Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
AgaW jakie cudne zdjęcia 🤪 🤪 🤪 Lena po prostu rozwala swoim uśmiechem 🙂

Akompf to przyjemniej pracy 😉

A do mnie właśnie dzwonił mąż z pracy, że prawdopodobnie dostał udaru słonecznego, był już u lekarza i dostał jakiś zastrzyk 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O KURCZE, EWO BIEDNY TWÓJ MĄZ. TO JEST NIEBEZPIECZNE , TAKI UDAR 😞 OJEJ... ZDRÓWKA DLA NIEGO I DAJ ZNAC POTEM JAK SIĘ CZUJE.

EWO JA TEZ JESTEM ZANIEPOKOJONA FREKWENCJĄ NA FORUM 😞 SZKODA, ŻE CORAZ MNIEJ DZIEWCZYN PISZE I CORAZ MNIEJ POSTÓW 😞

AKOMPF MIŁEJ PRACY 🙂

DZIEKUJE DZIEWCZYNKI ZA UZNANIE DLA ZDJĘC 🙂

IDE POSPRZĄTAĆ I ZJESC ŚNIADANKO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, moj ostatnie 2 tygodnie budzi po po 2-3 razy w nocy a przesypial cala noc, jeszcz eteraz jak wrocilam do pracy na pol etatu, dzis jestem ledwo zywa...

AgaW sliczne zdjecia...

Kajtucha ten Twoj maz tez ma pomysly... tez bym dziecku nie zalozyla...

a frekwenscja jest mniejsza bo dzieci rosna wiec obowiazkow przy nim jest teraz, juz nie tak jak wczesniej ze sie polozy i mozna cos zrobic, teraz to oczy z tylu glowy po za tym niektore mamusie juz pracuja i wierze ze nie maja sil nawet spojrzec na komputer... i pogoda jest ladna wiec po co siedziec w domu... ale najwazniejsze ze nadal mamy ze soba kontakt i dizelimi sie traskami i radosciami...

moj wlasnie zasnal... juz marudzenie sie wlaczylo...

mittka, tutaj tez mialy byc upaly a slonca nie widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIE ŚWIETNE ZDJĘCIA LENKI 🤪 AGAW TY POWINNAŚ Z NIĄ DO KONKURSÓW STAWAĆ BO UŚMIECH MA POWALAJĄCY I BARDZO ŚLICZNIUTKI 🙂

EWO OJEJ 😞 BUZIOLE NA POCIESZENIE I ZDRÓWKA DLA MĘŻA 😘 😘 😘

AKOMPF PRZYJEMNEJ PRACY 😘 😘 😘

A JA DOSTAŁAM @ I BRZUCH MNIE NAPIE..... 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA84 TO ZASZALAŁAS Z PORZADKAMI.

AGAK AJ TAM DO KONKURSU 😁 😁

MITTKO JA NIE LUBIE PŁATKÓW 🥴

JEM SOBIE KANAPKI Z CHLEBEM Z SOBOTY BO TEZ MI NIE MA KTO PRZYNIESC ŚWIEŻYCH BUŁECZEK 😞

EWO TO DOBRZE, ZE TO NIC POWAZNEGO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Aga84 mi też by się przydały takie porządki!

Dziewczynki wczoraj oglądałam w sklepie zupki i tam był rosołek, pomidorówka itd. dla dzieci po 6 miesiącu. Dajecie takie rzeczy dzieciaczkom? No i to już nie była taka papka. Chyba dzisiaj kupię i spróbuję.

AgaK współczuję, ja jeszcze ani razu od porodu nie miałam okresu i boję się co to będzie jak w końcu dostanę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

jeny ja się wykończę... moje dziecko bije wszelkie rekordy... do 2 w nocy non stop ryczał przez sen, czasami się budził, co go ululałam i do łóżeczka, ja pod kołdrę i na boczek, on znowu... no kurde już padam na ryj, po 2 wstawałam co pół godziny, godzina i już naprawdę nie wiem co jest... ale mam już dosyć, ciągle sama, nikt za mnie nie wstanie, nikt nie pomoże i mam dosyć... a ten przyjedzie i jeszcze o wszystko się kłóci. Wczoraj go prosiłam żeby wstał z łóżka bo chcę je zrobić, iść się kąpać i spać bo padam bo w nocy co godzinę wstawałam, zapierdalam w domu z obiadami bo taty nie ma a u nas min. 3 obiady się robi, mam na diecie więc jej grillowane piersi, nam rosół i gulasz, ja makaron do gulaszu, mąż ziemniaki, małemu zupka a i jeszcze brachol wymyśla i weź tu nie zwariuj... wczoraj od 13 do 18 zasuwałam w kuchni i w okół małego bo mama szyła sobie kiecki. A ten debil mi mówi że teraz on się położył i musi odpocząć bo wychodzi do pracy za chwilę. Czaicie to??? nie wstał mi. Musiałam czekać aż pan łaskawie dupę podniesie żeby się położyć...
Mówicie że jestem cierpliwa... nie jestem, darłam się na niego tak że matka mi ciągle uwagę zwracała że jestem okropna itp i w efekcie się z nią pokłóciłam. A ja po prostu jestem wykończona psychicznie i fizycznie, od kiedy taty nie ma cała chata na mojej głowie a matka tylko allegro i szycie... dość narzekania

