Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

AGNIESZKO KTO NA TO NIE MA OCHOTY :P

OSTATNIO TEŚCIOWA ROBIŁA KROKIETY I CO Z TEGO JAK JA JEŚĆ NIE MOGĘ 😠 ZA TO MÓJ TOMEK WCALE NIE POGARDZIŁ I ZJADŁ TEŻ MOJĄ PORCJĘ :laugh: :laugh: :laugh:

OKI JA ZMYKAM DO MOJEJ BABCI ZAPROSZENIE ZAWIEŹĆ NA CHRZEST 😉
DO WIECZORKA :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Doruniu podziwiam Cię za Twoje wielkie serce!
Byłam na tej policji... Zmienili oskarżenie o popełnienie przestępstwa na wykroczenie. Z właśniej głupoty jestem oskarżona o kradzież. Nieźle co? Ale w świetle prawa tak to wygląda, ja mam te pieniądze a nie właścicielka garsonki... No i musiałam przyznać się do winy... Policjant napisał pismo do sądu żeby nie odbywała się rozprawa bo ja się przyznaje że przywłaszczyłam sobie te pieniądze i proszę o karę grzywny 200zł, bo gdyby sąd miał sam wyznaczyć mi karę, grzywna łączyłaby się też z kosztami sądowymi i cała reszta no i plus jakieś roboty publiczne. A wartość garsonki 138zł... Ja ukradlam... Kur... Źle mi z tym... No ale za głupotę trzeba płacić.
A chodzi o to że wystawiałam koleżance grzecznościowo garsonke na allegro i podałam mój nr konta do przelewu w mbanku, a po zakończeniu aukcji pojawiły się dane bre banku oddział w łodzi, system allegro generuje dane banków po podaniu nr konta. Nie sprawdziłam cyferek w numerze konta tylko zasugerowałam się nazwa banku i tą Łodzią i od razu pomyślałam że ktoś mi się włamał na konto. No i ze strachu że będzie na mnie bo kasa nie moja, a kupująca przysłała maila że przesłała kasę do bre banku, poleciałam na policję zgłosić włamanie na konto. Po pół roku dostałam pismo z prokuratury że bre bank to mbank i że pieniądze są na moim koncie a ja je ukradlam... Weszłam na konto i faktycznie kasa była nietknięta no ale to że ja się pomyliłam to nic mi nie pomoże, gdybym się kapneła miesiąc po zgłoszeniu to ok ale teraz pozostało mi tylko przyznać się do winy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Kajtusia to faktycznie koszmar 😞ach ta nasza sprawiedliwosc..szczerze sie ciesze ze niewsadzili Cie za to bo w naszym prawie wszystko mozliwe mordercy łaza na wolnosci i rózne inne inbecyle a zwykłych obywateli własnie za takie smieszne pomyłki do pudła wsadzaja.....chyba pokieruje córke na Prawo moze zrobi z tym pozadek?? 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kajtucha nieźle się wkopałaś!

A ja wczoraj jadlam pizze z pieczarkami i kurczakiem 🙂 Pierwszy raz od kilku miesięcy! I jem praktycznie wszystko oprócz czosnku, papryki, cytrusów, cebulowych i czekolady ciemnej. Ale zajadam się białą :P

Uciekm bo Basiulek urządza histerię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu te kupki u Antosia to na pewno nie to że go dokarmiam. Bo wczesniej też go dokarmiałam i robił normalne. Dopiero w tamtym tygodniu jak ja byłam przeziębiona to zaczęły się te zielonkawe i pieniste. Na razie lekarka kazała mi podawać Dicoflor 30 przez 5 dni no i zbadać ten mocz. Mam nadzieję że się to uspokoi. A jak będę wiedziała coś więcej to napewno dam Ci znać bo masz podobny problem.

Ja tam żadnej diety nie stosowałam i nie stosuję, jem wszystko a też karmie piersią. Antek przeżył nawet wigilijna wyżerkę i nic mu nie było 🤪

Ewo ja tam nie jestem za żłobkami. Jak bym miała wybierać to wolałabym kogoś wynająć niż dać dziecko do żłobka.

Kajtusia to nieźle sie wpakowałaś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pszczółka śpi ... ufff, kolka sie zblizała, ale mamusia za wczasu , jak juz tylko zobaczyła czerwoną buźkę Lenki i podkurczanie nózek dała lekarstwo, włączyła suszarkę do włosów i po 10 minutach Lenusia spała jak aniołek i śpi do tej pory a ja co 5 minut sprawdzam czy oddycha, bo mam schizy że ten lek jakis mocny że tak szybko działa...

