Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Od południa Marika jakas niespokojna 😞 Śpi u mnie na kolanach.

Zaraz przyjadą moi rodzice, nie widzieliśmy się ponad rok 🤪

A przedstawienie w przedszkolu - boskie! Maja spisała się super!

Wyobraźcie sobie, że godzinę temu jeździł po naszej ulicy Mikołaj :laugh: A jego pomocnicy chodzili od domu do domu zbierali datki. Świetnie to wyglądało, w dodatku leciały piosenki świąteczne.

Dziewczynki, które mają dzidziusie w brzuszkach. Wiem, że ostatnie tygodnie są OKROPNE... Ale przeciętnie każda z Was przeszła już 38/40 tygodni ciąży, więc to nijak ma się w stosunku do tego, że pozostały już tylko dni albo godziny 😉
Życzę Wam szybkiego rozpakowania i zdrowych maleństw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt widzę że dziś dzień pełen wrażeń :-) występ Mai, przyjazd rodziców, Mikołaj przed domem :-) super!
A u mnie jedna wielka stagnacja... Właśnie rodzinnie, z bratem i rodzicami obserwowaliśmy mój brzuch bo mały w końcu dziś dał znać że wszystko ok i teraz fika nóżkami :-)
jeszcze mnie krzyż zaczął do tego boleć... Tak się cieszyłam że dzięki ciąży bez miesiączki mam spokój z bólami krzyża a tu proszę... Jest jeszcze gorzej niż przed miesiączką. Kurcze byłoby miło gdyby mężowi dziś udało się spać w domku bo jakaś taka stęskniona jestem i na przytulanie mi się wzięło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się melduję wieczorowo 🙂

Ja dziś niestety nie bardzo miałam czasu aby do Was zaglądać ale to dlatego że gości mieliśmy a poza tym strasznie brzuch mnie boli bo mam problem z wypróżnianiem się i męczę się od popołudnia 😞 😞

Jeżeli jutro mi to nie minie idę do lekarza 😞

Teraz życzę Wam miłej nocki 🙂 Mamusiom przespanej w miarę możliwości, a brzuchatkom porodowej :laugh:


DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wykąpana, w łózeczku leże i przerzucam kanały tv w poszukiwaniu jakiegoś filmu. Chyba będzie fajna komedia na polsacie a jak nie to Kryminalne zagadki Las Vegas na dwójce.
Kurcze usmażyłam dziś kotleciki na obiad i mam straszna zgagę... Od kiedy brzuch mi opadł zgaga ustąpiła ale dziś znowu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorowo
Ale ostatnio zaniedbalam moje odwiedziny na forum ale jakos ciezko sie czuje, probuje zajac sie swiatecznymi porzadkami, jakimis zakupami itp...
WIdze ze nas brzuchatek coraz mniej wszystkie juz powoli sie rozpakowujecie 🙂 fajnie ja tez juz chce ....
Ok kochane buziaki i do napisania jutro...
Porodowych dla brzuchatek i spokojnych dla mamusiek nocek wam zycze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannaNikt napisał:


Syla cesarka cesarce nierówna, ale duży plus, że cięcie masz zaplanowane, bo szybciej możesz dojść do siebie. Jeśli masz wybór proponuję znieczulenie w kręgosłup.
Pierwszą cesarkę miałam w znieczuleniu ogólnym i czekałam na nią kiedy zacznie się poród, męczyłam się całą noc ze skurczami, choć z góry wiadomo było, że skończy się cięciem, bo cókra była w ułożeniu pośladkowym.
Teraz miałam ustaloną konkretną datę, więc cesarkę miałam wykoywaną bez żadnych wczęśniejszych oznak rozpoczynającego się porodu. Także nie byłam zmęczona bólami. Ale tą cesarkę miałam w Szkocji.
Nie ma czego się bać. Ból jest i z tym się trzeba liczyć, ale ten ból uśmierza nam dziecko, no i leki przeciwbólowe 😉

Dzięki 🙂 🙂 Ja mam mieć CC w Irlandii, ta słuzba zdrowia ma wiele do zyczenia ale jeśli o opieke szpitalną iz abiegi to sobie bardzo ludzie chwalą. Nie wiem czy mam mozliwość wyboru środków , myslalam ze to normalne ze mnie znieczulą przetna i juz. heh A Ty mi mówisz że mozna wybrac 🤨 mam miec termin na 14styczeń, tydzien przed terminem. Więc chyba nie beda mnie meczyc bólami. A powiedz mi jak potem się zajmować taka raną? czy naprawde nie jestes w stanie nosić własnego dziecka? 🙃

Pozdrawiam Wszystkie mamusie!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ja juz wstalam ... dzis znow do szpitala na badania - mama mysli ze juz tam zostane ale to sie okaze.
jedzie ze mna babcia nie wiem jak to przezyje (nie zabardzo ja lubie a tym bardziej nie mamy o czym rozmawiac)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂Pozdrawiam Was cieplutko chociaż mróz za oknem brrr...

zgryz ja też mam na dziś termin no i muszę się zgłosić na badanie. Tydzień temu miałam rozwarcie na 1 palec zobczaczymy co dziś lekarz powie. Ale jakoś nic nie wskazuje na zbliżający się poród, żadnych skurczy przepowiadających...
Jejku a tak już bym chciała zobaczyć moje maleństwo.
Mam wrażenie że do końca życia będę już w ciąży...

Odezwę się wieczorkiem. I wszystkim życzę miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...