Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AgnieszkoW śliczna ta twoja królewna,ah mamy najładniejsze dzieciaczki na świecie 😆

Ewunia nie martw się ja też walcze z rączkami,mam nadzieję że uda nam się wygrać.Teraz np gwiazdeczka śpi w łóżeczku i czasem jak się gniecie to ją pochuśtam w nim,ale staram się jej nie brać,dopiero jak sytuacja się robi groźna czyli jak jest ostry płacz to lece do łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Masz rację Aga, nie ma co przyzwyczajać. my synusia naprawdę nie braliśmy na ręce, jedzonko, przewijanko i spać do łóżeczka, nie wiem skąd mu się to wzięło, że ciągle chce być noszony. najważniejsze, że już kolejną nockę dał w miarę pospać 😉 za to w dzień śpi góra 2 godzinki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komplementy dla Lenki - przekaże jak się obudzi 🙂
Ja jej w ogóle nie nosze na rękach. Jest bardzo grzeczna (oby nie zapeszyc) , przebiore ją, dam jeść i śpi grzecznie w swoim łóżeczku. Nie biorę jej do siebie do łóżka, ale dzis w nocy co godzinę sie budziłam i sprawdzałam czy oddycha:laugh: pewnie tez tak macie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW ja też tak chwaliłam Piotrusia, grzeczny był jak aniołek, a teraz daje popalić mamusi 😉 No, ale niech daje, wszystko mu wybaczę 😉

emmax tyj ile wlezie:laugh:

ja jak tylko przestanę karmić to zjem mega ogromną porcję frytek z ketchupem i sosem czosnkowym i popiję to zimnym piwkiem -taka zachciewajka :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax mam nadzieję, że mi wybaczysz że Cię wystawiłam do wiatru i urodziłam nie czekając na Ciebie :laugh:

Możecie mi pokazać tabelke naszą??

Ewo mam nadzieję, że jednak Lenka będzie grzeczniutka cały czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaw pewnie, że wybaczę, wcześniej Akompf mnie wystawiła, byłyśmy na 2 stycznia umówione a ona w listopadzie się posypała:laugh: ważne, że z dzidziami wszystko ok, a mną nie ma się co przejmować, też kiedyś urodzę, ale o tym to niestety nie ja decyduję:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wcisnęłam swoje dżinsy,ale nie powiem w dupe mi poszło bo weszły,ale tak na styk :P brzuszek jeszcze troche został więc bez ćwiczeń się nie obejdzie,ale na razie mam lenia :P

Emmax no widzisz jak to jest co się z którą umuwisz na rodzenie to wszystkie uciekają wcześniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki które juz urodziły i były nacinane, powiedzcie mi jak długo goiło Wam sie krocze i po jakim czasie odpadły szwy.
Mnie w sumie z dnia na dzień boli coraz mniej, ale szwy przeszkadzają, podmywam sie 20 minut ( z wycieraniem )
A co stosujecie do higieny krocza?
Ja uzywam tego płynu Lactatyd ale nie wiem czy on taki dobry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja poszłam łóżko pościelic i tak jakoś mi sie przysnęło :P kurcze ileż można? chyba śpie więcej niż noworodki :laugh: :laugh: :laugh:

mamuśki pocieszyłyście mnie co do wagi-że tak szybko spada 🙂
mam zamiar kupic sobie takie majty, które przytrzymują brzuszek aby ładnie wracał do stanu z przed ciąży, ma to któraś z Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zego co ja pamietam to może po tygodniu czy jakos tak położna położna środowiskowa przyszła wyjąc szwy. Ajesli dobrze się goi to najlepiej niczym nie smarować tylko suszyć jak sie da najwięcej, tzn bez bielizny pochodzić sobie albo poleżeć, zeby był dostep powietrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie szwy też przeszkadzają i tak się zastanawiam czy nie za długo mi się rozpuszczają,ale nikt nic nie mówił że trzeba je wyciągać,więc mam nadzieję że w końcu się rozpuszczą 😠 a myje się szarym mydłem to znaczy tym biały jeleń i jak dla mnie to jest ono rewelacyjne,ale podobno nie wszystkim pasuje więc trzeba wypróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie była i rozmawiałyśmy na ten temat i nic nie mówiła.Po za tym już w szpitalu by mi chyba powiedzieli że mam jakieś do wyciągnięcia a oni nic nie powiedzieli więc mam nadzieję że wszystkie są rozpuszczalne.Takie też miałam za pierwszym razem.

Wlaśnie nie wiadomo co z pikasso może już urodziła,a żadna z nas nie ma do niej numeru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko Lenka jest przesłodka!!! Moja Majeczka jak byłam w szpitalu przez tydzień też była taka grzeczniutka hihi, teraz jej minęło, ciekawe dlaczego :P :P :P jak ja położysz do łóżeczka to krzyk co niemiara. Teraz jest albo na rączkach albo w wózeczku obokl mamusi, żeby ta mogła ja pobujac. jednym słowem jestem załatwiona :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam rozpuszczalne szwy. Mam nadzieję, że szybko mi odpadną bo przeszkadzają niemiłosiernie...
Ale krocze z dnia na dzien boli coraz mniej. I polecam poduszkę do siedzenia z dziurą, jest rewelacyjna, bez niej bym sobie nie poradziła.

Dziewczynki to co z tą naszą tabelką? Wklei któraś bo chciałam zobaczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale mnie pocieszacie kobietki... no nic, najważniejsze że teraz jest grzeczna bo narazie nie ma siły jej nosić 🙂 a jak juz troszkę dojdę do siebie to może rozrabiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...