Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

KOBIETKI JA SIĘ ZMYWAM NA KAWKĘ DO ZNAJOMEJ 😜

DO WIECZORKA 🙂

A HA DZWONIŁAM DO MITTKO I U NIEJ TROSZKĘ LEPIEJ ALE NADAL BOLI 😞 MÓWIŁA ŻE JAK BĘDZIE MIAŁA TROSZKĘ SIŁY I CHWILKĘ CZASU TO ZAJRZY DO NAS A TAK TERAZ BARDZO SERDECZNIE WAS POZDRAWIA 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

wiem Aga że 14 jest Kamila ale sprawdzałam w 4 różnych kalendarzach i 14 nie pisze a 18 piszę że jest więc niech będzie 18 😉

W ogóle to żałuje że kupiłam zwykłe łóżeczko mogłam z miejsca to turystyczne 😠 pipa jestem i tyle 😠 🤪 😁

Mąż potulny i obiecał poprawę, zobaczymy jak to będzie... 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMMAX MITTKE BOLĄ PLECKI. PRAWDOPODOBNIE MA DYSKOPATIE. LEKARZE KAZALI JEJ SIE OSZCZĘDZAĆ.

ALE DZIŚ PRZYJEMNIE NA DWORZE, TAK CHŁODNO 🙂

ASIULA FAJNE ŁÓZECZKO NO I SUPER ŻE MĄŻ OBIECAŁ POPRAWE.

AGAK TO NIEZŁE CENY KSIĄZEK 🤪

PANNO NIKT JA DO DZIS PAMIETAM JAK OBKŁADAŁAM Z MAMĄ MOJE KSIĄZKI DO 1 KLASY W TAPETĘ 🙃

EMMAX CO TA TWOJA MYSZKA TAKA MARUDNA?? NIE DA MAMIE ZAJRZEĆ NA BRZUCHA. MOJEJ LENIE WYCHODZĄ ZĄBKI. DWIE DWÓJKI NA GÓRZE 🤪 HAHAH 🙂 EDZIE MAŁY GARGAMEL 🤪 😁 😁 😁
NA SZCZĘSCIE JEST GRZECZNIIUTKA MOJA KOCHANA PCHEŁKA.

A JA W SIERPNIU KOŃCZE 27 WIOSEN 😞

JA SIE DENTYSTY NIE BOJE 🙂

SZUKAM STROJU KĄPIELOWEGO , TEN MI SIĘ PODOBA
http://www.intymna.pl/p92,1060,0,16,103,,eufemia-kostium-kapielowy
I TEN http://www.intymna.pl/p92,1060,0,16,98,,liliana-mb-k--kostium-kapielowy
TYLKO TROCHE DROGIE 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałam Kamilkowi zupkę po 6 miesiącu gdzie są te większe kawałki ale męczył się biedny, jeszcze jest za mały mój Robalek na tą zupkę, zostajemy chwilowo przy gładkich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO EWO TEN BRĄZOWY W GROSZKI JEST SUPER, ALE MAJTKI MAŁO ZABUDOWANE 😞
JESTEM Z 10 SIERPNIA 🙂 LEW 🙂 A TY Z KTÓREGO??

ASIULA PEWNIE, NIE MĘCZ GO JAK NIE CHCE. JESZCZE ZDĄZY SIĘ NAJEŚC KAWAŁKÓW 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAH EWO DOBRE, DOBRE 😁 😁
JA OSTATNIO BYŁAM ZE SZWAGIERKĄ. ONA WAŻY 55 KG JA 65 🤪 ONA 168 JA 170 CM 😁 😁 TEZ ZA BLISKO SIĘ JEJ NIE TRZYMAŁAM 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki nie przesadzajcie ... pieknie wygladacie ... zadnych workow po ziemniakach nie chce widziec bo teraz to tylko robia z takich dziwnych plastikow ... wiec wam nie bedzie do twazy w nich 😁
a moj szkrab chyba pobil dzis wszystkich w spaniu ... poszedl lulu przed 23 pobudka o 3 w nocy i tak spal do 10,30 rano 🤪 - nigdy mu sie tak nie zdazylo ...
menu na chrzciny prawie ustalone tylko brak kasy ale jakos da sie tam rade 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 🤪 Nie no ten ostatni strójw groszki jest świetny. Ale również nie na moją figurę. Jestem płaska jak deska 😞

