Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Rany mała w końcu zasnęła a ja mam oczy na zapałkach...

Wczoraj obciełam jej paznokietki bo miała taaaaaaaakie długie i kłujące, że bałam się, że się podrapie.

AgnieszkaW muszisz ściągać pokarm, widocznie też masz dużo pokarmu, uważaj żeby ci się nie przepalił. Nie dopuszczaj do tego, żeby robiły Ci się twarde bo możesz dostać zapalenia 🤨 .

NO nic laski idę spać do mojej marudnej księżniczki bo znowu popłakuje 🤢

Dobrej nocki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
A ja siedzę w domku z mężem, oglądamy drugi raz jakąś głupią polską komedię na jedynce i czekamy aż rodzice zadzwonią bo są na imprezce a my robimy za taxi...
Plecki mnie bolą i strasznie rwie mnie od krzyża przez pachwiny prawie do kolana... Jakaś durna rwa kulszowa mnie złapała po tych zakupach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi nareszcie udalo sie do was zagladnac do was na normalnie bo ma oddal mi laptopa heheh:P teraz oglada sobie film wiec ja mam chwilke tak w ogole to sie obrazilam jak dziecko na niego:laugh: :laugh: :laugh: kurcze ale fajnie bialo za oknami 🙂
Oj Kajtusia a ja juz myslalam ze Cie cos wzielo
Ja tez juz sie nie nakrecam az tak bardzo na porod "tu i teraz" bo wtedy nic kompletnie sie nie dzieje ale dzis szczerze mowiac to wydawalo mi sie ze bede w nocy rodzic:laugh: :laugh: :laugh: hehe zobaczymy bo maluszek taki jakis zagadkowy dzisiaj niby sie tam wierci ale nie za bardzo no nic zobaczymy.
WIdze ze juz wszystkie spicie wiec zycze milej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja załapałam mega doła 😞 😞 😞
mąż wrócił z pracy i mamy popsute auto, więc jak przyjdzie co do czego to nawet nie mam czym do szpitala jechać, bo nie wyobrażam sobie dzwonić po pogotowie, a on jeszcze dzisiaj idzie na nockę do pracy więc od ok 17 do jutra 8 rano jestem samiusieńka, normalnie jestem załamana i mam wszystkiego dosyć, chodzę i ryczę jak bóbr, czy ja juz zawsze w życiu muszę mieć pod górę, z niczego już nie mogę cię cieszyć, nawet ze zbliżającego się porodu 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Wiolu na razie przystawiam Małą do piersi jak najczęsciej sie da, nawet ją budzę żeby trochę pojadła, ale jutro kupię laktator, bo boję się, żebym nie dostała jakiegos zapalenia, bo bardzo chcę karmic Lenkę piersią.

DANE DO TABELKI : lENA, 15.12.2009, 3110 GR, 56 CM 🙂

Mój mąż przeszedł metamorfoze.. robi mi sniadanka, nadskakuje jak może... po prostu szok :laugh: :laugh:

Idę sobie pospać , Lenka śpi to wykorzystam.

Miłej niedzieli Mamuśki i rychłych porodów dla cięzaróweczek grudnióweczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Emmax główka do góry,będzie dobrze zobaczysz.Kurcze nie mam Cię jak nawet pocieszyć,bo co nie napisze to wydaje mi się banalne.Mam nadzieję że jakoś rozwiąże się ta Twoja sytuacja i wszystko dobrze się poukłada.Łap buziaka i oklaska na pocieszenie 😘 😘

U nas zima na całego i nawet nie ma jak wyjść na spacer z maleńką 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam się połozyć ale zaczełam czytać przebieg porodu Wiolki i opisałam tez swój. Myślałam, że mój poród był koszmarny ale to co przeżyła nasza Wiolka to tragedia...

Emmax nie dołuj się kochana, będzie dobrze. Żyjemy w XXI wieku, zawsze znajdzie się ktoś, kto Cię zawiezie do szpitala. Głowa do góry i łap buziaka 😘

U mnie też zima , sniegu napadało 🙂 już się nie mogę doczekać pierwszego spaceru z Lenką.

Teraz naprawdę idę sie połozyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, ale miałam fatalna noc... Nie spalam do po 5... Nie wiem dlaczego, po prostu mi się odechciało i leżałam i wściekałam się tylko... Dziś mnie mąż obudził tv... Se włączył bo jak on nie śpi to czemu ja mam spać...
Dziś też nie urodze :-)
Emmax głowa do góry! Nie denerwuj się bo nerwy odwlekaja poród więc spokojnie i nic się nie martw!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!!!

