Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej, dajecie kaszki mleczno-ryżowe czy ryżowe które dodaje się do mleka modyfikowanego?
BO właśnie się zastanawiam - ja daje mleczno-ryżową która jest z mlekiem następnym. I teraz się zastanawiam czy w tej sytuacji nie powinnam zmienić również mleka na następne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

Nocka super mała obudziła się tylko raz o 4:30 i potem już spałyśmy do 7 bo musiałam wstać starszą wyszykować a Emila jeszcze dospała jakieś 15 minut 🙂

Ja już nie zostawiam żadnych ciuszków 😜 zakończyłam na Emili 😁

Kaszke dodaje mleczno ryżową do mleka które pije ale to tak łyżke stołową czubata żeby mogła wypić przez smoczek,mleka jednak nie zmieniam jeszcze dopiero od 7 miesiąca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
Nocka dzisiaj bardzo niespokojna, Sandra średnio co godzinkę się z płaczem budziła, i cały czas pcha te rączki do buzinki... Ale z tego co widzę to się wyspała, natomiast ja wcale 🤢

co do kaszek to pani doktor jak byłyśmy ostatnio na wizycie zaproponowała, żebym Sanderci na noc zagęszczała albo odciągnięte mleko, albo mleko modyfikowane kleikiem ryżowym, ale moja Królewna za chiny nie chce pić mleka z butelki... 😮 Próbowałam też podawać jej strzykawką, to się wygłupia i wypluwa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh 🙂
Małe cycolinki 🙂 Ona cały czas przy cucu by siedziała 😁


Wiecie, ładne jaja! Mam w tą sobotę zajęcia! dODAM, ŻE W kRAKOWIE! Co do niedzielito jeszcze nic mi nie wiadomo... tylko jak ja dojadę, jak pogrzeb na Wawelu ma być?! Kpina z tą szkołą! Zła jestem, byłam przekonana, że nam przełożą zajęcia.... 😞 🤢


agnieszkaw26 a wychodząc na spacerek z Lenką też podajesz jej cyca jak wstanie?

poczułam się ostatnio urażona! koleżanka zapraszała mnie do siebie a mieszka z chłopakiem, tak z głupia zapytałam czy on będzie i jak zareaguje jak zobaczy, że chcę nakarmić Sandrę, a ona do mnie z oburzeniem, że muszę się nauczyć, że w towarzystwie nie karmi się piersią! Strrasznie mnie tym tekstem zezłościła! Czułam jak się we mnie gotuje i nic się nmie odezwałam! Ale chyba nikt tak dawno mi już ciśnienia nie podniósł!
widać, że kobieta nie ma dzieciątka!!!!


brrr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz ponownie na nózkach, lenka pisze z mamusia, wiec bez polskich znaków 😁
persy dzieki za oklaska 🙂
dziewczyny uwielbiam jak lenka zachwyca sie jak mnie zobaczy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki 🙂
My spalismy do 5, pozniej do 8. A teraz trzeba cos posprzatac. Sama nie wiem co robic, bo nic mi sie nie chce.
Mikołaj otwiera oczka w nocy i sprawdza czy jestem 🙂 Emmax mamy małe przylepy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLCIA PYTASZ CZY NA SPACERZE JEJ DAJĘ CYCA? JESLI TAK TO CZASEM MI SIE ZDARZYŁO ZE MI SIE ROZBECZAŁA W WÓZKI I MUSIAŁAM PRZYSIĄŚC GDZIES NA ŁAWCE I DAC JEJ PODOIĆ 😁 ZAKRYWAM SIE WTEDY APASZKĄ CZY PIELUSZKĄ.
A PRZED SPACEREM ZAWSZE JĄ KARMIĘ 🙂
A CO DO TWOJEJ KOLEŻANKI TO NORMALNIE BRAK SŁÓW DO TAKICH KOBIET I W OGÓLE LUDZI. PRZECIEZ TO JEST NORMALNE ŻE DZIECKO CHCE JESC. I JEZLEI KOBIETA KARMI PIERSIĄ TO MUSI JAKŚ TO DZIECKO NAKARMIC. JA JAK U KOGOŚ JESTEM TO PO PROSTU SIE ODWRACAM PLECAMI TAK ZEBY NIKT MI SIE NIE PATRZYŁ NA CYCKI LUB ZARZUCAM SOBIE NA RAMIE PILEUSZKE I ZASŁANIAM NIĄ LENKE I CYCA.
NO I WSPÓŁCZUJE CI ZJAZDU W TEN WEEKEND. MASAKRA. JA BYM SOBIE ODPUŚCIŁA NA TWOIM MIEJSCU JEŚLI NIE MASZ JAKIŚ WAZNYCH ZALICZEŃ CZY COŚ PODOBNEGO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklaski owedrowały do Emmax i Agi26 🙂 Ja dziekuje za oklaski 🙂
Co do ciuszków to zostawiam, moze nam sie przydadza, a jak nie to dam komus kto bedzie w potrzebie. Ludzie czasem naprawde nie maja pieniazków.

