalismy sobie duzo 🙂 pozniej poszlismy do mnie, poznal moja mame i chrzestna troche porozmawiali, pozniej poszlismy na gore dalej rozmawialismy no i tak zlecialo. szkoda ,ze tylko 5 godz 😞 bo minelo baaaardzo szybko....

Wiki byl zachwycony, ona nim tez ;D jak trzymal ja na rekach to pozniej pachniala jego perfumami mmmm .... 🙂

no bylo super no !! ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

maly wstal o 5...

bylam u lekarza, spirala zlozona na 5 lat ale mozna wczesniej wyciagnac....

bolalo jak cholera ale dalam rade bez znieczulenia bo bylam z dzieckiem i tak bylo szybciej...

ogolnie teraz jakos dziwnie sie czuje, ale lekarz powiedzial ze tak bedzie... maly oglada bajki a dzis jade do siostry...

fredeczka, no to super randka 🙂 gratuluje 🙂

milego dionka Wam zycze, a moj maly juz tak chce siadac ze musze go inaczej trzymac bo sie odpycha i chce siadac 🙂

buziackzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wstałyśmy o 6.00. Zjadłyśmy i teraz czas na zabawę i gaworzenie.
Ja się biorę za pranie i prasowanie.

Madzi zrobiła się jakaś nadżerka na dziąśle przez te wkładanie wszystkiego co popadnie do buzi. Ehhhh...
Ja daje oklaska Agnieszce i spadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WITAJCIE

NASZA NOC OK, Z TYM ŻE OD 7 JUZ NIE SPIMY 😞
LENKA TERAZ SOBIE GAWORZY I BAWI SIE KOCYKIEM.

MUSZE POSPRZATAC BO LEKKI BAŁAGAN MAM.
JA NIE WIEM JAK MY TO Z MEZEM ROBIMY, JEST NAS DWOJE DOROSŁYCH A CO DZIEŃ MUSZE SPRZATAĆ 😠 😠 TEZ TAK MACIE???

FREDECZKO MASZ RACJE ZE SIE NIE SPIESZYSZ 🙂 NA BUZIAKI JESZCZE PRZYJDZIE CZAS. PÓKI CO POZNAJ GO DOBRZE I ZAUFAJ . A BUZIAKA TO NAJWYZEJ W POLICZEK MU DAJ NA RAZIE. JAK MU ZALEŻY TO POCZEKA 🙂
I MOJA LENKA TEZ NIERAZ PACHNIE PERFUMAMI MĘZA JAK JĄ PRZYTULA I JA BARDZO TO LUBIE 🙂

AGNIESZKOk UDANY TEN TWÓJ MĄZ JEST 😁

PICASSO FAJNIE TWÓJ KLOCUSZEK WAŻY 🙂 ALE WYDAJE MI SIE , ŻE WAGA DOMOWA TAK DOKŁADNIE NIE ZWAŻY MALUSZKA.
POZA TYM PODZIWIAM CIE KOBIETKO ZE MASZ CHECI DO GRZEBANIA W ZIEMI. JA NIGDY NIE LUBIŁAM PRAC NA DZIAŁCE 🤢

WIOLU FAJNIE ZE MAJCE SIE TROSZKE PRZESTAWIA. MAM NADZIEJE ZE Z KAZDYM DNIEM BEDZIE CI LŻEJ 🙂

AGA84 NAPRAWDE TAK MOCNO BOLI ZAKŁADANIE SPIRALI?? DŁUGO TO TRWA??

SDPACERÓWKI MACIE FAJNE 🙂 JA NIE KUPUJE BO MAM WÓZEK WIELOFUNKCYJNY. WCZORAJ Z MĘZEM ZŁOŻYLIŚMY SPACERÓWKE. PRZYMIERZYLISMY DO NIEJ LENKE I STWEIRDZILIŚMY ZE MUSI JESZCZE SOBIE POCZEKAĆ BO MIMO ZE JEST W POZYCJI PÓŁLEŻĄCEJ TO NA SPACER ZA DŁUGO TAKA POZYCJA... ECHH WOLE POCZEKAĆ NIŻ ZEBY W PRZYSZŁOSCI LENKA MIAŁA PROBLEMY Z KRĘGOSŁUPEM.