Dziękuję za oklaski 😘 😘 😘 😘 😘
AgaW Twój poród tez do najłatwiejszych nie należał, już sobie wyobrażam ten masarz szyjki przy skurczach!!!!!!!!!!!Ja pier!!!!!
Aaanaa rodyiŁam w Chorwacji, a ten lekary to ryecyzwicie sadzsta 🤢 najważniejsze, że przezyłam i malutka urodz iła się zdrowa 🤪

Wczoraj obudziłam mała do kompieli i tak sie wsciekła, że jeszcze przez pół godziny po kompieli nie mogłam jej uspokoić 🤨 nerwusek po tatusiu :laugh: :laugh: 😮

I od czwartej konctert a-moll :laugh: :laugh: :laugh:

Emmax wyluzuj na pewno ktoś Cie do szpitala odwiezie i wcale nie będziesz musiała karetki wzywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu, jaka ja jestem dziś nerwowa... Ja pierd chyba zaraz pozabijam... Mąż mnie wkurza, syf w domu robi, tu się za coś zbierze, zostawi i leży, tu weźmie coś, też leży, wstawił se mleko i upieprzony garnek zostawił... Nie mam już siły... Chodzę i zbieram jak po dziecku... Zamiast leżeć do góry brzuchem, ja zasuwam a wielki pan się byczy i tylko syf robi...
Ależ mam dzisiaj humor... Niech ta ciąża się wreszcie skończy bo z tymi hormonami nie wytrzymuje... Czasami sama siebie mam ochotę zabić za to jaka jestem...
A mały nic, wierci się w najlepsze i ma wszystko w nosie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha, nie przejmuj się olej wszystko wypnij dupkę i odpoczywaj, ale przyznam że tez mam ostatnio nerwa na nie posprzątane, chciałabym mieć wszystko na cacy zrobione, a co posprzątam to od nowa brudno 😠

chciałam zrobić dobry uczynek, poszłam do kościoła i prawie zamarzłam, 1,5 godz tam siedziałam bo trafiłam na mszę prymicyjną, a kościół nie ogrzewany, to się nazywa szczęście 😠 😠 😠

ja mśniki z bananami, ale jakoś znów straciłam ochotę na jedzenie mięsa, a mój księciunio śpi i ma wszystko gdzieś, bo niby co on ma poradzić na nasze problemy, co za burak, a teściowa myśli jakie ona ma wspaniałe dzieci 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

kajtucha przepraszam-faktycznie nie doczytałam posta ale już podaje przepis na tort "Snikers" jest troche pracochłonny ale dośc prosty i smaczny. Ja pieke 2 biszkopty czekoladowe, 1 biszkopt z orzechami (4 białka, 4 łyżki cukru, 15 dag orzechów włoskich posiekanych dośc drobno-ale nie mielonych, 1-2 łyżki miodu, 1 łyżka mąki ziemn i 1 łyżka mąki pszennej), krem: puszka mleka skondensowanego słodzonego (gotowac 2 h na małym ogniu) utarta z 1,5 kostki masła ( ja dodaje jeszcze 1-2 kieliszki rumu do smaczku ) i przekładam : biszkopt czekol, krem, biszk orzech, krem, biszkopt czekol i polewa czekoladowa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki
mam pytanie
jade właśnie do szpitala, jak zalecił ki lekarz gdybym do dzis nie urodziła, czyli 3 dni po terminie, pewnie bede miała KTG
czy któraś z was juz miał? czy powinnam brać juz torbę do szpitala, albo chociaż piżamkę???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wszystkim mamusiom 🙂

Kajtucha jakbym widziala siebie kiedy byłam w ciazy. Jestes fajna, fajnie to wszystko zebralas i opisalas. Doskonale cie rozumiem, jak hormony targaja czlowiekiem. Wszystko wkurza i ma sie wszystkiego dosyc. Jak tylko dzieciątko wyjdzie bedziesz spokojniejsza i bardziej opanowana. Mam nadzieje 😉

Emmax wszystko bedzie dobrze. Sa jeszcze karetki i taksówki 🙂 🙂 🙂

A co do zimy to az ciarki mnie przechodza. Jeszcze tyle miesiecy do wiosny 😞

Co do mnie to na razie spokojnie. Dokarmiam malego na noc z butelki. Spi pozniej 5 godzin.
Mam dziwny objaw. Czy któras z was karmiac piersia ma bóle brzucha? Ja mam i to co raz intensywniejsze 😞

Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...