Ale Lena jest cuuuudna!!! ach te uśmiechy!

Ewa życzę zdrowia mężowi, mam nadzieje że to nic złego...

Akompf miłej pracy!!!

Aga84 mogłabyś jeszcze u mnie posprzątać? 😁 😁 😁 😁 😁 😁

aaaa tatuś dziś wychodzi!!!!!!!! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja AgnieszkoW uwielbiam płatki tylko te zwykłe kukurydziane z nestle 🙂

Agnieszko84 a nie mogłaś tak się rozpędzić do Będzina z tymi porządkami 🤪 u mnie jakoś brak weny 🤢

A ja w sobote dostałam okres,zresztą szybciutko mi się unormował i mam co 31 dni tak jak kiedyś i o dziwo łagodnie go przechodze brzuch nie boli piersi też 🤪 zobaczymy jak długo 😜

Ewo ja dawałam już Emilce rosołek z ryżem i z kurczakiem i wcinała bo ostatnio mojej nie chciała zupki jeść 😠 fajnie jej się jadło takie rzadsze 🙂
Fajnie że z mężem lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWUNIU JA OSTATNIUO LENIE UGOTOWAŁAM RYŻ Z MARCHEWECZKĄ , MARCHEWKĘ ZMIKSOWAŁAM PORZĄDNIE, RYZ ZOSTAWIŁAM NORMALNIE 🙂 WCINAŁA AŻ MIŁO I NIC JEJ NIE BYŁO 🙂 TAK, ŻE MYSLĘ ŻE W WIEKU NASZYCH MALUSZKÓW TO JUZ NALEŻY WPROWADZAĆ JEDZONKO W ,,GRUBSZEJ'' KONSYSTENCJI NIZ PAPKI, OCZYWIŚCIE NIE JAKIEŚ TAM KAWAŁKI, BY DZIECKO SIE NIE ZADŁAWIŁO 😉

KAJTUCHA WYLUZUJ KOBITO, JA BYM W ŻYCIU TAK NIKOMU NIE DOGADZAŁA, ŻEBY KAŻDEMU Z OSOBNA GOTOWAĆ, MATKO I CÓRKO!!! UGOTUJ JEDEN OBIAD - TEN KTÓRY TOBIE NAJBARDZIEJ SMAKUJE A INNI NIECH SIE DOSTOSUJĄ I TEZ TO ZJEDZĄ, A JAK NIE TO DO BARU ALBO SAMI NIECH STERCZĄ PRZY GARACH !!!!!!!!!!

JA TEZ JESZCZE NIE MIAŁAM OKRESU , NIE WIEM JAK TO BĘDZIE, PEWNIE MNIE ZALEJE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga u nas tak od zawsze....

Ewa powiedz jak z tym projektorem, czy zadziałał jeszcze raz na Piotrusia że zasnął?

ja też jeszcze nie miałam okresu....

moje dziecko ma chyba adhd... no nic, kompletnie nic nie może robić ze spokojem, leży i fika, siedzi i fruwa, pije z cyca i kopie nogami, macha rękoma, kręci się we wszystkie strony, zmieniam pieluchę to się gimnastykuje, no nie ma chwili żeby posiedział spokojnie, ciągle pracuje, ciągle coś robi, kombinuje... non stop coś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtucha napisał(a):


moje dziecko ma chyba adhd... no nic, kompletnie nic nie może robić ze spokojem, leży i fika, siedzi i fruwa, pije z cyca i kopie nogami, macha rękoma, kręci się we wszystkie strony, zmieniam pieluchę to się gimnastykuje, no nie ma chwili żeby posiedział spokojnie, ciągle pracuje, ciągle coś robi, kombinuje... non stop coś...