Karolcia tez bym sie oburzyła!!! Jakas dziwna ta twoja kolezanka...chyba ze zazdrosna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOJA KOCHANA DZIŚ KOŃCZY 4 MIESIĄCE 🙂

EMMAX JA TEZ UWIELBIAM TO UCZUCIE KIEDY MAŁA SIE NA MÓJ WIDOK UŚMIECHA 🙂
A NAJBARDZIEJ LUBIE JAK BIERZE JĄ NA RECE TESCIOWA I ONA ZACZYNA PŁAKAC A JAK JĄ OD NIEJ ZABIERAM TO SIE USPOKAJA 😁 😁

LENKA SPI NA MOICH KOLANACH Z CYCEM W BUZI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY KOCHANE MAMUSIE 🙂

U NAS NOCKA OK 🙂 POBUDKA O 2 POTEM O 6.30 I OD 9 ZNÓW ŚPI MOJE SZCZĘŚCIE 🙂

KAROLCIA NIE WIESZ ZA CO DOSTAJESZ OKLASKI, ZA TO ŻE JESTEŚ Z NAMI, ZA MIŁY POCZĄTEK DNIA I JESZCZE ZA WIELE INNYCH PRZYJEMNYCH RZECZY 😉

AGNIESZKOW DUŻO ZDRÓWKA DLA LENKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 4 MIESIĄCA ŻYCIA 🤪 🤪 😘 😘 😘 NIECH ROŚNIE DUŻA 🙂 🙂 🙂

KAROLCIA CO DO TWOJEJ KOLEŻANKI TO SZKODA SŁÓW 😠
MI SIĘ JESZCZE NIE ZDARZYŁO DOKARMIĆ BARTKA NA SPACERZE ALE JAK JESTEM U KOGOŚ TO BEZ PROBLEMU UDOSTĘPNIAJĄ MI JEDEN POKÓJ ABYM W SPOKOJU MOGŁA NAKARMIĆ BARTKA 🙂

DZIEWCZYNY ALE MIAŁAM DZIŚ SUPER SEN 🤪 🤪
ŚNIŁO MI SIĘ ŻE MY WSZYSTKIE GRUDNIÓWECZKI JECHAŁYŚMY DO PANNYNIKT DO SZKOCJI NA CHRZCINY MARIKI 😁 😁 😁

CO DO CIUSZKÓW JA PO KAMILKU ZOSTAWIŁAM GDZIE POTEM PRZYDAŁY SIĘ SZWAGIERCE A SZWAGIERKA ZOSTAWIŁA DLA MNIE A TERAZ TO ODDAM MOJEJ SIOSTRZE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agaw moja lenka tez u tesciowej ryczy jak wół, a jak ja wezme to przestaje, a juz mam nerwa bo jak ona przestanie to tamta ja spowrotem na sile bierze, i jest mi jej szkoda bo znów płacze, a tesciowa nie rozumie i gra na jej uczuciach, zastanawiam sie czy jej powiedzec ze skoro mala płacze to zeby jej nie brała 😠

agak to super sen, to kiedy jedziemt 😁
dzieki za oklaski ja was z rana obdarowałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartus ale ci dobrze...duzy chłopczyk 🙂 Mamy tez tę podkładkę z gąbki...przydatna rzecz!
A ten sen to super. Wiecie mi tez sie ciagle cos sni z brzuszka. Kiedys sniło mi sie ze martwilam sie o Akompf...tylko czemu? Nie wiem. Brzuszek uzaleznia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NAPRAWDE UZALEZNIA.
POZA TYM ZNAMY SIE JUZ NAPRAWDE DŁUGO. CO DZIEŃ ZE SOBĄ ROZMAWIAMY, WIEMY JAK WYGLĄDAMY BO PRZECIEZ DZIELIMY SIE ZDJĘCIAMI, JEST TEZ NK ... CZAS CHYBA NAPRAWDE SIE SPOTKAC. JESTEM ZA ABY POJECHAC WSPÓLNIE NA CHRZCINY MARIKI 😁 😁
PANNO NIKT SZYKUJ SIE NA ZLOT GRUDNIOWYCH CZAROWNIC 😁 😁

