Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
A fredeczkaa ma remont i odłączony komputer więc zostaje nam czekać aż się pojawi i wystawi swojego gigantycznego posta 🤪

Zgryz to twardnienie brzuszka to nie biore ich za bardzo pod uwage bo już baaaardzo długo tak mam i się do nich przyzwyczaiłam,a jak po za tym nic się nie dzieje to chyba jeszcze jest czas 🙂 Daj znać co tam u lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki!

Ja nadal kinder suprice :laugh: nocka calkiem spoko, 1 raz na siusiu. Dzisiaj idziemy do tesciowki na obiad, pozniej na spacer i moze cos sie ruszy. Wczoraj tez mialam jakies takie nie bolesne skorcze co 10 min. (twardnienei brzucha) trwajace do minuty + zaczely mnie bolec plecy w odcinku ledzwiowym i juz mialam nadzieje a tu znowu niszta.

Zycze wam mielego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki

Zajadam sobie sniadanko i czytam najlepszą lekturę na świecie - nasze forum 🙂
Łeee, myślałam , że Wiolka urodziła , bo znowu miałam jakieś sny o grudniówkach a ostatnio jak mi się śniłyście to Marta urodziła.

http://dzieci.pl/pgid,11675793,title,Najdziwniejsze-porody-swiata,fototemat_ciaza.html?smgputicaid=69173 zobaczcie 🙂

Moja nocka elegancka. Jeden raz wstałam na siusiu. Przed 7 mężuś mnie obudził delikatnymi przytulaskami (zawsze tak robi jak wychodzi do pracy i ja to uwielbiam) a potem spałam jak suseł do 10 🙂

Akompf narobiłaś mi ochoty na ziemniaki w mundurkach.

Miłego dnia kobitki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki!

Marto masz śliczną córeczkę 🙂 Słodziak niesamowity i te czarne włoski... CUDO 🙂

O 16 do lekarza... trochę się denerwuję bo opuchlizna nie zeszła mi całkiem w nocy, ale może w 37 tyg. to już normalne. Dziś 37 tc!!! Masakra jakaś! Chyba tylko do mnie nie dociera, że w każdej chwili mogę już urodzić. W ogóle nie dociera do mnie, że za parę dni będzie tu z nami nasz synek 🤪 AAAAAAA Atak paniki!!!! :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytałam te porody,ten w pociągu kiedy dziecko wyleciało normalnie masakra 😲

Obejrzałam sobie zdjęcia Natalki na nk eh jaka ona słodka 😁

Ewo daj znać co u lekarza,mam nadzieję że wszystko dobrze bo ta opuchlizna to mnie martwi żebyś tylko nie miała zatrucia ciążowego 😞 dobrze że idziesz dziś do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola obiad u teściowej to ekstra pomysł, może jak Cię wnerwi to szybciej urodzisz 🤪 :laugh:

Akompf dzięki, że znalazłaś te daty 😘

Mittka teraz brzuś nie będzie się tak rozrastał, więc myślę, że jeśli urósł o jeden cm to jest ok.

Agnieszka ja myślę, że rozpakujesz się najpóźniej za jakieś 1.5 tygodnia. Ja w pierwszej ciąży miałam właśnie takie skurczybyki przez 2 tygodnie

U mnie noce ostatnio są strasznie niespokojne ☺️ Coraz głupsze myśli mi do głoey przychodzą...
Wczoraj przejrzałam kartę ciąży i wiecie co... Mam łożysko przodujące, ale wysoko... Nie wiem co to znaczy 🤨

AgnieszkaW niezły artykuł znalazłaś!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt tym łożyskiem się nie przejmuj,ja też długo rozmawiałam z lekarzem o moim łożysku bo przecież zakrywało mi ujście i mój gin mi powiedział że ono może być wszędzie byle nie zakrywało ujścia,więc niczym się nie martw jak jest wysoko to nic nie przeszkadza.Mnie też cały czas pisał że na ścianie przedniej a teraz patrzyłam na usg i pisze na ścianie tylnej.Ale to nie ważne ważne że nie zakrywa ujścia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!

Macie rację! Natalka jest przecudna! Kolejne zdjęcia tylko potwierdziły to 😁

Ewa - ja tez mam ataki paniki 😁 coraz częściej, a do mojego terminu jeszcze jest sporo czasu... Ehhhh Porodu się nie boję, tylko tego co bedzie później!

