Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Kajtucha ja tez potrafie się śmiać w niebogłosy a za chwilke rozpłakac jak małe dziecko... a co do bóli to na tym etapie ciązy już każde chyba są przepowiadające poród...

Ja zaraz będę jeść ziemniaczki w mundurkach z masełkiem i odrobinką (naprawdę odrobinką) soli.
Na budyń jakoś nie mam chęci...
Chyba powracają moje nawyki żywieniowe sprzed ciązy, nareszcie przestałam mieć ochote na słodkie. Przed ciążą to czekolada itp mogły dla mnie nie istniec ;/

Wczoraj sie pomodiliłam na PanneNikt i za Wiolkę i za wszystkie grudniówki i za wszystkie cięzarne kobiety na świecie...

Będzie dobrze dziewczynki, zobaczycie, już niedługo wszystkie będziemy tulic swoje Maleństwa 🙂

Fredeczka mogłaby wkleic jakąś fotke Wiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emmax ja to nie wybrzydzam moge nawet urodzic w 8 dzien tygodnia gdyby taki byl 🙂

zastanawiam sie czy nie jechac dzis do spzitala, ale boje sie z emnie wroca bo nie ebdzie rozwarcia albo cos wymysla...

kurde... sama nie wiem... boli i skurcze mam caly dzien z przerwami na godzine mniej wiecej a maja byc regularne ale boli jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko to chyba juz u Ciebie sie tez zaczyna 🙂 🙂 🙂 🙂 byłam u lekarza ale za wczesnie cokolwiek powiedziec zrobiłam badanie krwi i wieczorem bede wiedziec 🙂 🙂pozdrawiam Was Kochane 🙂 🙂 mysle ze panna nikt ma juz swojego maluszka 🙂 🙂ni i Wiolcia tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ty jesteś jakichś niestandardowy przypadek:laugh:
A tak serio to ty i tak się jakoś trzymasz bo ja to panikara jestem i chyba bym im z tego szpitala nie wyszła:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,
Ja 20 minut temu wstałam , ale śpioch jestem :P hehe

Wczoraj Ewa do mnie pisała jak się czuję i czy zdążą się nasz Piotrusie poznać na oddziale ale mój Synuś się chyba nie spieszy!!:-( Pisała, że u nich wszystko super więc może dzisiaj już wyjdzie do domku:-)

Mnie też tak kuje po kilkanaście sekund na dole brzucha ale nie tak mocno i też nie wiem co to jest?

Ehhh... cała ciąża przeleciała nawet nie wiem kiedy a ten 9 miesiąc dłuży się jak flaki z olejem:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja z czwartku i jestem największym leniem na świecie... serio... jak już dziś coś zrobię, to siadam do kompa i siedzę... zaraz się znowu podniosę, zacznę cos robić... znowu usiądę... ale jutro jadę do babuni na imieninki, bo też Basia 🙂 i liczę że będą już karpie smażone 🙂 zazwyczaj już ma na imieninach więc liczę że i tym razem będą... oj, chyba ze 3 kawały zjem 🙂
A tak w ogóle to mnie mąż wkurzył... nasi rodzice zapowiedzieli, że dziadkowie składają się na wózek. No i moja mama już nam dała ich część a teściówka nie, i milczy... no bo nie ma jak, my w Poznaniu, ona pod Radomiem... no i proszę mojego upartego męża żeby zadzwonił zapytać kiedy możemy się spodziewać tej kasy bo jutro jedziemy zamawiać wózek i teoretycznie czeka się na niego 6 tyg ale jeśli producent będzie miał dany model na stanie, dostawa może być już o wiele wcześniej, no i żeby psikusa nie było, że my se zamówimy a oni nam powiedzą, że teraz kasy nie mają, a tak to byśmy się umówili na termin dostawy późniejszy... mąż jedzie teraz w środę do nich, ale to już po zamówieniu więc trzeba by się wcześniej zapytać co i jak oni na to, ale nie... on nie zadzwoni bo głupio mu prosić o kasę. Ale on nie rozumie, że ja nie chcę się nikogo prosić żeby mi dał, ja chcę tylko wiedzieć czy oni w ogóle biorą to jeszcze pod uwagę, bo mówiłam jej że na początku grudnia zamawiamy a tu ciiiiisza... a wolę liczyć sama na siebie niż na nich...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kajtucha, mój tata tez powiedział, że jak chcemy taki drogi wózek to się z 2 dziadkami na pół składamy ale mój mąż uznał że nie słyszy i na 100000% jestem pewna, że od teściów nic nie dostaniemy:laugh: teściowa tylko chce uszyć pościel dla Diany z jakiegoś starego materiału,a ja jej powtarzam , że jak już tyle wydałam to 2 komplet pościeli to tez sobie kupię:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobre 🙂 ciekawe co to za materiał 🙂
nasz wózek nie jest aż taki drogi... 1000 zł kosztuje, więc nie jest źle, tylko że my sami kupimy wcześniej do niego fotelik, za 320zł, bo do wózka mi się nie spieszy, może być za 6 tyg, ale fotelik już teraz potrzebuję więc kupimy osobno sami. No a u nas tylko jedno pracuje więc nie za bardzo nam to pasuje żeby jeszcze do wózka teraz dokładać 500zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To byśmy się poznały osobiście:-)
W razie co to musimy się numerami telefonu wymienić, wysłałam Ci mój na naszą klasę.

No właśnie też czekam aż Ewa wróci do domku i nam napisze co i jak bo teraz w szpitalu to nie chcę jej głowy zawracać:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...