Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

EWUNIU DUZO ZDRÓWKA DLA TWOJEJ MAMY.
MOI RODZICE TEZ IE NIGDY NIE SKARŻĄ NA NIC. A TA TA CHORY NA SERCE, TABLETKI ŁYKA. MAMA MA POTWORNE MIGRENY ... ALE CZUJĄ SIE ZAWSZE DOBRZE..
NATOMIAST TESCIOWA TO TAK JAK MITTKI - MASAKRA. ZAWSZE JAK DO NIEJ PÓJDE TO COS JĄ BOLI...

ASIULA TO SIE USMIAŁAM, TWÓJ MAZ TO UDANY HA HA , BIEDNY MISIO.

MUSZE ZOBACZYC DZIS JAK TA MOJA SPACERÓWKA BEDZIE WYGLĄDAC, PRZYMIERZE DO NIEJ LENKE.

ZROBIŁAM SOBIE POMIDORÓWE Z LANYMI KLUSECZKAMI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No i mam chwilę spokoju 🙂

Ewka, podpisuję sie pod agnieszkaw26, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla mamci 🙂

Co do tej koleżanki to ona troszkę dziwna jest...wiecie, już wolałam się nie odezwać, ciekawa jestem jak ona się zachowa jak sama będzie mieć dziecko, i czy tak samo będzie zgorszona jak będzie miała zamiar karmić.... 😁

Coś mi Słoneczko nie chce spać cholera 🤢 Już drugi raz ją uśpiłam a ona znowu się przebuziała, tyle dobrze, że jak na razie to leży spokojnie w wózku, więc wolę nawet nie podchodzić, może jeszcze zaśnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszkaw26 nasze córcie to rzeczywiście mogą sobie przybić piąteczkę 😁

Nie dość, że takie cycolinki to jeszcze na dodatek widzę, że też masz problem ze spacerkiem jak nie śpi w wózku 😉
Ja ostatnio wracałam od koleżanki a Sandra tak się rozwrzeszczała, że idąc ulicą to tylko widziałam jak ludzie z domów powychodzili i patrzyli co się dzieje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA SWOJĄ MARUDE WYSTAWIŁAM NA BALKON BO ZASNEŁA 🙂
ZOBACZYMY ILE POŚPI ...

KAROLCIU KIEDYŚ JEJ PRZYPOMNISZ JAK BEDZIE MIAŁA SWOJE DZIECKO I BEDZIE JE MUSIAŁA NAKARMIC W MIEJSCU PUBLICZNYM...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAAHAH MOJA JAK RYCZY W WÓZKU TO JA SIE NIE PRZEJMUJE. CÓZ , TRUDNU JAK MUSI TO NIECH WYJE HAHA TROCHE WSTYD, ALE TAKIE UROKI 😁
DZIŚ CIEPLUTKO TO JĄ WYJEŁAM Z TEJ GONDOLI, WZIEŁAM NA RĘKE A DRUGĄ PCHAŁAM WÓZEK DO DOMU HAHAH TAK TO JEST Z TYMI DZIECIARAMI NASZYMI KOCHANYMI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no na pewno 🙂 tyle, że nie wiem co ją bardziej zgorszyło to, że karmię, czy to, że miałabym karmić przy jej facecie 😁 😁 😁
Tak piszę, bo ciekawa jestem, czy spotkała Was kiedys podobna sytuacja, żeby ktoś Wam takie coś powiedział, ja ogłupiałam 😁 😁 😁
Będę Sandrę karmić gdzie tylko będzie chciała 😁 a kto nie chce to niech nie patrzy 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEWNIE ZAZDROSNA I TYLE BO TY ŁADNA DZIEWCZYNA JESTES, A DO TEGO FACECI LUBIĄ PATRZEĆ JAK KOBIETA KARMI DZIECKO 🙂 BABY SĄ PODŁE CZASEM 🥴
A KIJ JEJ W OKO 😁 😁 😁

A TAK MOJA BEJBI SOBIE SPI, ZROBIŁAM JEJ ZDJĘCIE BO JUZ MI SIE NUDZI 😁 😁
[URL=http://img718.imageshack.us/i/dsc06747640x480.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9748/dsc06747640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczynki, mama już w domu na całe szczęście!

Dzwoniła do mnie babka z jakiejś firmy z bielizną -ma moje dane z tych ankiet ze szpitala. Nigdy nie zgadzam się na takie oferty i nie kupuję przez tel. czy u akwizytorów, ale tam mnie zakręciła, że się zgodziła i przyśle mi 3 pary majtek za 30zł 😁 😁 😁 😁 Durna baba ze mnie 😁

Ubrałam Piotrka w body rozmiar 74 i wcale nie jest za duże 🤪 I teraz nie wiem czy ciuchy na lato mam kupować 74 czy już lepiej 80. No, ale chyba lepiej żeby były ciut za duże. Najgorsze, że rozmiarówki są inne w różnych firmach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE, ONA JESZCZE NIE POTRAFI SIEDZIEC,TZN RWIE SIE DO TEGO ALE WYGLĄDA PRZY TYM JAK PIJANA 😁 JESLI JUZ TO SPACERÓWKA ALE W POZYCJI PÓŁLEŻĄCEJ 🙂 I TO JESZCZE NIE TERAZ, MOŻE ZA MIESIAC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewa84 to całe szczęście, że mama już w domku 🙂
rozmiar 74 myślę, że jeszcze spokojnie pochodzi w ubrankach 🙂

