Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja jeszcze dorzuce Amelka,Hania też była u mnie brana pod uwage ale tylko u mnie bo mężowi się nie podobało.Jeszcze miałam Łucje,reszta imionek się powtarza u dziewczyn 🙂 a jeszzce chciałam Małgosia dać,ale siostra moja tak ma na imie 🙂

Ok dziewczynki ja zmykam do łóżeczka,moja niunia zasneła jak aniołek więc mama też idzie odpoczywać.

Emmax trzymam kciuki żeby to nie była ta nocka 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
już spakowana i gotowa 🙂

pewnie mnie jeszcze nie zostawią bo w sumie pierwszy termin miałam na 20.12 a potem mi gin zmienił na 10.12 no ale wole zabrac potrzebne rzeczy jakby co...

kajtucha będe Cie informowac jakbym została a jak wróce to sie odezwe na brzuszku, myśle, że koło 10 rano powinnam już coś wiedziec

co do wagi to ja mam ok +15 kg, wszystko poszło mi w brzuszek, tyłek i uda-i one są ogromne 🤢 i ten cellulit straszny... brr...

kurcze ale mnie kłuje pod lewą łopatką...aaaaa...... boliiiii....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadlam na chwilke zobaczylam co u Was i zmykam do meza bo oglada fajny film....
Porodowej nocki wam 4 zycze bo emmax tej nocki chce spokojnie spac wiec mamusiom i emmie zycze spokojnej przespanej nocki a reszcie...porodu, malobolesnego i szybkiego 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
ufff ja nadal w całości, teraz 2 tyg mąż w domu więc niech się dzieje co chce i kiedy chce 🙂

dzięki za propozycje imion, zobaczymy co da się z tym zrobić, a może zostanie ta Diana 🙂

Anja daj znać co i jak bo się będziemy zamartwiać 🙂

A dzieciaczki nierozpakowanych grudniówek będę już koziorożcami, podobno mądry znak, ale ja sie na tym nie znam:laugh:

miłego dnia kobietki:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry grudnióweczki 🙂

Emmax to teraz już możesz nawet w nocy rodzić bez obaw :laugh:

Mam nadzieję że chociaż święta jeszcze spędzisz w domku 🙂

A mój starszy synek jest chory i kurcze boje się aby na małego nie przeszło 😞 Ma zakaz podchodzenia do Bartka ale wiadomo bakterie wszędzie się roznoszą 😞

Miłego dnia mamusiom i porodowego brzuchatkom :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!

Ale cisza na forum! Jacieeee!
Ja ostatnio miałam zmartwienie z moją Basią więc nie zaglądałam nawet... czy któraś urodziła? Gdzie tabelka? 🙂

Fredeczka - zastanów się co jadłaś bo to wygląda na alergczną reakcję na coś... może te krostki na pisi też...?
Justyna - ja nie podaje wogóle herbatki koperkowej przy karmieniu piersią. Sama piję - na laktację i dla Małej 🙂 To wystarczy. 🙂 🙃
Co się stalo, ze Zgryz w szpitalu?
Kiedy Anja rodzi? Miała skierowanie do szpitala czy musiała jechać z innego powodu?

Moja Basia od dwóch dni ma zaparcia i się męczy znowu. Poprzednio wykryłam, ze od brokułów (a nieby bezpieczne) a teraz od rosołku albo od tego, ze do wywaru dodałam włoszczyznę czyli seler i por tez... Podalismy Małej kropelki Bobotic i trochę się uspokoiła ale po godzinie chlusnęła nam wymiotami przed siebie 😞 😞 😞 😞 😞 okazało się, że strachu się najedlismy ale przynajmniej zwymiotowała to mleczko, które jej szkodziło i nockę przespałyśmy obie w miare ok.. Nawet kupkę rano zastałam :laugh: :laugh:
A wczoraj rano tyle narobiła, ze ufajdała się po same łopatki 🙂 - serio mówię :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Został mi do zrzucenia jeszcze niecały kilogram do wagi wyjściowej ale nic się nie dzieje 😞 Waga stoi jak stała i ani myśli się obniżyć 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Akompf to się umęczyła Twoja Basieńka... Biedna maleńka dziewczynka... Całe szczęście że już jest wszystko dobrze. A Anja jest w szpitalu bo na dziś miała pierwszy termin porodu, który potem lekarz przesunął na 10.12. Póki co nic się nie odzywa więc chyba wszystko jest ok i napisze jak wróci. Tak myślę...
AgaK to życzę dużo zdrowia dla starszego synka! W taką pogodę to ciężko uchować się zdrowo... Biedactwo na święta się rozchorowało...
A ja się właśnie obudziłam, noc kiepska... Mąż wyjechał o 2 w nocy, ja do 4 ni chu chu zasnąć nie mogłam, jak już zasnęłam to co godzinę piesze wycieczki do kibelka... Beznadzieja... Już nie pamiętam kiedy przespalam choć pół nocy bez budzenia się, wstawania...
Teraz muszę zwlec się z łóżka i zabrać się za tort na 50 ur taty... Ciekawe czy tym razem wyjdzie...
Miłego dnia wszystkim życzę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf, zgryz w szpitalu bo po terminie była i już ją zostawili i Anja tak samo miała dzisiaj iść 🙂
chyba w piątek urodziła pikasso i nikt więcej:P

Ale mi się nudzi a na brzuszku takie pustki 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Widze że na razie nie ma wiadomości od Anji i Zgryz.

