Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski

u nas nocka ok, ale pobudka już o 7 😞
wiecie co, wczoraj nie spałam w nocy przez chrapanie mojego męża, łącznie spałam 3,5 godz i rano jak leżałam z Szymkiem w łóżku tu mi się zasnęło, dosłownie na sekundę, ale ta sekunda wystarczyła żeby Szymek zleciał z łóżka... nauczył się w końcu raczkować i zapierdziela jak szalony no i kurna głupia głupia głupia ja nie przypilnowałam własnego dziecka... całe szczęście że nic się nie stało, cały czas patrzę na główkę i nie ma żadnego śladu, więc chyba nie było to takie straszne, skoro nawet guza nie ma, ale nie ważne, jestem głupia jak but, jak można zasnąć przy dziecku???

no Ewka, 3mam za was cały czas kciuki i wierzę że nie jest źle! pewnie weszłaś na stare śmieci i odżyłaś. A Piotruś grzecznie siedzi pod okiem babci, ładnie je i nie marudzi 🙂

Ami, jaki masz piękny avatarek!!! no i mnie tez przydała by się tka kuzynka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
jej Ania jacy niektórzy księża są pojebani!!! przecież nigdzie nie jest napisane że rodzice chrzczonego dziecka muszą być małżeństwem... jak można takiemu małemu dziecku odmawiać chrztu? chyba ważniejsze jest to że rodzice wyrażają chęć by dziecko było katolikiem a nie to że papieru nie ma...kurna jak ja nie lubi takich co to wyżej srają niż dupę mają. U nas ksiądz nie robi z niczym problemu, moja przyjaciółka też będzie chrzciła to powiedział jej że mają się nie martwić, bo komunii nie przyjmą z racji tego że mąż rozwodnik a ona, no żyje z rozwodnikiem no i ksiądz powiedział że ich tak usadzi żeby nikt w kościele nie zauważył że do komunii nie pójdą... nawet o takie szczegóły ksiądz u nas dba a inni to naprawdę, za samych Bogów się uważają skoro stanowią nowe prawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
widzę iż Asiula w końcu uwolniła się od SMOCZYCY.
Co do sakramentu chrztu to my też mamy to jeszcze przed sobą. A że nie mamy sakramentu małżeństwa to pewnie ksiądz będzie kręcił nosem.
No ale czas pokaże...
Dla Lenki spóźnione życzonka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ja tez nie rozumiem niektórych księży. My też nie jesteśmy po ślubie a bez problemu ochrzciliśmy nasze dzieci. Ja chrzciłam obu u moich rodziców a i u mnie nie robili żadnych problemów. Jeszcze ksiądz był uradowany że będzie mały Antoś bo my mamy parafię Św. Antoniego 🙂

Ewo jak możesz to daj znać co tam u Was i jak daliście sobie radę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznego doła wyć mi się chce 😞
Boję się że nie podołamy 😞
flanelcia powiedziała do męża i tak wrócisz do mnie z płaczem 🤢
cała rodzina męża przeciwko mnie jest 🥴
usłyszałam wczoraj że jestem dwulicowa, zakłamana, fałszywa itd...
mąż mi się piwami zajebał i się pokłóciliśmy 😞
do końca miesiąca mamy rachunki do opłacenia w sumie 1000zł a ą mąż zarobi 1400 zł 😞
nie jadłam nic od wczoraj południa...
Kamil nawet nawet spał dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie.

No niestety, czasem księża nie ułatwiają sprawy. Mój brat ma tylko cywilny ślub, więc to babcia prosiła księdza o chrzest i obiecała, że to ona będzie dziecko wychowywała w wierze....
My mamy ślub kościelny, więc problemu z chrzcinami nie mieliśmy. Tutaj to w ogóle byliśmy zaskoczeni, bo ksiądz nawet nie pytał czy jesteśmy małżeństwem, nie wymagał zaświadczeń i był szczerze zdziwiony, że pod koniec chrztu poprosiliśmy o komunię świętą 😁
Także... zależy na kogo się trafi.

Kajtuszko mnie też się tak zdarzyło, że Marika mi spadła z łóżka, niestety czasem zmęczenie bierze górę. Za to mojemu mężowi spadła dwa razy. Przy drugim razie udrapała sobie nosek 🥴 No cóż... zdarza się...

Wczoraj moja Mała najadła się ziemi z kwiatka!!!!!! Ja pierdzielę ona to już wszędzie wejdzie, wszystko dotknie. A najgorsza jest pora zmiany pieluchy, od jakiegoś miesiąca lub więcej, nie da się położyć, tylko np. czworaczkuje a ja walczę z pieluchą, albo zakładam na stojąco 😮

Ewciu daj znać po pracy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula Kochana nie łam się!!!!!!!!! Flanelcia tak mówi, bo chciałaby, żeby tak było!!!! Ona po prostu źle Wam życzy i już. Dacie radę, zobaczysz!!! I dziewczyno, musisz coś jeść!!! Już nawet nie ze względu na siebie, ale na Kamilka, bo przecież karmisz go cysiem 😞 Niunia, będzie dobrze. Zobaczysz, że psychicznie odżyjesz. Wiadomo, że nie będzie łatwo, zawsze jakieś problemy wyskoczą, ale nie będzie tak źle jak do tej pory. Przecież teściowa psychicznie Cię wykończy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

