Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
no to jestem

Fredeczko wszystkiego najlepszego!!!!

u nas nocka... hmmm... lekarka kazała podawać Szymkowi wodę koperkową 4 razy dziennie albo espu- misan/tikon no i dostał wodę ale rzygnął po chwili mlekiem więc dostał espumisan i spał jak suseł do ok 24 na cyca potem było gorzej... od 2 non stop się budził do 4.30 i chyba będę musiała kupić jakiś lek z tych przeciwwzdęciowych w dozowniku żeby mu w nocy podawać.. no ale najważniejsze że espumisan zadziałał i pospał te 3 godz bez przerwy. No i pospaliśmy do 7.30 i teraz smyk śpi. W każdym bądź razie lekarka powiedziała że pewnie miś zbyt łapczywie je i nałyka się powietrza dlatego tak długo i często obija po jedzonku. Już się bałam że to jakieś gastryczne problemy ale ufffff
Ostatnio moje dziecię ma manię zabawy paluszkami, tak jakby szczyptę soli wsypywał do zupy 🙂 trzy pierwsze paluszki tak ociera opuszkami jak coś chce 🙂
Ja małego też nie ubieram w rajstopki jak jest ok 18 stopni. Owszem, założę mu cieplejszą bluzę ale pod spodem ma albo body długi rękaw albo krótki rękawek, w zależności jak jest w domu. No i portasy i skarpetusie. Co prawda gdybym wychodziła wieczorem jak Fredka to pomyślałabym o rajstopach bo wieczorem jest- przynajmniej u mnie- już chłodno i nawet okna na noc nie mam szeroko otwartego tylko leciutko uchylone albo zamknięte.
Ewa, a wczoraj pogodzie mówili że od poniedziałku mogą wrócić te upały... ja Ci powiem, że mnie tam "wali" pogoda nad morzem, byleby nie lało. Ja kocham słońce, kocham chłód, kocham deszczyk leciutki coby tylko pelerynkę narzucić i pochodzić po deszczyku, wiatr... mogę być nad morzem bez względu na pogodę. Jej mam nadzieje że we wrześniu uda nam się wyjechać na kilka dni nad morze...

no to na tyle bo wiecej nie pamietam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Durnych masz tam lekarzy Wiola 😠

Kajtucha mi też w zasadzie obojętne, byle nie padało bo ciężko będzie spacerować z Piterem! Upałów to nawet nie chcę bo wtedy Piotruś marudny. Może być tak jak teraz, przynajmniej nie będę musiała zakładać stroju kąpielowego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U nas nocka średnia do 24 Kamil budził się kilka razy ale jak usną o północy to spał do 3:20 a później o 6 się obudził na cyca i spaliśmy jeszcze do 9, znowu ja jak obudziłam się o 3:20 to do 6 nie spałam tak mną nerwy targają 🤢

Pampersy przesiąkają na boczku 🤢 Całe szczęście Dada mam jeszcze z 15 sztuk to akurat na noc będę mu zakładać a w ciągu dnia pampersiochy 🙂

Fredeczko wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla Ciebie i córuni 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Wiola miłego lotu 😘

Gadałam z mężem wynajem nie wchodzi w grę bo chce ten kredyt na działkę wziąć 🥴

Śniło mi się ze stoję przed lusterkiem i obcinam nożyczkami włosy przy samej głowie... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czuje ze dzisiejsza impreza bedzie dooooooooooobra xD bo juz od rana wymiatam sobie po pokoju przy moim kochanym sean paulu !! xD

http://www.youtube.com/watch?v=BIYFkG7yP5c&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=bzz99f_T8Rk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=dW2MmuA1nI4&feature=channel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje sobie jedzenie z Kamilem na ręku a smoczyca "daj mi go to sobie zjesz" mówię "on mi w jedzeniu nie przeszkadza" i wyszłam 😜 😠

a wczoraj ja karmię piersią Kamila a ona mi go za nogę szarpie no myślałam że jej klaskacza pierdolnę 😠

Dziewczyny czy ja mogę rozładowywać nerwy i tu pisać? Żebyście nie miały mnie dosyć za jakiś czas... ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU PRZYJEMNEJ I SZCZĘŚLIWEJ PODRÓŻY 🙂

ASIU NAM MOŻESZ WSZYSTKO PISAĆ I WYŻALAJ SIĘ ILE WLEZIE 🙂 A NERWY MOŻESZ NA MNIE JAK MASZ OCHOTĘ WYŁADOWAĆ 🙂 PRZYJMĘ WSZYSTKO NA SWOJE BRAKI 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś nerwów to ja na nikim wyładowywać tu nie będę 😁 Chodziło mi o to że jak piszę to automatycznie się wyładowuję bo nie trzymam tego w sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNKI JESLI CHODZI O RAJSTOPKI TO JA TEZ NIE ZAKŁADAM TERAZ LENCE POD SPODNIE I TEZ JEJ NIE UBIERAM ZA CIEPŁO. JESLI JEJ UBIERAM RAJSTOPKI TO CIENKIE I JUŻ NIC POZA TYM, ŻADNYCH SPODNI. I TYLKO W DOMKU JĄ TAK UBIERAM BO RACZKUJE I PO PROSTU TAK JEST WYGODNIEJ DLATEGO WIOLI ZAPROPONOWAŁAM ABY WZIEŁA RAJSTOPKI DLA MAI 😉

WIOLU SZCZĘSLIWEGO LOTU :*

EWO RÓB SIE NA BÓSTWO 🙂 A CO BEDZIESZ ROBIŁA U KOSMETYCZKI??

FREDECZKO STO LAT KOCHANA I ABYŚ POZNAŁA KSIĘCIA ZE SWOJEJ BAJKI 😉
I TEZ LUBIĘ TAKĄ MUZYKĘ 🙂


ASIULA MIAŁAŚ WYLUZOWAĆ CO DO SMOCZYCY....
OCZYWIŚCIE TRUJ NAM ILE WLEZIE 😉

LENKA ŚPI, JA POSPRZATAŁAM, TERAZ GOTUJĘ KRUPNICZEK.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzowałam w takim znaczeniu że nie pokazuje jej jak bardzo mnie wkurwia a swoje wkurwienie tu przelewam 😁

szukałam znaczenia snu o włosach, nieciekawie 🥴 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 wszystkiego najlepszego dużo zdrówia i miłości udanego sexu i dużo gości dla solenizantek Enmax i Fredeczki 🙂
[URL=http://img715.imageshack.us/i/74fd9e4eb38a0d4amed.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/97/74fd9e4eb38a0d4amed.jpg[/IMG][/URL]

a dla dzieciaczków grudniowych mnóstwo całusków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola czekamy na relację z lotu 🤪

Asiu żal się ile wlezie!!!

AgaW idę na regulację brwi bo sama to zawsze krzywo robię i nie mogę na siebie patrzeć. Poza tym mam tak gęste brwi, że można się zaskubać na śmierć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...