AgnieszkaW - oooooooooo 🙂 Obyśmy nie musiały na drzewa włazić 😁 Dla mnie wystarczająco ekstremalny jest poród na porodówce, a co dopiero na drzewie czy w pociągu! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Mi tez twardnieje brzuch od czasu do czasu ale bez żadnego bólu... Za to w nocy tak mnie kręgosłup napierdziela, ze nie ma zmiłuj! Ale na siusiu nie wstaję ani razu aż do rana... Dziś poszłam o 9:00 :P

Uciekam się ubrac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie są dwa terminy: łożysko na ścianie przedniej (czyli, że wszystko ok) oraz łożysko przodujące, ale nawet już nie chce czytać o co w tym wszystkim chodzi.

Całą ciążę przeszłam książkowo a teraz same głupie rzeczy się okazują 😞

Ewa - daj znać jak tam po wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudniówki 🙂
Noc nieprzespana przez kaszel, ja naprawdę zaczynam się bać że mi się akcja porodowa włączy przy kolejnym ataku kaszlu 😞 na szczęście mam wizytę na 13 może da jakiś specyfik co pomoże 🤨

Wczoraj było mierzenie brzuszków 🙂 więc ja też się swoim pochwalę:P 115cm w brzusiu i 83 kg na wadze 🤪

Matko ale mi się chce spać 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂
Natalka przesliczna 🙂 gratuluje
kazda z was ma taki duzy brzuszek a ja tylko 98cm i 57kg ... polozna sie kiedys smiala ze do porodu moze dociagne do 60 :P
lozysko mam na tylniej scianie ale i tak sie boje porodu bo jestem waska w biodrach i nie jestem pewna czy naciecie da cos rade 😞
ja dzis ide do lekarza na 15 - moze w koncu sie dowiem kogo nosze w brzuszku :laugh:
pozdrawiam i caluje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w ,,pasie" nic nie urosłam, od ostatniego mierzenie nic się nie zmieniło, nadal 113 cm, tylko w takim razie zastanawia mnie skąd się wzieły te dodatkowe 4 kg na mojej wadze...

Asiula biedactwo, może na kaszel wypróbuj specyfik naszych babć i zrób sobie syrop z cebulki.

PannoNikt ja to kompletnie nie wiem o co chodzi, ale mam nadzieję, że mimo wszystko urodzisz SN i wsszystko będzie dobrze, czego Ci zyczę :*

Akompf ubralaś się haha bo ja własnie mam zamiar wyskoczyć w końcu z piżamki.

Chyba sobie dziś ugotuję pomidorówki z ryżem bo dawno nie jadłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW - ubrałam się 😁 Ale nic mi sie nie chce... Może sie na jakis spacer przejdę, bo siedze w domu tylko.. Ale to później, bo od 1240 mam bratanka pod opieką...

No i gratuluję 35 tygodnia...

Mi się zaczyna dłużyć 😁

Picasso - toś Ty kruszynka jest! Zazdroszczę :P

Ja łożysko mam na przedniej ścianie ale nie przodujące (bo to oznacza, że zakrywa ujście szyjki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prawie wszyscy mowia mi ze gruba jestem ... roztepow prawie nie mam ... na jednej piersi i kilka kresek na pupie :P mam nadzieje ze nie bedzie ich tak widac pozniej ... mnie tez juz zaczyna sie dluzyc alez coz mozemy poradzic jak nasze kruszynki chca jeszcze troszke posiedziec w cieplym brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja uporałam się ze zlewem peeeełnym garów,nawet sobie nie wyobrażacie ile my same we dwie potrafimy naczyń naskładać 🤪 :P

PannoNikt wydaje mi się że łożysko przodujące jest wtedy jak właśnie pokrywa ujście a skoro Ty masz wysoko znaczy że nie jest przodujące i nie dołuj się już niczym bo niepotrzebnie się zamartwiasz.Głowa do góry 😘

AgnieszkoW mnie też w brzuszku nic nie przybyło a waga poszła w góre więc się nie przejmuj 🙂 Gratuluje 35 tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez jestem z Ciebie dumna Agnieszko84, że jakos uporałas się ze swoim leniwym męzem 🙂
Teraz ja musze zająć sie swoim hahah

Mittko nas tez jest tylko dwójka w domku, ja i mąz a czasem to az naczynia ze zlewu wylatują haha już sie nie mogę doczekać nowego domku, tam będę miała zmywarkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...