Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

witam pospacerowo 🙂

rano pisałam z wami i razem z lenką zasnęłyśmy, wstałysmy po 10 i poszłysmy na spacerro, mała nadal śpi 😁

Kajtucha fajna ta chusta i nie droga, ja cały czas zastanawiam się nad kupnem 🙂
Skóreczka, współczuję z powodu straty maluszka 😞

mittka sukienka sliczna, jak ślubna 🙂
oczywiście reszty nie pamiętam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
troszke nadrobiłam a więc:

AgaW dresik super, mnie się podoba brązowy

AgaK dowcipy superowe 😁 ale się uśmiałam

Kajtucha mój też pakuje wszystko do buzi, i mam takiego samego gryzaczka 😜 a raczej Bartek ma, a fotki Szymka słodaśne 😁 😁
co do problemów z mamą to lepiej ustalcie jakieś granice bo Ty sie biedulko wykończysz.

mittko sukienka naprawde super! ja bym taką chciała ale czerwoną 😜


gosia2301 bardzo się ciesze, że z fasolkiem jest wszystko dobrze! informuj nas na bierząco co i jak...


a my sie wybraliśmy do operatora i wydrukował mi liste z pinami i pukami, okazało się ,ze ja wbijałam mój kod pin do banku w tel i dziwiłam się, że nie działa 😁 😁 😁

spacerek była ale godzinny bo jak mały się rozdarł z głodu to biegiem do domu wracałam, ludzie patrzyli jak na wariatkę 🙃 a w domu zjadł 30 ml i poszedł spac 😠 😜
chyba zacznę nosic ze sobą jakieś jedzonko dla niego bo zawsze to można na ławce usiąśc i nakarmic głodka a nie na złamanie karku do domu leciec
mój Bąbel jutro skończy 4 m-ce i z tej okazji dostanie na obiadek kaszkę mleczno ryżową 😁 😁 😁

dziękuje za oklaski i ja tez spróbuje Was poklepac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski!
Nadrobiłam Was 🙂

My dalej u rodziców. Mama lata wokół nas, ale mnie to wkurza bo wolę wszystko sobie robić sama, no ale niech się nacieszy nami kobita 😁

Skóreczko współczuję straty maleństwa 😞
Co do sudokremu to używam cały czas 😉

AgaW śliczny brązowy dresik 🙂
Ja też jechałam w miarę spokojnie na poród 😉 Wody mi nie odeszły, przebijali mi pęcherz podczas porodu 🤢

Emmax wiem co czujesz bo też na maksa nie chcę wracać do pracy 😞

AgaK to świetnie, że z maluszkiem Twojej koleżanki wszystko w porządku.

Mittko przepiękna ta sukienka 🙂

No i oczywiście nie pamiętam więcej 😜

Acha... podoba mi się co niektóre z Was piszą jak dopisują coś do posta -tam na dole w nawiasie 😁 Wiola napisała -niezrozumiałe nawet dla mnie 😁 😁 😁

AgaK super kawały 😁

Kajtucha super fotka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo, my po spacerku... mały przez godzinę oglądał świat bo mu podniosłam oparcie w gondoli i siedział sobie jak król i patrzył no i jak zasnął to spał niecałą godzinę. Teraz leży i wyzywa samochód 🙂

A ja przeglądam oferty kwater nad morzem, chcemy się wybrać we wrześniu do Dźwirzyna więc sobie patrzę. Ach jestem ciekawa jak maluch zareaguje na morze 🙂 będzie miał już 9 miesięcy 🙂

Aniu a gdzie Ty pracujesz? co robisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha i reszta mój Wikuś też czasem chce zjeść mi nos, przeważnie obgryza tygryskowi ogon 😁
skoreczka ja nie mogę używać Sudocremu, bo małemu wyskakują czerwone kropeczki, więc używam zwykłego Bambino albo oliwki
wstawię Wam zdjęcie najbliższych przyjaciół Wiktora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picasso ale przyjaciele 😁

Gosiu dziękuję za książeczki 🙂

ale lana nawija z misiem 😁
a mamusia zaraz będzie miała extremalne przeżycie, da lence jabłuszko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAK1601 no to niech maluszek trzyma się dzielnie 🙂 moja siostra jak się urodziła miała 1800g, ale wszystko dla tego, że mama miała zrosty na macicy, a na dzień dzisiejszy jest troszkę wyższa ode mnie 😁
Kajtucha ale piękne widoki, u mnie nadal sucha ziemia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...