Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja też nie zmieściłam się w jedną torę 🤪 swoje rzeczy musiałam włożyć do takiej małej podręcznej a wszystko przez włochaty szlafrok bo on mi najwięcej miejsca zajmuje 🤨

ZUS masakra jakaś tyle się składki płaci a później się leży na korytarzu w szpitalu bo nie ma miejsc poza tym śliczne sobie budynki stawiają ZUS-owskie za te składki 😠 😠

Do mojego szpitala do kąpania nic mam nie brać bo myją czymś tam specjalnym co nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry dziecka 🙂

Ale słodki ten Piotruś jejku !!! 🤪 😘

Ja już też chcę!!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 😉

ja zaraz zwariuję, niech noc tymczasowo przestanie istnieć, prawie całą nie śpię i co chwila wstaję siku, mała mi tak na pęcherz napiera 😠

wstałam poczytać brzuszka, bo myślałam, że może od Wiolki są jakieś wieści, może później coś się pojawi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam środowo 🙂

Melduje się w dwupaku :laugh:

Moja nocka też nie należy do przespanych bo już od 4 nie śpię także Emmax nie jesteś sama w tych męczących nockach 😉

Niestety od Wioli nie mam jak na razie żadnych wieści 😞
Później sama się do niej odezwę 😉

Oj Ewcia i mężu Ewy synka macie prześlicznego jak każde grudniowe maleństwo 🤪

Życzę Wam miłego dnia 😘 😘

Dziś termin ma BTI7 no i Megulka już jest przecież po terminie bo miała na 30 także ciekawe co tam u nich słychać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A moja nocka po wczorajszym maratonie sklepowym rewelacyjna 🙂 wstałam tylko koło 5 na siku i o 7 nie mogłam się dobudzić 🤪 no i zimno coś się zrobiło bo nie grzeją chyba trzeba będzie to zgłosić 😠

Szkoda że żadnych wieści od Wioli nie mamy,miałam nadzieję że jak wejde to już coś będzie wiadomo 🤔

A ja mam doła i chyba cały dzień będę ryczeć 😞 długo się nacieszyłam przyjazdem męża 😞 chcą go wysłać na inną budowe i tam ma siedzieć do 18 grudnia 😞 normalnie wziąść i się załamać eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki
ja tez melduje sie w dupaku. Emmax, nie przejmuj się , nie ty jedna, ja tez wstaję w nocy co godzina na siku, a po każdym siku czuję taki ból jak by skurcz. Ale dzis rewelacja tylko dwa razy wstałam
Co z Wiolą? jest w szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiadomość od Wioli otóż jeszcze nie urodziła ale już coś ja zaczęło brać bo przez całą noc bolał ją brzuch i ma skurcze także już dziś możliwe że urodzi Maję 🙂
Jak urodzi na pewno da znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów mam wiadomość od Wioli

"Wody nadal odchodzą skurcze są ale nie mam rozwarcia i do jutra mam znów czekać a jutro już podejmą decyzje co ze mną zrobią, jestem wściekła jak cholera 😠
Pozdrówka i całuski dla wszystkich 😘"

Według mnie jak są skurcze to i rozwarcie się pojawi tylko kwestia czasu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski ja teraz uciekam do teściowej ale jak coś będę wiedziała to spróbuję napisać u szwagra na kompie jak mnie puści oczywiście 🙂
Trzymajcie się i jazda rodzić :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane 🙂

Świetnie że u Wioli wreszcie coś się ruszyło. Mam nadzieje że jeszcze dzisiaj nie raz będę aktualizować naszą tabelkę 🙃

Wracając do Ewy to Piotruś jest taki śliczniutki tylko go schrupać. Ale wszystkie nasze dzieciątka są superowe. No i te minki Basi po prostu rewelka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,
Normalnie jak przeczytałam posta od Męża Ewy jak tak napisał jak trzymał na raczkach Synka to sobie tak mojego męża wyobraziłam ... piękny widok -dwóch najwspanialszych mężczyzn na świecie:-)
Piotruś śliczniutki!!!

Ja też jeszcze w dwupaku... czekam i czekam ...

Pogoda znów dzisiaj do d...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

melduje sie w dwupaku, moja nocka cudowna-tylko raz na siku, niedawno wstałam i jem śniadanko, miałam takiego skuuurcza przed chwilą, że jooołłłłłłłł 😲

ach... ta nasza Wiolka... biedna... no ale najważniejsze, że już są skurcze, rozwarcie samo sie pojawi albo jej coś podadzą co by sie nie męczyła

a ja już moge iśc rodzic-tak jestem nastawiona pozytywnie, że nawet sie nie boje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Ja się wyspałam 🙂

Napisałam pismo do ZUSu, bo zadzwoniłam do nich , no i kazałay mi napisac, dlaczego nie zastały mnie pod moim stałym adresem... ochhh i oczywiście napisac im adres pod którym mieszkam, żeby mogły mnie zastać w razie kontroli ;p

Biedna Wioletka, myslałam ze juz jest po a ona nadal sie męczy 😞 ale juz niedługo ....

Ide sobie zrobic sniadanko bo jeszcze nie jadłam.

U mnie nic nie wskazuje na rychły poród.. hahah Niuni dobrze w maminym brzuszku, ale przeciez mam jeszcze 2 tygodnie ponad do terminu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, ślicznego masz synka 🙂 Jest Przekochaniutki 🤪
Gratuluję 🙂

Idę troszkę posprzątać w pokoju i biorę się za gotowanie obiadku 🙂 Choc nie wiem jeszcze co zrobię 🤢 🙃

Do usłyszonka później Mamuśki 😘

Miejmy nadzieję, że będzie już pozytywna wiadomość od Wiolki 😉 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!
No i noc o bani... Ach w ogóle chyba wstałam dziś lewą nogą... Lewą spuchniętą jak balon nogą... Noc to mogłaby nie istnieć... Przedrzemałam całą bo snem tego nazwać nie można... bolało mnie koło lewego jajnika, nie wiem co to i po co to było, ale bolało a o wstawaniu siku już nie wspomnę... Dziś znowu idę do dentysty... ostatni raz przed porodem 🙂 jak mnie zaboli to jak ją ugryzę... oj... nie ręczę dziś za siebie... bez kija nie podchodź!
Szkoda, że Wiolka jeszcze nie urodziła, namęczy się biedna, al najważniejsze że "coś" idzie do przodu i skurcze są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...