Mi koleżanka dała sporo ubranek po córeczce, i w doskonałym stanie 🙂 Także ja czuję, że przynajmniej w kwestii ubioru jestem zabezpieczona dla Sandry 🙂 I moja mama zawsze coś Sanderci wyszpera na ciuchach bo jest tyle śłicznych ciuszków i po niskiej cenie 🙂 hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, do mnie też wydzwaniali bo chcieli mi wcisnąć jakąś muzykę dla ukojenia maluchów, ale powiedziałam, że jak będę miała zamiar kupić to wiem gdzie szukać 😁 I to był tylko jeden telefon 😜

Kurcze od jakiegoś czasu zauważyłam, że Sandra tak jakby jej główka ciążyła tylko na jedną stronę na prawą, tzn normalnie trzyma główkę ale jak ją noszę to główkę zawsze ma lekko przechyloną na prawą stronę i nie wiem czy to jakiś powód do zmartwienia, miałam ostatnio zapytać lekarki, ale z głowy mi to wyszło bo byłam zestresowana gorączką Sandry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U MNIE POGODA PIEKNA. ALE JA NIE ZWRACAM UWAGI NA POGODE, NAWET JAK ZIMNO TO IDE Z LENA NA SPACER, NO CHYBA ZE PADA TO SOBIE ODPUSZCZAM.

KAROLCIU MOZE TO NIC TAKIEGO, ALE LEPIEJ SPYTAJ LEKARKI ... JA CI NIESTETY NIE POMOGE BO NIE SPOTKAŁAM SIE Z CZYMŚ TAKIM. LENA TO WIERCIPIETA I OBRACA GŁÓWKE NA LEWO I PRAWO JAK JĄ NOSZE.

EWO ZNALAZŁAM W GAZECIE ,,TWÓJ MALUSZEK' ARTYKUŁ NA TEMAT ZATRZYMANIA LAKTACJI, PRZEPISZE CI TO
-ZMNIEJSZAJ STOPNIOWO LICZBE KARMIEŃ DO 1-2 NA DOBE.POKARMU BEDZIE CORAZ MNIEJ
-ODCIAGAJ NIECO POKARMU JESLI PIERSI BEDA PRZEPEŁNIONE, NIE OPRÓZNIAJ ICH JEDNAK DO KOŃCA, JEZELI POJAWIA SIE ZGRUBIENIA ROZMASUJ JE
-PIJ NAPAR Z SZAŁWI, NIE WIECEJ NIZ 3 FILIZANKI NA DOBE
-NIE BANDAŻUJ PIERSI BO MOZESZ DOPROWADZIC DO STANU ZAPALNEGO,POKARM PRZECIEZ NADAL SIE PRODUKUJE
-LEKARZ MOZE PRZEPISAC LEKI NA PRZERWANIE LAKTACJI
-DAJ SOBIE CZAS, KROPLE MLEKA MOGA POJAWIC SIE JESZCZE PRZEZ KILKA MIESIECY PO ZAKOŃCZENIU KARMIENIA

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoW wybacz, ale wypadło mi z głowy. Wszystkiego najlepszego dla Lenusi!

Ewo nie wiem jaki rozmiar Ci doradzić... Sama się nad tym zastanawiam, bo w sklepach jest już dużo ciuszków na lato... Na razie pokusiłam się i kupiłam małej sukienkę w H&M, rozmiar na 6-9 miesięcy i mam nadzieję, że będzie dobra 😉
A Twojej mamie życzę dużo zdrówka 🙂

Ja jeszcze nie używam spacerówki, ale gondola jest już prawie na styk 🙂 Jeśli wiem, że mała nie będzie spała a mam coś do załatwienia, to zamiast gondoli zakładam nosidełko na ramę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A do mnie nie dzwonią z żadnymi majtami hehe.Zdaje mi się że nie podawałm w tych ankietach numeru telefonu.Przyszły tylko dwie paczki i na razie spokój 🙂

Ewo super że mama w domu 🙂

Lenka jak zwykle śliczna,smacznie sobie śpi 🙂

Karolcia to zdecydowanie zazdrość koleżanki 🤪 pogięta jakaś 😜

A moja jeszcze odsypia po szczepionce,musze dzisiaj jechać do przymiarki sukienki Dominiki mam nadzieję że nie dokuczy koleżance 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga dzięki, że chciało Ci się to pisać 🙂 Przyda się 🙂

Karolcia musisz spytać lekarki czy z tą główką wszystko ok, Piotrek też przekrzywia głowę w jedną stronę i musi chodzić na rehabilitację, ale u Twojej Sandry może to być normalne. Lekarz powie najlepiej 🙂

Fredeczko Krzysiek to pan policjant????

PannoNikt Piotrek chodzi teraz w rozmiarze 6-9 miesięcy więc chyba jednak kupię większe 😉 Nie wiem właśnie jaka jest rozmiarówka w H&M. Te sukienusie widziałam i gdybym miała córeczkę to chyba wszystkie wzory bym kupiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie i piszecie a ja nie, bo bylismy na długim spacerku 🙂 Pozniej sprzatanie i tak leci czas.
My jezdzimy w gondoli, jednak powoli zaczyna byc mało miejsca 😉
Co do ubranek to my tez juz 74 rozmiar 🙂
Ewo przykro mi ze mama w szpitalu. A moja nie chodzi po lekarzach a powinna czasem sie przebadac!
Fredeczka zawsze jest taki jakis mały straszek w takich sytuacjach 🙂

Dziękuje za komentarze na NK:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...