Ewo ja mam ten komfort , że nie musze oddawac Lenki do żłobka. Będę z nia siedzieć w domku aż skończy 2 latka wtedy oddam ją do przedszkola , za nic w świecie do babki (tesciowej) którą mam na miejscu ... wrrrrrrr 😠



A ja sie boje jeśc wszystko ze względu na te kolki Lenki, ale jak się skończą to wtedy będę sobie po malutku wprowadzac rózne inne jedzonko bo juz żygam tym duszonym kurczakiem, rosołem i kanapkami z piersią indyczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WIECZORKIEM 🙂

ZAPROSZENIA NA CHRZEST ZAWIEZIONE 🙂

BARTEK PO KĄPIELI I CYCU LEŻY W MAMUSI ŁÓŻKU 🙂

STARSZY SYNEK SIĘ KĄPIE A MAMUSIA CZEKA NA TATUSIA BO DZIŚ DO DOMKU WRACA 🤪

KAJTUCHA WSPÓŁCZUJĘ ALE DOBRZE ŻE TYLKO TAK SIĘ TO SKOŃCZYŁO 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus a kiedy robicie chrzciny , bo ja w Wielkanoc.

Uciekam spac, tak sie zastanawiam czy wyjąc Lenke z łózeczka i dac jej na śpiocha cyca żebym mogła dłużej pospać....z drugiej strony szkoda mi jej budzic bo tak ładnie śpi...ach, trudno niech spi, najwyżej mamusia nie pośpi.


Spokojnej nocy kobietki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie chrumkała w dzień moja ropuszka 🙂
Ależ ja ją kocham :*


Dobranoc :* [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05976__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGNIESZKO ROBIĘ CHRZCINY 14 LUTEGO CZYLI W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ 🙂

ALE SŁODKO 🤪 TYLKO POZAZDROŚCIĆ :P :P

JA TEZ JUŻ UCIEKAM DO WYRKA TROSZKĘ SIĘ ZDRZEMNĄĆ 😉
DOBRANOC 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak słodko sobie śpi 🙂

ja też robię chrzciny w Wielkanoc 🙂 już nie mogę się doczekać

mój mały miś przed chwilą dostał cyca i śpi w łózeczku ale coś stęka, poszłabym spać ale mąż siedzi i tv ogląda bo spać nie pójdzie bo o północy musi być w pracy i koniec urlopu... Jak się mieszka na jednym pokoju to jest masakra... Niestety przy tv nie zasne a męża nie mam gdzie wygonic 😞
jutro w sumie będziemy z małym pierwszy raz zupełnie sami w domu, najpierw mama miała tydz urlopu potem brat był bo miał ferie, wczoraj i dziś mąż miał urlop a jutro będziemy sami... Aż się boję 😞 no ale damy radę, co ze mnie byłaby za matka gdybym rady nie dała... :-):-):-):-):-):-)

Akompf zapomniałam podziękować za opis 🙂 kurcze tylko ja z drutami to nie za bardzo, ja to na szydełku wszystko zrobię ale na drutach nic... Ale jak znajdę czas to spróbuje coś wykombinować 🙂

to dobranoc mateńki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kobietki 🙂
zapytam sie zanim zapomne ...
czy cos sie moze stac jesli dziecko zaszczeie w 8 tygodniu
bo u mnie ciale sa zawieje i nawet ledwo drzwi od domu otwieram a autka nie mam a co dopiero isc z wozkiem 2 km na nogach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

JAKA U WAS NOCKA BO U MNIE PO JAPOŃSKU JAKO TAKO :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

JA NA WIELKANOC NIE MAM JAK CHRZCIN ZROBIĆ BO DO MOJEJ TEŚCIOWEJ CO ROKU RODZINKA SIĘ ZJEŻDŻA I NIE PASI MI TO 😉
WIĘC ROBIĘ TERAZ :P

MIŁEGO DNI MAMUSIE 😘 😘

P.S. DZIŚ DO GINKA LECĘ BO MA CZAS :laugh: 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kochane 🙂 i Wasze malenstwa 🙂 słuchajcie czytam sobie watek na pazdziernik 2010 i Nasza Gosiag odpisała młodej mamusi ze bedzie czesciej zagladac na tamten watek........czyzbysmy o czyms nie wiedziały??dzis mija 5miesiecy modle sie w intencji Naszych Aniołków.....dla Damianka(*) dla Natanielka (*) i dla Litteboy (*)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

AWczoraj bylam z Wiki u ortopedy. w 80% ma prawidlowe bioderka, ale za 2 mies znowu mam przyjsc z nia do kontroli. Poki co musze robic jej cwiczenia i pieluszkowac szeroko.

