Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Was brzuchatki i mamusie ja nadal 2w1 ...Bylam dzis na kolejnej wizycie u poloznej i nastepna na ktora mam nadzieje juz nie pojde bo urodze mam w srode 23-12-09 wtedy bede juz 39tyg+4

Wzielam sie za nadrabianie zaleglosci z dzisiaj i podczas czytania 17stron bylam 4razy na siku a wcale duzo nie pilam wody ani sokow...No ale coz...
A na porod to dzis chyba tez nie mam co liczyc bo tylko brzuszek czasem pobolewa i sikam jak opetana ale nic poza tym


DORUNIA
serdecznie gratuluje i trzymam kciuki na pewno wszystko bedzie teraz dobrze 😘 😘

AKOMPF
Sredeczne zyczonka z okazji pierwszego miesiaca Twojej Basienki
rety jak ten czas leci
WIOLKA wszystkiego naj naj naj z okazji 2tygodnia Twojej Majeczki 😘 😘 fotka malutkiej sliczniusia

AGNIESZKO
Twoja Lenka sliczniusia i slodziutka 😘 😘


ANJA
ja mam pas pociazowy ktory podobno sprawia ze brzuszki poporodowe wracaja szybko do formy

KAJTUCHA
czyli jednak nie urodzilas jeszcze a juz myslalam ze to juz u Ciebie

Rety Wy juz piszecie o dietach o ciuchach poziazowych i chudnieciu a ja nadal sie kolysze z moim balonikiem i o diecie nie ma mowy bo ja non stop jem i jem i jeszcze raz jem

A co do szwow.....na sama mysl o szwach robie zeza 🤪 🤪 🤪 🤪 nie wiem jak ja to przejde nie znosze bolu i jeszcze te szwy och mam nadzieje ze nie beda az tak bardzo mi przeszkadzaly bo oszaleje... ALe sie marudna robie juz moglabym urodzic ale jak narzaie moj maluszek ma wszystko w nosie i nie chce wychodzic ale co sie dziwic jak tam cieplo a na zewnatrz przeciez snieg i zima:laugh: :laugh:

Ale sie napisalam...Ok ide na kolejne siku... Chyba oszaleje z tym sikaniem i chyba sobie nocnik kupie bo jak chce na siku to musze smigac po schodach siedze w pokoju na dole 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Julka ale fajnie się czyta takie długie posty :-) napisz coś jeszcze :-)
jeszcze nie urodziłam i nic się nie kroi... Jak co wieczór zaczyna mnie boleć brzuszek no ale co z tego jak to normalne i niczego w moim przypadku nie oznacza...
Też mam takie coś pociążowe, gorset i pas ściągający. Zobaczymy czy coś da, a będzie dużo do wciągnięcia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam...

jezu ale ja sie za Wami stesknilam...

maly spi, je i kupki robi... ale za jedzeniem jest strasznie obudzi sie i juz musi jesc nie poczeka nawet 5 minut bo wlacza swoje struny glosowe...

ogolnie to zawsze po kapaniu i jedzeniu to zasypial mi na rekach ale dzis od razu polozylam go do lozeczka.. ciekawe czy sam zasnie...

ja tez mam pas sciagajacy ale musze jeszcze troche poczekac bo nie wolno jeszcze... za wczesnie...

ale tesknie troche za tymi uczuciami jak maly byl w brzusiu wiec mamusie cieszcie sie poki mozecie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no u mnie tez bedzie duzo do sciagniecia bo poszlo mi 20kg na plusie z 55 skoczylam na 75 i pne sie w gore 🤪 🤪 🤪 🤪

Ja tez mam te takie bole pod wieczor ale ni huhu nie szykuje mi sie chyba na porod bo oprocz boli to w nocy maluszek wierci mi w dol i tak po min 3.30 nad ranem biegam sobie po schodach do kibelka a od 2 dni to ja chodze spac ok 6rano,,
co do posta tp dawno nie pisalam tak duzo i tak nie napisalam wszystkiego bo robiac zaleglosci bylam na siku i polowy mi sie zapomnialo

My tak narzekamy ze to jeszcze nie pora itp a co maja powiedziec nasze 2 grudniowki ktore juz po terminie??? Te to musza sie wsciekac i meczyc bidulki 😞
Buziaki dla Was dziewczyny 😘 😘

Ja jednak i tak mam nadzieje ze urodze przed swietami . Dobrze ze przynajmniej szybko puszczaja do domu (6h)

Rety ale mam smieszny ksztalt brzuszka. Dzidzi mi wypiela dupe i nozki wiec wygladam jak romb a nie koleczko 🤪

🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zapomnialam napisac ze polozna mi dzis powiedziala ze jak chce zeby maluszek szybciej byl to ona zna 3 spposoby :

1----duzo seksu
2---duzo ruchu
3---jesc ostre jedzenie

heheh z tych wszystkich 3 ja korzystam tylko z punktu nr1 ale i tak nic nie daje zreszta to trzeba korzystac poki mozna bo pozniej przez 6tyg nic :laugh: :laugh: :laugh:

A i pytala jak bede karmic maluszka, wiec powiedzialam ze chce karmic piersia i ona powiedziala ze absolutnie nie mam stosowac zadnych diet bo wlasnie jak sie stosuje diety to sie szybciej traci pokarm ?(ile w tym prawdy)? zobaczymy

Ale mi sie dzis wlaczylo na pisanie no:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: no ale musze isc znowu na siku 😠
zaraz wracam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację co do tych "przeterminowanych" brzuszkow, ale im jednak mimo wszystko jest bliżej do porodu niż nam :-) bo jak ja nie urodze w terminie to dopiero 3 stycznia mam iść do szpitala ze skierowaniem.
Na temat odwiedzania wc to się nie wypowiadam bo w ostatnim czasie chyba tam spędzam większość czasu przez siku...
Mój mały też dziś się dupcią cały czas wypina... Pokazuje mi gdzie mnie ma i moje prośby o przyjście na świat :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny na nas tez wkoncu przyjdzie pora glowy i brzuszki do gory

Emmax ja slyszalam od olezanek ze te pasy sa bardzo dobre wiec moze to dobry zakup zobaczymy 🙂

Ufff proboje chodzic w miejscu podobno pomaga pozniej w porodzie bo dziala na miesnie w srodku wiec kajtucha i emmax pupy do gory i polazic troszke w miejscu:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julia też słyszałam, że są bardzo fajne, w szkole rodzenia zaraz po porodzie położna polecała nam zwykły bandaż elastyczny a ten pas nieco później ale nie pamiętam dlaczego, ja jednak nie zakupiłam niczego bo zwyczajnie zapomniałam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...