EMMAX TE TESCIOWE TO SĄ ZE TAK DELIKATNIE POWIEM PUSTE BABY.
JA SIE WCZORAJ Z MEZEM POKŁÓCIŁAM BO WRÓCIŁ OD MAMUSI I ZACZĄŁ DAWAC MI RADY ZE JUŻ POWINNAM MAŁĄ PRZYZWYCZAJAC DO SMAKÓW I DAWAC JEJ MARCHEWKE , JABŁUSZKO... SZLAG MNIE TRAFIŁ NORMALNIE. SAMA MI TEGO JĘDZA NIE POWIE TYLKO MĄCI W GŁOWIE MĘZOWI A POTEM ON MI POWTARZA 😠

AGAK SŁODKI BARTULEK. WIDAC ZE NASZE GRUDNIOWE POCIECHY LUBIA SIE PLUSKAC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki 🙂
u nas nocka ok ... poszedl spac o 22 i wstal po 4 jak nigdy
ja swojemu nie daje kleiku ryzowego bo jak sprubowalam to najpierw go brzuszek bolal a rano wszystko zwymiotowal wiec to odpada ale kaszke manne pochlania bez problemu 😆
marchewka tez mu smakuje - musze kupic smakowa kasze i zobaczyc jak zareaguje 😉
fredeczka taka cena zaciuszki to naprawde mala - jado wyprawki jak kupowalam kaftanik to zaplacilam za niego 10zl ... a co dopiero mowiac o kombinezonie ... ciesze sie ze wiekszosc ciuszkow mam pozyczonych bo chyba bym sie nie wyplacila ...
planuje drugie dziecko ale jeszcze nie wiem kiedy ... kilka ciuszkow sobie zostawie bo i tak mam malutko a jak kuzynka bedzie miec wczesniej to jej pozycze 😁
karolciaa - nie przejmuj sie nimi jak ja jeszcze karmilam piersia to mnie wypraszali do inego pokoju bo sie po prostu brzydzil tego a przeciez to jest cos naturalnego ... nie mam pojecia a co chodzi tym ludziom 😮
ide zjesc sniadanko bo cos glodna jestem ... zajze niebawem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamunki!

Pogodzilam sie z moim mezem 😁 😁 😁 😁 😁 aler oczywiscie to ja musialam przeprosic ale nie wazne 😜

AgaK Bartus slodki, ta wkladke to wkladasz normalnie do wanny, to sie jakos trzyma?

Moje bejbe urzadzila sobie rozmowy nocne od 3 do 5 rano ale maz przejal kontrole wiec wcale nie jestem niewyspana 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 jak ja go kocham!

Jak mi sie uda to nadrobie forum!

Milego dnia kochaniutkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mogę wcieło mi posta????????????????????

No więc piszę jeszcze raz... u nas noc do dupy... mały budził się co 2 godziny jak za czasów kiedy miał niecały miesiąc... pobudka o 8 no i spi dalej... ale .... wczoraj zasnał o 20!!!!!!!!!! szok szok szok!!!!!!!!!!!

dalej...co było dalej... A.... Aguś Bartuś jest rewelacyjny! tak słodko wygląda z tymi rączkami przy uszkach 🙂\

Wiolka cieszę się że się pogodziłaś z mężem. Ja też często musze pierwsza rękę wyciągać bo to moje uparcisko czesto ma takiego focha że szok...

no i stanęłam...


acha, ciuszki daję- wypożyczam mojej przyjaciółce urzędującej na sierpniówkach 🙂 bo też będzie miała synka a nastęne moje beda różowe 🙂 no ale niebieskie dziewczynce też można założyć


Karolcia, ta koleżanka jakaś za przeproszeniem pizgnieta jest... co za krowa... oj nie weszłabym już do jej chaty z dzieckiem... jeszcze mi sie nie zdarzył karmić na ulicy ale jak trzeba to trzeba przecież nie będziesz głodzić dziecka...

lece teraz pooglądac chirurgów bo kuzynka mi nagrała z amerykańskiej tv kolejne odcinki których u nas jeszcze nie ma, póki mały śpi...

do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...