Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka gratuluję, to która następna prezentuje nam płeć dzidzi 🙂

Dziewczyny z Wrocławia jak będziecie coś wiedziały o takich usg to koniecznie dajcie znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
musi poniesc konsekwencje... jak bedzie wiedzial,ze zawsze moze wrocic tak poprostu,ze ja wybacze to to bedzie sie powtarzac. Niech udowodni,ze mu zalezy i ze kocha. ide jeszcze sie zdrzemnac chwile bo poprostu padam z nog... jestem wycienczona i wykonczona. do tego wlasnie mi sie przypomnialo ze od 2 dni nie bralam lekarstw ;/ ;/ ;/ co ze mnie za gamon ze o tym zapomnialam... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Ładnie musiałam nadrobić 9 stron gaduły jedne 🤪

Przede wszystkim Aga gratuluję córy 🙂 Fredeczkaa widze że wszystko ok i brzuszek już nie boli.

A ja też od rana tylko biegam po lekarzach rano byłam u swojego gina i dał mi skierownie do chirurga żeby obejrzał moje nogi bo jakieś żyłki mi się pojawiły a tmten zaś powiedział że nie powodów do obaw że nic się nie dzieje i tylko bez potrzeby wysiedziałam się w poczekalni 🤔 Dostałam też dzisiaj skierowanie na badania i dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was dostała na badanie obciążenia glukozą kurcze będę musiała pić to świństwo i już mnie normalnie to przeraża 🤨 Ale żyje już piątkiem kiedy to mam nadzieję dowiem się jaka jest płeć maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka ja dostała skierowanie na badanie obciążenia glukozą na ostatniej wizycie, ale jeszcze nie byłam. Moja gin powiedziała mi żebym wzięła sobie do torebki cytrynę albo pomarańczę żebym po badaniu sobie zjadła bo to co się pije jest paskudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa no właśnie wiem że paskudne a raczej wyobrażam sobie bo podczas pierwszej ciąży nie miałam tego robione.Ale dzięki za pomysł z pomarańczką napewno się w nią zaopatrze,ale i tak pójde dopiero w przyszłym tygodniu.Ciekawe jaką krew będę miała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKA JA MIAŁAM ROBIONE BADANIE Z GLUKOZĄ I JA NIE MOGŁAM NAWET WODY SIĘ NAPIĆ. MIAŁAM DO WYPICIA 50 GRAM GLUKOZY W 100ML WODY I PRZEZ GODZINĘ NIE MOGŁAM NIC PIĆ I JEŚĆ. PASKUDZTWO CHOLERNE BO NA PUSTY ŻOŁĄDEK MUSIAŁAM TO WYPIĆ A POTEM MDLIŁO MNIE PRZEZ JAKIEŚ 3 GODZINY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, gratuluję córeczki :laugh: :laugh:

Fredeczka, wyluzuj trochę, bo Ty chyba bardziej żyjesz emocjami niż on. Dajcie sobie na to wszystko trochę czasu 😉

Mittka ja miałam te badanie w pierwszej ciąży i niestety musiałabym całkiem na czczo :/
A glukoza jest obrzydliwa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej już mnie normalnie mdli :P powiedziałam mojemu lekarzowi że nie wiem czy się uda bo ja jestem straszny tyfus i moge zwrócić a on powiedział no trudno ale spróbować musimy 😠 eh a tak myślałam że mi się upiecze :P no nic przeżyłyście to i ja pewnie przeżyje 🤪

Fredeczkaa głowa do góry nie smutaj będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robiłam badania po pierwszej wizycie to była laska w 7msc ciąży i robiła to badanie, ale chyba drugi raz już bo wiedziała jakie to niedobre i właśnie dodawały jej pół cytryny do tej glukozy. Jak mi da to skierowanie to ja zapytam czy to badanie jest konieczne bo ja tego nie dam rady wypić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję za gratulacje 🙂 Teraz myślę nad imieniem. Podoba mi się Zosia i Ania 🙂
Na razie mam jeść żurawinę bo mam mocz zasadowy a powinien być kwaśny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byl i pojechal... czuje jak mi serce peka ;( nadal nie przeprosil,ja nie wiem czy to tak ciezko przeprosic? potrzebuje go a jego nie ma... jeszcze mowi ,ze mu zalezy,ze on kocha,ze nie chce stracic bla bla bla, jakos nie dal tego odczuc... mam wrazenie jakby to mial byc naprawde koniec. jakbysmy juz nigdy nie mieli byc razem... tak mi ciezko... on mowi ze po co ma sie starac skoro ja mu powiedzialam ,ze nie chce juz z nim byc i nie widze szansy zebysmy mieli jeszcze kiedykolwiek byc razem. a ja to powiedzialam ,zeby sobie przemyslal wszystko i zrozumial i docenil co ma,a wlasciwie mial... dalam mu az 3 szansy i nie wykorzystal zadnej z nich,wszystkie zmarnowal. a jak sie spytal czy moze jutro przyjechac a ja powiedzialam ,ze jutro jestem zajeta to sie obrazil i wyszedl... potrzebuje zeby ktos mnie przytulil... przed chwila brat wpadl do pokoju i mowi co Ty plakalas? a ja mowie ze nie, a on gdzie jest marcin aja powiedzialam ze przed chwila pojechal a on czy wszystko ok,a ja sklamalam ,ze tak. on mowi pokaz mi sie,Ty chyba plakalas a ja powiedzialam ze od 3 dni sie nie wyspalam i ze moze dlatego tak wygladam. a on mowi,no moze nigdy nie widzialem kobiety w ciazy wiec nie wiem. serce mi poprpstu peka... tak mi przykro ze go nie bylo na tych urodzinach... ;( 😞 😞 i nadal poprostu nie moge zrozumiec jak on mogl mi to zrobic... ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to zapraszam na kawe ups.. moze nie na kawe ale na dobra herbate 🙂 mamy okolo 5 km do siebie 🙂 a w realu sa pyszne ciastka na pasazu.. hihi.. a co do facetow jak nie powiesz im o co chodzi to oni nie beda wiedziec i mowienie na okolo nic nie daje oni nie zajarza i to nie Twoja wina tylkofacetow.. wszystkich.. mam racje sasiadko? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka skoro byłaś u lekarza i powiedział, że wszystko jest ok to znczy że tak jest 🙂 Nie martw się, na pewno w końcu poczujesz mocne kopniaczki!

fredeczko teraz dzieciątko jest najważniejsze, wiem że łatwo mówić a gorzej zrobić. No, ale musimy być silne. Tak to już jest, że faceci mogą być nieodpowiedzialni, niegotowi i mają prawo nie rozumieć i wszyscy ich tak uspraawiedliwiają. To my kobiety jesteśmy silne i zawsze musimy być mądrzejsze. A najgorsze jest to że później swoich synów też rozpieszczamy, jak to mówi moja koleżanka -całe życie chuśtamy im jajka i kolejne pokolenie facetów wyrasta na ciapciaków. Najpierw mama chuśta jajka, później dziewczyna -żona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewa on mial chyba poprostu ze mna za dobrze. bo obiadek zawsze gotowy,kanapeczki do pracy zrobione,kolacyjka podstawiona pod nos,zawsze sie zamartwialam czy nie jest glodny, czy nic go nie boli 😠 😠 😠 teraz sama na siebie jestem zla bo sobie zawsze powtarzalam ,ze nie bede robic tak jak moja mama bo moj tata po sobie nawet talerza nie potrafi wlozyc po obiedzie do zlewu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...