Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Mittko ja tez wczoraj stałam z wózeczkiem i nikt nie pomyslal ze chce przejsc. Kierowcy uwazaja sie za panów dróg. Pieszy to juz w ogóle sie nie liczy! Co sie spodziewac nasz naród jest daleko w cieniu za innymi krajami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Dziewczynki!
wkońcu jestem! Chciałabym tu możliwie często zacząć do Was zaglądać 🙂
Jak Wasze dzieciaczki? Zdrowiutkie?
Sandra ostatnio pierwszy raz chorowała, a ja to chyba gorzej zniosłam niż ona sama z mojej bezsilności, chociaż robiłam wszystko, żeby jej przeszło 🙂
już na szczęście zdrowa jest 🙂 i śpi u mnie na rączce do cyca przytulona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak zauważyłyście Sandra rośnie jak na drożdżach 😁 Skończyła 4 miesiące już 🙂
Właśnie mi zaczyna marudzić:P ostatnimi czasy zrobiła się okropnie dożarta, baaardzo głośno wrzeszczy jak jest coś nie tak jak ona by chciała 🙂 Ale jakoś dajemy radę 🙂
oprócz tego ręce mi juz odpadaję, bo chciałaby być noszona na rękach w pozycji siedzącej tak, żeby mogła wszystko widzieć! Podkreślam słowo NOSZONA 😁 uparciuch mały:P

a Wy piszcie jak tam Wasze Słoneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Mikołaj rosnie w oczach. Długi i ubity chłopaczek 🙂 Zjada kaszki, przecierki owocowe 🙂 Zjada tez swoje dłonie hihi Maruda czasem z niego. No i oczywiscie kocha byc noszony na raczkach. Chyba kazde z dzieciaczkow to kocha 🙂 No niestety rece nas bola.
Dzis obgryzał nawet łapki misia grzechotki. A teraz tez krzyczy cos tam 😉
Sandra sliczna dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj szkrab tez wszystko pcha do buzi ale nie zauwazylam zeby mial znpuchniete dziaselka widocznie otkryl nowa umiejetnosc ... raz na kiedy przewruci sie z brzuszka na plecki i straszanie krzyczy czasami - niekiedy to nawet chrypki dostaje od tego ... wazy juz 6kg ... ostatnio chorowal na straszna biegunke ale juz mu przeszlo ... jeszcze zadnych przecierkow nie dostawal ale kaszke manne wcina az mu sie uszy trzesa 😁
z tymi oczkami to nie wiem ... moze masz suche powietrze - zakrapiaj jej oczka i zobacz czy bedzie jakas poprawa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Mittka 🙂

Pikasso może faktycznie mam suche powietrze... hmmm...?

Sandra też miała biegunkę po tej trzydniówce ją dopadła, miała temperaturę, podawałam jej czopki, żeby zbić, lecz ona od razu się wypróżniała, nawet panadol od razu musiała zwymiotować... jedyne co jej pomagało od drugiego dnia to chłodniejsza kąpiel i zimne okłady...
ale jakoś to przetrwałyśmy 🙂

co do posiłków, to lekarka zaleciła mi, żebym na wieczór odciągała pokarm i zagęszczała jej kaszką ryżową, ale jak to Sandra nie będzie pić z butelki, nawet jak jej podaję strzykawką:/
ona chce cyca i koniec! I bądź tu cierpliwa.

Nieźle daje mi popalić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...