Akompf dobrze że Basi już przeszło,moja marudka też od rana nie chce spać,dopiero teraz śpi przy cycu 🙂

AgnieszkoK zdrówka dla Kamilka i miejmy nadzieję że choroba nie przejdzie na Bartusia on ma osłone w postaci Twojego mleczka i napewno go ominie 🙂

Mąż wczoraj zrobił starszej córce przyjemność i przyniósł z piwnicy choinke,więc stoi już ubrana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudnióweczki!
ja nadal 2 w 1 i lipa na maxa 🙂 w środę mam dzwonić do szpitala, bo muszą mi powiedzieć kiedy mam przyjechać 😞 a ja chciałam żeby sam poród nastąpił, bo wtedy nie ma czasu na rozmyślanie 😞 😞 😞 a tak zamartwiam się co i jak z tym wywoływaniem! jak to będzie i wogóle 😞
Anja piękny ten twój brzusio, zazdroszczę Ci 🙂 żadnych rozstępów, a u mnie jak na polu poorane 🙂 nie wiem jak je skutecznie zniszczyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wam powiem, że jak dziś nie urodzę, to już nie chcę urodzić aż do po świętach. Przynajmniej się najem... w 2 święto mama wyprawia imieniny bo to wigilijna Ewa więc byłoby co niektórym nie w sos gdybym ja zaczęła rodzić i wszystko by się popsuło 😞
No, synuś, jak nie dziś to już posiedź sobie tam w środku do niedzieli albo dłużej 🙂
ale jak tam patrzę na to puste łóżeczko, fotelik pusty... czegos brakuje...
ach... taki głupi czas... urodzić albo nie urodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

No emmax przetrwałaś noc 2w1 🙂

Kajtucha trzymam kciuki żeby Twoje życzenia się spełniły -poród albo dziś albo po świętach!

Akompf biedna Basia się wymęczyła. Zapisałam sobie nazwę tych kropelek i kupimy je przed świętami żeby były na wszelki wypadek. Położna mówiła żebym wszystkiego po trochę zjadła -barszczyku, uszek itd. więc mogą się przydać jak mój Miś źle zareaguje.

Edyta nie wiem co Ci poradzić na rozstępy, sama mam kilka na udach -na brzuchu na szczęście ani jednego. Wydaje mi się, że albo się je ma albo nie, żadne kremy tu nie pomogą. Chociaż moja koleżanka polecała mi taką maść na blizny, nie pamiętam nazwy -jakaś maść z cebulą -w aptece będą wiedzieli o co chodzi. Jej zeszły rozstępy po dwóch ciążach.

AgnieszkoK dużo zdrówka dla Kamilka 🙂 Uważajcie na siebie żeby się nie pozarażać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki 🙂
Nareszcie mi się udało wbić na forum 🙂
Sandra mi znowu zaczyna płakać, bo się przebudziła 🙂 Pewnie znowu głodna... Szkoda tylko, że piersi mnie strasznie bolą, ale mam nadzieję, że to minie 🙂:P

Nie mogę się jak narazie nastawić na jej rytm 🤢
Najgorzej w nocy jest jak wstanie, przynajmniej godzinkę ją karmię a ona nie chce za bardzo spać w łóżeczku tylko ze mną:laugh:
I śpimy razem 🙂
Poza tym ciągle bli mnie ta rana brzucha ale z dnia na dzień jest coraz lepiej 🙂

A co u Was??? Ile Was jeszcze zostało?

Buziaczki przesyłamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uciekam zrobić ze sobą porządek 🙂 Póki Sandra słodko śpi 🙂
Dobrze, że mama mi pomaga przy niej bo inaczej to bym sobie pewnie palcem do D...y trafić nie mogła 🤢

Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze dzisiaj zaglądnąć do Was 🙂

Całujemy Was i ściskamy mocno 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was moje kochane 🙂

byłam w szpitalu, zrobili mi ktg, usg, badanie moczu i wszystko super, rozwarcia brak, ilośc wód płodowych wokół małego w normie, lekarka pieczątke przybiła i kazała sie zgłosic 25.12 na kolejne badanie... ehh... to dopiero bedą Święta

zaraz nadrobie forum tylko sobie herbatke zrobie bo zmarzłam troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wróciłam z jakiś byle jakich zakupów i jakoś się zmęczyłam, we Wrocławiu pogoda super tylko wiatr wieje, ale ogólnie jest piękna zima 🙂

Kajtucha ja już bym nie chciała w tym roku urodzić, niech te 10 dni siedzi spokojnie i niech jest z nowego roku, ale ja to sobie mogę chcieć 😠

anja no to masz super Boże narodzenie w perspektywie:P ale dobrze, że wszystko dobrze:P

karolcia witaj ponownie i zaglądaj częściej w miarę możliwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia witaj 🙂 Chyba nie prędko się wyśpisz :laugh:

Anja to współczuję, że musisz się zgłosić w święta do szpitala, ale najważniejsze że z Tobą i malutkim wszystko w porządku! Objedz się w Wigilię na maksa bo to może być ostatni taki wieczór 😉

Emmax pogoda u nas rzeczywiście piękna 🙂 Ale i tak wstrzymam się jeszcze ze spacerkiem.

Ja właśnie pomyłam naczynia -to u mnie wyczyn bo to oznacza, że przez 10 minut miałam wolne ręce 🤪 Ale już stęka mój Szkrabek więc tyle było wolności :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...