A TAK TO WYGLĄDA
[URL=http://img171.imageshack.us/i/dsc06762640x480.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8271/dsc06762640x480.jpg[/IMG][/URL]


MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI

SPRÓBUJE JESZCZE POKLASKAĆ TROSZKE I IDE NA SNIADANKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!!

U nas nocka standardowo czyli przespana 🙂

ale slysze,ze sie budzi moj babelek 🙂

o cholerka spirala boli? wlasciwie co mnie to interere skoro mi poki co zadne zabezpieczenie nie jest potrzebne... 😜

lece nakarmic mojego smoka obiboka 😁

milego dnia grodnioweczki 🙂 ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć!

Aga84 to fajnie, że spirala założona, ja bym się chyba jednak trochę bała 😮

AgaW my też brudzimy jak cała armia 😁 Nie nadążam sprzątać tego burdello 😁
Ale Lena poważna w swoim wózeczku 🙂

Fredeczko ja też chcę przespaną noc!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe wy chceie przespana noc a ja chce....... karmic cyckiem!

dziewczyny ale sie wkurzylam! :P


kupilam raz Wiki takie jakby buciki na chrzest i co? i dupa...... za male!! tak samo jedne skarpetki.... raz miala ubrane je na Wigilie i wiecej jej nie zakladalam bo byly za duze , odlozylam je na bok i czekaly az beda dobre i co? i za male.....

wiec dorzuce do tej paczki dla AgiK koolezanki jesli bedzie chciala kupic te ubranka.
i tak wlasnie siedze i mysle,ze dodalabym jej tam jeszcze jakies 10szt ubranek! bo patrze ze niektore sa juz Wiki tak ledwo ledwo na styk! 😁 ale rosnie ta moja kruszyna!! czyli powoli wchodzimy w 68 ktore jest jeszcze za duze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka cieszę się iż uśmiechnął się do Ciebie los 🙂 Masz rację, nie ma co się spieszyć. 😜
Co do burdelu w domu to u mnie niestety też jest na porządku dziennym. Zawsze miałam posprzątane a odkąd pojawiła się Madzia to już brak czasu. A mój K lubi "nieład artystyczny" 😠 I jemu to nie przeszkadza.
Dziś na obiadek robię rybkę w sosie cytrynowym z bazylią. Krzysiek w domu więc mogę nadrobić zaległości w prasowaniu i ugotować obiad.
ja wożę małą w spacerówce ponieważ w gondoli się nie da... 😉 Mała się buntuje i trzeba ją przez cały spacer nosić na rękach.

dzisiaj muszę zrobić porządek w szafie Madzi. I skoczyć do ciucholandu bo brakuje mi ciuchów dla niej na teraz. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy zaraz los sie usmiechnal...
los sie usmiechnie jak za 10 lat wezme slub i bede miec upragniona 3 dzieciaczkow! 🙂 ale nie obrazilabym sie gdyby z Krzyskiem wyszlo cos dobrego..... 🙂 aaaaa i zapomnialam dodac, ze Krzysiek zaprosil mnie i Wiki na majowke nad morze..... 🙂 on bylby z Amelka 🙂 ale sie ciesze! :P

Persy wcale sie nie dziwie, ze ubranek wam brakuje bo Madzia jest taka dluuuuuga! :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

u nas nocka taka sobie z jedną pobudką,ale o 6 chwilke pobuszowała,potem jednak pospałyśmy do 8:20 bo panowie od balkonów nie pozwolili na dłużej 🤢

Fredeczko super że randka się udała i co najważniejsze że polubił Wiki 🙂

Lenka super wygląda w spacerówce,ale ja też jeszcze czekam z zakładaniem swojej.Wogóle chyba namówie męża żeby kupić bardzo lekką spacerówke a ta naszą założe na jesień.

Fredeczko dzieciaczki rosną,my już powoli bedziemy żegnać rozmiar 68,zresztąś wszystkie ciuszki jakie nosi pisze tam 6 miesięcy a jednego pajaca którego jej nakładam pisze 9 miesięcy 🤪 no ale to chyba błąd w druku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...