Zaleglosci napewno nie nadrobie bo 20 stron sie uzbieralo prawie no ale ostatnie posty poczytam 😁 a tak wogole to taaaaaka historia sie przytrafila mojej kolezance z klasy ,ze nie pytajcie 😲 😲 😲

Pisze do niej przedwczoraj wieczorem sms ,ze bede w szkole czy przyniesie mi ksiazke a ona do mnie,ze w szkole dopiero w kwietniu bedzie. Sie pytam czy cos sie stalo a ona do mnie,ze urodzila dzieciatko. Myslalam ze to zart i zadzwonilam do niej no i tak gadalysmy i dowiedziala sie ,ze jest w ciazy dopiero w 28 tygodniu, brala tabletki antykoncepcyjne i jeszcze na dodatek brzucha nie miala ani zadnych symptomow ciazy. To juz jej drugie dzieciatko. Urodzila w 33tygodniu wczesniaczka i jest w inkubatorze.

Aga jak slodko spi malenstwo 🙂

Kajtucha, to wyobraz sobie,ze wrocilam ze szpitala i na nastepny dzien juz sama bylam z mala... tez sie troche balam :P

hmm pikasso nie wiem czy cos sie stanie... ale chyba nie bez powodu szczepi sie w 6 tygodniu. Moze zadzwon najlepeij do przychodni i sie spytaj ?

Chrzciny chyba tez na Wielkanoc bedziemy robic. Tylko jeszcze Chrzestnych nie wybralismy :/

Gosiag dzisiaj w DD tvn bylo ile kosztuje wynajecie legalnie niani... a nawet "na czarno" to nie jest tani interes.

Kajtucha co to za idioci wymyslili? ja pier.... taka glupota :/


Jesli chodzi o kolki to cale szczescie nas sie poki co nie tykaja... tylko raz Wiki miala ale to jeszcze cycem karmilam.


Ewa a moze przygotuj cos na parze? Ja ostatnio najczesciej zajadam sie filetami rybnymi oproszonymi pieprzem, odrobinka soli bo jestem na diecie ale jak lubisz mozesz dac wiecej, do tego posypuje rybe bazylia, oregano i tymiankiem i gotuje na parze a do tego jeszcze brokul i marchewka tez na parze, czasami papryka, kukurydza i robie sos tzatziki ( jogurt naturalny + przyprawa tzatziki ) pychotka 🙂 to samo robie z pokrojona w kostke piersia z kurczaka 🙂 a warzywa posypuje jeszcze smakomykiem 😜


Akompf ale cudo ten szaliczek! Wow! 🙂

GosiaG ale Dynia jest cudna! 😁

Akompf Basia jest sliczna!!

Wiki sie budzi wiec lece 😉 pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DORUNIA GOSIA NAM SIĘ JESZCZE NIE CHWALIŁA ALE TEŻ WIDZIAŁAM TEN WĄTEK I TEŻ MAM JAKIEŚ PODEJRZENIA ALE PÓKI SAMA NAM NIE NAPISZE TO TYLKO MOŻEMY SIĘ DOMYŚLAĆ CHOĆ SUPER BY BYŁO 🙂

JEJ TO JUŻ 5 MIESIĘCY 🥴 CZAS SZYBKO LECI 😉

DLA TYCH WASZYCH KOCHANYCH ANIOŁKÓW (*)(*)(*) 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Picasso, nic się moim zdaniem nie stanie. Moja Marika kończy w piątek 9 tygodni a dopiero dzisiaj ma szczepienie, bo tutaj szczepią właśnie w 8 tygodniu.
Z resztą w przyszłości jeszcze nie raz prawdopodobnie przesuniesz szczepienie, bo np. dziecko będzie przeziębione, zakatarzone itp 😉

Jeny, ale bym się cieszyła jakby Gosia była w ciąży 🙂

No i uciekam, bo moja perełka obudziła się dopiero po nocce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

A o co chodzi z tym wątkiem bo ja nic nie wiem. Chyba to jakaś inna Gosia. Ja napewno nie jestem w ciąży na razie Antek mi wystarczy 🤪 Ale zaraz tam zaglądnę 😉

Picasso napewno nic się nie stanie jak zaszczepicie się później. Ja Antosia też będę dopiero szczepić w przyszłym tygodniu- jak dobrze pójdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...