😠 😠 😠
Odkurzałam, a moja córka w tym czasie wkleiła sobie gumę we włosy 😠 😠 😠
[IMG]http://i45.tinypic.com/2iqzi81.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i chyba zdecydujemy się na to łóżko turystyczne bo 50 zł droższe a więcej funkcji i dodatków chociaż połowa z tego to 2 dzidzi się przyda 😉 Szkoda tylko że dwa kolory ale czerwony też może być dla małego faceta 😉

http://www.allegro.pl/item1095371398_lozeczko_kojec_kolyska_przewijak_moskitiera.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulo piekny kolor miala ta zupka ... mnie tez bardzo czesto sie tak zdazalo 😁
ale maja ma pomysly ... moja mama zawsze obcinala mi wlosy w takich przypadkach .. a w tle to marika czy lalka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM GRUDNIOWY BABINIEC 😁 😁 😁 😁

LASKI STROJE EXTRA ALE NA MOJĄ FIGURĘ TO NAWET WOREK PO KARTOFLACH TO SUPER STRÓJ 😁 😁 😁 😁 😁

ŁO MATKO PANNO NIKT TO SIĘ I CIĘ CÓRA URZĄDZIŁA 🤪 🤪 🤪 WIERZĘ ŻE WŚCIEC SIĘ MOŻNA ALE ZDJĘCIE Z GUMĄ WE WŁOSACH ROZBAWIŁO MNIE NA MAXA 😁 😁 😁 A MARIKA MA WSZYSTKO GDZIEŚ I SIĘ GRZECZNIE BAWI NA PODŁODZE 😜 😜 😜 😜 😜

ASIULA ALE KAMILEK MA ZADOWOLONĄ MINKĘ 😁 😁 😁 😁 A TAK BUŹKA UBRUDZONA OBIADKIEM TO SAMA SŁODYCZ 😉 😉 😉 A CO DO TEGO ŁÓŻECZKA TO MASZ RACJE NA DRUGIE SIĘ PRZYDA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

ale jestem padnieta...

ja tez stroju szukam, ale fajny macie gust, wszystkie mi sie podobja...

ja dziecku juz daje obiadki po 7... ladnie je...

malego ucze spac w dzien na lozku i raz dziennie na spacerze w wozku bo nie chce mi spac na lozku i jest darcie ponad godzine ale dzis nie spal od 16 i padl...

jutro zowu do pracy, a tak mi sie nie chce...

jak cos to zycze mielgo dizonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂

Dziś zauważyłam u mojej Barbary 3 ząbka. Mamy już 2 dolne jedynki i wychodzi nam górna dwójka 🙂 Poza tym próbuję uczyć Basię różnych popisówek typu " pokaż gdzie masz oczko" ale średnio mi idzie 😁 Umie tylko pokazywać: "nie nie nie" i bić brawo. choć nie zawsze jej się chce. Siedzimy pięknie i z trzymane za rączki podnosimy się z leżenia do pozycji stojącej. Dlatego łóżeczko już obniżone. Nogi mamy tak silne,że w pozycji stojącej się w ogóle nie uginają. No ale jesteśmy słusznych rozmiarów, niejeden roczniak jest mniejszy 😁 Taka już naszej Basi uroda. Wybaczcie,że nie odnoszę się do postów ale dopiero zaczynam czytać. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny myślałam, że Majkę uduszę. Oczywiście nożyczki poszły w ruch 🤨 Okazało się, że najpierw wypadła jej z buzi ta nieszczęsna guma (nie wiem jak :blink 🙂 i nie mogła jej znaleźć, aż w końcu robiąc fikołajki przylepiła jej się do włosów 🤨
A Marika tam wcale nie odpoczywała 😁 Ona zastanawiała się jak to dobrać się do kabla od telewizora 😁
A tu moje dziecko ogląda swoje nóżki w dość dziwnej pozycji:
[IMG]http://i49.tinypic.com/2cncz0h.jpg[/IMG]

A tu chichot:
[IMG]http://i49.tinypic.com/2hcdh0y.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz zdolne dziewczynki 😁
a moj wcale nie chce lezec na brzuszku ... a nogi juz ma takie grube jak ja nadgarstek lub trosze grubsze ... jeszcze trosze to nie wiem jak bedzie wygladac ... moj brat mowi ze to taka mala swina bo widac jak rosnie i tyje a je wszystko co mu do korytka by sie nie wlozylo 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...