Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie w dniu wyjazdu do szpitala.
[IMG]http://i28.tinypic.com/258ndzb.jpg[/IMG]

A tu gotowi już do wyjścia ze szpitala, kilka godzin po operacji 🙂
[IMG]http://i29.tinypic.com/2mfy8hl.jpg[/IMG]

A to sprzed kilku dni
[IMG]http://i25.tinypic.com/1zwnr6w.jpg[/IMG]

Ogólnie to umie już wodzić wzrokiem na boki 🤪 Do tej pory mogła tylko poruszać oczkami góra-dół 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hello!

U nas cały dzień leje i nie ma co robić 😮

AguśW Piter zachowuje się tak samo jak w domu, zmiana otoczenia nie zrobiła na nim wrażenia 😉

AgaK super, że z Kamilkiem ok 😉

Aniu nie wstawię fotki z zachodu bo jeszcze ani razu nie byłam, zawsze w czasie zachodu Piotrek ucina sobie drzemkę i nie mamy jak wyjść.

Jak uda mi się nadrobić więcej to jeszcze coś napiszę 😉

Acha! Piter nauczył się sam siadać z pozycji siedzącej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz jedtem ... 🙂
mlody wazy 8600 ... plakal i to bardzo az prawie ja sie rozplakalam ... nie byl taki dzielny jak mowilam ... ale lekarka stwierdzila ze te szczepionki bardzo bola wiec sie nie dziwie ... znow dala nam skierowanie na badanie krwi do kontroli bo nadal twierdzi ze mleko kozie to zla dieta 😠 ciekawe czemu ona sie tak czepia przeciez zdrowo sie rozwija .... dla swietego spokoju pojde ale bedzie mi smutno ze znow bedzie go kila w paluszka 😞
prawie nas burza chycila w drodze do przychodni ale schowalismy sie w jakims bloku i przeczekalismy 😁

PannaNikt naprawde widac juz postepy ... jeszcze sliczniej wyglada niz wtedy ... wszystkiego naj naj dla malej i niech dlalej zdrowo sie rozwija 🙂
Wiola wkoncu wiesz co majeczce bylo .... az musialas leciec do Polskiaby sie tego dowiedziec ... eehhh ci lekarze - wszyscy wiedza lepiej 😮
AGAK1601 czekolada to chyba najbardziej zawinila w jego kupkach 😮

ewa napisala "Acha! Piter nauczył się sam siadać z pozycji siedzącej " cos chyba tu nie tak 🤪

dobra uciekam robic jakis obiad bo pawel zaraz bedzie w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pannonikt widać zmiany w oczkach Mariczki, ale jak napisała Agak zawsze jest sliczna, a na chrzcie wyglądała cudaśnie, trzymam kciuki za dalsze postępy w "naprawie oczek" naszej Mariczki 🙂 🙂 🙂 🙂

Ewa to dmuchaj w te chmury, żeby słoneczko wyszło 😉 🙂

Kajtucha fotelik fajny też go ogladałam, ale ja jeszcze nie kupuję do tej moje kruszynki, przecież ona nie waży jeszcze 7 kg a one są od 9 więc się utopi 🤪
a dzisiaj jest mega marudna 😠

dobra uciekam miłego wieczoru, może zajrzę później 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmax ten fotelik co ja wkleiłam stronę jest od 0 do 25 i Kamila zaczęłam w nim wozić właśnie jak miał 7kg, ten fotel ma taką wkładkę dla małych dzieci i super w nim Kamil jeździ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ KOBIETKI!!

14 STRON! WOW! HEHE

AgaK i co wyszlo z Kamilkiem ?

Wiolka no i mow jak lot sqamolotem z dzieckiem wyglada bo to dla mnie pilna informacja 😉)

GosiuG to jej gg. ma na imie Agnieszka. 2518097

AgaW Lenka musi bosko wygladac 😁

Asiula ja daje Wiki juz nasze zupki tylko odlewam przed przyprawieniem sola i pieprzem. A danonki daje jej truskawkowe, bananowe i waniliowe.

Mittkoja nie chodze na dodatkowe kontrole z Wiki.

Kajtucha Wiki spi tak jak Szymek 🙂

U was upaly a u mnie zimno i deeeeszcz....

AgaK to dobrze ze chociaz nic takiego strasznego! a dieta Kamilkowi na zdrowie wyjdzie 😁

Dziewczyny a ja kupilam Wiki fotelik jak w biedronce byly za 150zł od 9 do 36kg i jestem zadowlona ale my czetsto nie jezdzimy wiec tez nie jest az tak potrzebny. a jezdzimy w nim juz ponad miesiac.

Wiolka a mowilam zebys w PL do lekarza poszla 🙂)

PannoNikt roznica w Mariczki oczkach jest powalająca!! 🙂 i widze ze Wiki i Mariczka do chrztu szly w takim samych bucikach!! 🙂


HEHEHE Asiula to moze maz tez ma jej juz dosyc? :P

a ja dzisiaj bylamw pracy 🙂 kupilam sobie butki 😁 😁 😁 takie botki z odrkytym palcem , czarne zamszowe z cekinkami i odlozylam sobie plaszczyk taki mocno rózowy i jeszcze jedna koszulka mi sie spodobala i sukienka piekna czarna z biala wstawka na biuscie ale za mala w cycolinach ;( a zakochalam sie w niej!! :P chyba niedlugo pojde kapac Wiki, nakarmie ja i spac bo nie spala od 13 !!!!!!!! xD a teraz bawi sie na podlodze.

do tego Marcina siostra biedna dzisiaj chlopak jej napisal smsa ze nie jest ta osoba z ktora chcialby spedzic reszte zycia :/ dupek zasrany :/ a tak go lubilam!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt Marika wygląda slicznie i rzeczywiście zmiany są już widoczne. Teraz to tylko musi byc coraz lepiej 😘

Fredeczko dzieki za numer gg do tej dziewczyny. Napiszę do niej może coś jeszcze będzie chciała.

Asiula świetny pomysł z teściową- lepiej pomału a do celu 😁

Ewo następny zdolniacha zrobił sie z Piotrusia. Wyjazd mu służy.
A jak tam jedzenie może i w nim nastąpią jakieś zmiany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja miss juz śpi 🙂 🙂 🙂 🙂

Asiula delektujcie się chwilą bo nigdy nie wiadomo kiedy smoki wrócą 😁 😁 😁
no i podoba mi się ten fotelik espiro, a jak się rozkłada do spania mocno bo coneco to szkoda nazwać to rozkładaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nieźle się rozkłada ten fotelik ale kocyk troszkę podkładam pod niego i jest jeszcze większa "kołyska" 🙂

fredeczko mój mąż ma ją dosyć od 18 roku życia ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotarłam do fotek Asi i Szymka!
Asia super fryzura! No i zdjęcie Kamilka cudne, jaki on słodziaśny!
Kajtucha Szymek super sobie śpi 🙂

Pikasso ładnie Wiktorek waży. Nie wiem o co chodzi tej lekarce 😮 Ale może lepiej zrobić badanie i mieć pewność, że wszystko jest ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...