KAJTUCHA IDEALNY OPIS DO MOJEGO BARTKA 😁 😁 😁 😁

A CO DO @ CZY NA BOLĄCY BRZUCH MOGĘ WZIĄĆ NO-SPĘ JAK KARMIĘ PIERSIĄ???? 🤢

MNIE COŚ NAWET MOCNO BOLI TEN BRZUCH 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się na chwilę 🤪
Aga możesz no-spę bo ginek ostatnio mi mówił że jak będzie mnie brzuch bolał to żebym wzięła 😉

A resztę napiszę później bo dopiero was zaczęłam nadrabiać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK wydaje mi się że któraś pisała że można brać nospe karmiąc,ale niestety pewności nie mam 😞

Jej Kajtucha moja jest identyczna a jaki nerwus jakbyście ją widziały napina ręce prostuje nogi i tak yyyy krzyczy 😜 nerwecki to po mamie podobno ma 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Agnieszko a może byś się jeszcze tak rozpędziła dalej z tymi porządkami 🤪

Ja już też mam dość sprzątania codziennie robię to samo i nic do przodu. A też bym musiała okna pomyć 🙂 A tam będę o porządkach są milsze rzeczy do zrobienia a nie sprzątanie 😁

Agnieszko Lenka wymiata z tym swoim uśmieszkiem słodka lalunia 🙂

A to moje kochane dziecię to ma jakiegoś chyba robala łobuza w dupci. To co on wyrabiał w leżaczku to już nic bo zaczął rozrabiać podobnie w krzesełku. Chyba pasy bezpieczeństwa pójdą w ruch 🤪

Kasiu ja też bym na Twoim miejscu trochę przystopowała z tym dogadzanie i gotowanie każdemu z osobna. Maja jakieś ale to niech sobie sami sobie gotują. A mąż to też ma odchyłki brak słów na jego zachowanie 😠

Nie wiem co jeszcze miałam napisać bo mi się zapomniało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha - ugotuj jeden obiad i finito,a jak sie nie podoba to do baru. Caritasy robią domowe obiadki ;]

Co do @ to ja zaczynam sie martwić... Miałam pod koniec kwietnia tak, ze mnie zalało! Chodzic, leżec siedziec nie mogłam... po 2 miesiącach zaczęłam dziwnie plamić ale @ nie ma... Mam nadzieję, że Basieńce jeszcze rodzeństwa nie zrobiliśmy 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 bo po ciązy najłatwiej sie złapać... Martwie się, bo schudłam do ładnej wagi a teraz ją trzymam, może trochę przytyłam, brzuch mi wysadziło ☺️ Mam nadzieję, że to od obiadków teściowej, bo od miesiąca w większości tam jem... A ona gotuje pysznie! ale dośc tłusto...

Jak dostane wypłate to chyba zrobię test....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko jeszcze możesz sobie wziąć paracetamol bo ja go miałam przepisanego na ból po cesarce i można go brać jak się karmi.

A ja nawet znośnie przechodzę okres i odpukać na razie bez bóli. Jestem ciekawa kiedy ta sielanka się skończy 🙂

Kasiu jak piszesz o zachowaniu Szymka to tak jak bym widziała Tośka. Nawet sekundy nie posiedzi spokojnie. Nogi głowa i jeszcze insze kończy tańczą na wszystkie strony nie ważne czy to jedzenie czy przebieranie pieluchy czy inne rzeczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łooo to dobrze że nie tylko moje dziecię takie jest... ulżyło mi 😁 😁 😁 😁

Akompf no to by było... widzisz, u styczniówek już jest kolejna dzidzia w drodze a ciekawe kiedy czas na grudniówki będzie 🙂 ale masz piękny avatarek!!!!!!

a i mam do Ciebie prywatna sprawę jako że interesujesz się fotografią, czy możesz polecić jakiś aparat tak do maks 1000zł? który robiłby w miarę ostre i ładne zdjęcia? albo może podasz mi jakieś parametry którymi muszę się kierować żeby kupić dobry aparat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf no leć po test 🤪

Kajtucha dziewczyny mają rację, co Ty im tak dogadzasz??? No bez przesady, pomyśl trochę o sobie!

No ruchliwe się robią nasze dzieciaczki, a będzie coraz gorzej 😁 😁 😁 Piotrek już nie wysiedzi w wózku w pozycji półleżącej, podciąga się i siedzi sobie gagatek 😉

AgaW dzięki za odp 😉 gotuję właśnie Piterowi marchewkę z ryżem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...