Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
HEJ MAMUSIE

u nas noc kurcze rewelka! mały ani razu nie zapłakał, w końcu...
czytam was od wczoraj ale nie pamiętam co się działo po kolei, no ale zapamiętałam jedno- Fredka co za kutas z tego Marcina... w głowie się ton ie mieści... ale kiedyś i dla niego los będzie złośliwy i nie wierzę że z tamtą pannicą to on długo posiedzi.... ale ona pustak jest... ja pierdole... nie chce się wierzyć..

Wiolka u Ciebie to zawsze jakieś przeboje są. Oj musicie być z mężem obydwoje mega temperamentni

Agaw26- piękne zdjęcie a avatarku masz!!!!

Ewa, body super!

ja właśnie włażę na allegro po śpiochy dla Szymka. Pogoda do dupy. Szaruga na maksa, a parówa i duchota nie z tej ziemi...

no a ta piosenka Arki Noego i ten filmik... ach... cudo!!! łezki poleciały...
my na ślubie mieliśmy http://w393.wrzuta.pl/audio/76WaReTUkDm/bernadeta_kowalska_-_kochani_rodzice bo cudowni rodzice kojarzą się z tańcem w kółku i w ogóle a teść jest o kulach więc w momencie składania życzeń rodzicom i wręczaniu kwiatów i prezentu orkiestra grała w tle tą piosenkę

teraz pobuszuję trochę na allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A ja od rodziców pisze 🙂

Piosenki super,niestety dzieciaczki dorastają.Ja w niedziele płakałam jak bóbr na dodatek Dominika mówiła podziękowania dla rodziców to już wogóle się rozkleiłam.Ani się obejrze jak będę przeżywała jej mature.Eh też się popłakałm...

AgnieszkoW wracając do kupki to poczekaj jeszcze tymbardziej że Lenka nie płacze i nie pręży się,moja na flaszce i też przez dwa dni kupki nie robiła dopiero na 3 dzień zrobiła i to nie twardą tylko normalną.

Kurcze ja też czekam na zdjęcia i doczekać się nie moge właśnie oglądam te które napstrykał mój tata.Jak dorwe kabelek to może uda mi się Wam coś wstawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A bo moj kuzyn, ktorego widzialam raz w zyciu jak bylam mala wymyslil sobie ze do mnieprzyjedzie. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja sobie tego nie wyobrazam bo przeciez goscia nie znam, nie wazne ze to rodzina 😠 😠 😠 😠 no i teraz sie trzeba jakos wykrecic. Debil 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też m m płaczliwy humor, chyba to ta pogoda. Ja jako jedna z nielicznych chyba jestem z centralnej Polski, ale przypuszczam,że pogoda wszędzie podobna.

Fredeczko dopiero teraz doczytałam co zmajstrował Twój Marcin. Wiem,że łatwo mówić, ale ciesz się, że nie spedzisz reszty życia z nieodpowiedzialnym gnojem, tylko na pewno spotkasz swojego księcia z bajki, czego z całych sił Ci oczywiście życie.

Wiola powiedz kuzynowi,żeby się bujał 🙂

AgaW Basia nie robiła czasem kupki po 3 dni, ale nie miała żadnych dolegliwości więc cierpliwie czekałam. Może Ty też jeszcze poczekaj

Moja Córcia wczoraj, siedząc mi na kolanach w restauracji jednym zgrabnym ruchem ściągnęła obrus i całą jego zawartość, co sprawiło jej nieukrywaną radość i rozpierającą dumę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko nie chce spac. Zawsze drzemki ma długie a dzis 10minut i koniec. Nic zrobic nie moge 😜 Bylismy na spacerku i na zakupach.

Amii no to restauracyjna afera była 😁 Musiał byc fajny widok 🙂
Co do pioseniek to Ula Siepińska wywołała u mnie łzy, dołączyłam do grona płaczek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na moją "tuszę" postanowiłam sie nakarmic. Kupiłam kawał ciasta piankowego i je zjem 🙂 Moze wpadnie jakies pół kg 😜
A jeszcze musze kwiatka wsadzic do doniczki.
Obdarowałam was oklaskami 🙂
Wiola niezły kuzyn 😁 😁 😁 Ja tez jestem twoją kuzynką 😁 😁 😁 Moze przyjade??? 😁
Aga84 ząbki mogłyby szybciej wychodzic! wtedy maluszki by tak nie cierpiały!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
On jest kuzynem w pierwszej linii ale juz nie aktualne bo w koncu jedzie z biurem turystycznym 😁 😁 😁 😁

Ami juz to sobie wyobrazam 😁 😁 😁 😁 😁 😁 musialo to niezle wygladac.

Ja znowu prasuje na raty 😁 mala sie zdrzemnela 15 min. o tweraz gada do lusterka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzenia Kamilkowi przekazane dziękuję wam bardzo 😘 😘 😘

27 maja dzień po dniu mamy jest 4 rocznica śmierci mojej Mamuni ech... 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Nie włączam tych piosenek bo będę wyła jak bóbr 😞

Od kilkunastu dni nie mogę nic jeść rano takie mam mdłości 🤨 tak miałam w ciąży z Kamilkiem 🤨 ciąża przy braniu tabletek to by się kurwa pech nazywał... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula bardzo mi przykro z powodu twojej mamusi 😞 😞 😞 😞 😞 😞 no i faktycznie to bylby niezly pech 🤢
Ja tez iostatnio taka snieta chodze, non stop mi sie chce spac, tak samo bylo przy majce, albo moze to po prostu przesilenie wiosenne, kto wie 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY PO SPACERKU 🙂

NO SPOKO DZIEWCZYNY, NIC LENCE NIE DAM, BEDE CZEKAĆ NA TĄ KUPE JAK NA ZBAWIENIE, TYM BARDZIEJ ŻE NIE JEST MARUDNA ANI NIC Z TYCH RZECZY WIĘC NIE BĘDE JEJ FASZEROWAC. A JABŁUSZKO GOSIU JEJ CO DZIEŃ DAJĘ.

AMI TO NIEZŁA TWOJA BASIA 🙂 MOJA LENKA TEZ JUŻ ŁAPIE ZA OBRUS W DOMKU.

ASIA 😁 😁 😁 😁 NIEŹLE BY BYŁO, ZDARZA SIE , ALE NIE BIERZ TEJ EWENTUALNOŚCI POD UWAGĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam popołudniowo 🙂

że brzydko napisze, kurwa ale ja jestem głupia, zatrzasnęłam sobie dzisiaj klucze do mieszkania i nie mogłam wejśc do klatki, 40 min czekałam na sąsiadkę, dobrze że przyszła bo tak bym ponad 2 godz na męża czekała 😠 😠 😠

Asiula, no byłby pech, ale je też jestem pełna obaw bo mam straszne zawroty głowy, okres miałam raz i nien zapisałam kiedy, i tak się zastanawiam czy teraz mimo karmienia już powinnam mieć regularnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...