PANNO NIKT Z PIELUCHĄ MAM TAKIE SAME PRZEBOJE, JAK MAM JĄ ZMIENIC LENCE TO NA SAMĄ MYSL MAM NERWA 😁

ASIULA NE SŁUCHAJ CO GADA SMOCZYCA TYLKO PAKUJ SIE DZIŚ I JUZ CIE TAM NIE MA

KAJTUCHA MI TEZ LENKA SPADŁA. A OSTATNIO NABIŁA SOBIE GUZA NA GŁOWIE I DO TEJ PORY SIE MARTWIE CZY NIC JEJ NIE BEDZIE 😞 CHYBA SIE Z NIĄ WYBIORE NA JAKIES BADANIA ....

ANJU CO ZA KASIĄDZ.. BRAK SŁÓW...

EWO TRZYMAMY KCIUKI ZA TWÓJ PIERWSZY DZIEŃ W PRACY I CZEKAMY NA WIEŚCI..

A MOJA MAŁA DZIŚ O 7 RANO OBUDZIŁA SIE ZE STRASZNYM PŁACZEM I NAWET CYŚ NIE POMÓGŁ.. NIE WIEM CZY JEJ SIE COŚ PRZYŚNIŁO CZY JĄ COŚ BOLAŁO ALE JUŻ SPAĆ NIE POSZŁA, JAK ZOBACZYŁA TATE TO SIĘ USPOKOIŁA

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu2301 tak, w polskim kościele nam odmówili, jest jeszcze opcja aby ochrzcic w austriackim kościele ale sama nie wiem, tam w zasadzie o nic nie pytają ale goście będą z PL i nic a nic nie zrozumieją z mszy 🤔

Asiula trzymam kciuki za Was! A na męża się nie gniewaj, oni tak odreagowują stres. Ty się nam wygadujesz a oni piją niestety. Teściowa zle Wam życzy i chciałaby abyście do niej wrócili z podkulonym ogonem ale na pewno sobie poradzicie! Mąż jest po Twojej stronie i to jest najważniejsze!!

Kajtuszka jesteś wspaniałą mamusią i nawet nie mów o sobie w ten sposób!! To, że zasnęłaś przy dziecku to oznaka zmęczenia i nic więcej! Mi też się to raz zdarzyło-tyle, że mały jeszcze nie raczkował tylko bawił się obok mnie. Najważniejsze, że Szymusiowi nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałam już mężowi że jak nam się nie uda z wynajmem to wracam do Piotrkowa do niej nie wrócę nigdy 😠
Powiedziała że nigdy nas nie odwiedzi DZIĘKI BOGU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiem że faceci tak odreagowują w sumie też tak robiłam, ale kurwa mać nie mamy kasy na chlanie piw 😞 😞 😞
Kajtuszko też mi tak spadł Kamil, nawet nie pamiętam czy o tym pisałam bo ostatnio to flanelcia na tapecie tylko 🤢 spałam, usłyszałam płacz patrze koło siebie a Kamila nie ma matko serce mi stanęło 🥴 właśnie zamiast go od ściany wziąć to ja go z drugiej wzięłam zastawiłam go taką wielką podłużną poduszką a on zrzucił poduszkę i na nią spadł 🤢 Na szczęście w ten sposób i nic mu się nie stało tylko się wystraszył 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu przestań tak do siebie mówić bo nie jesteś w stanie przewidzieć co sie może stać w danej chwili. Nam wczoraj Antek też spadł z łożka i jeszcze by mi wypadł z wanienki. W ostatniej chwili złapałam go za nogi. Niestety nasze maluchy sa coraz bardziej ruchliwe i nie jesteśmy w stanie ich do końca upilnować. A jeszcze za niedługo zaczną stawiać swoje pierwsze kroki. To dopiero będzie upadek za upadkiem i jeszcze nie jednego siniaka sobie nabiją 🙂

Więc nie mów że jesteś głupia bo głupota to nie była tylko przemęczenie materii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Asiula kurcze musicie dac rade a flanelcia niech sie w dupe pocaluje!! a mezus niech nie pali papierochow to tez bedzie wiecej kasy no i Ty poszukaj jakiejs domowej pracy 🙂

Kajtucha ja tez wiele razy padlam ze zmeczenia, to normalne!

z przewijaniem to u nas nie ciekawie :/ jak jestem sama w domu to nie da rady :/ dzwonie po kuzynke i ona mala trzyma ja ubieram albo Wiki lata z gola dupcia.

kajtucha Szymus jest BOSKI!! 😁

A ja juz wybralam kilka fryzur na wesele 😉 no i wkurwiona jestem :/ sala na wesele jeszcze nie skonczona :| oni sobie w kulki leca !! mam tam jechac i udawac ze to moje wesele i ich nastraszyc... siostra mnie wysyla bo mam ciety jezyk , jestem pyskata i nie dam sobie wkasze dmuchac i na prawie sie troche znam ha xD w najgorszym wypadku wesele bedzie na malej sali i wlasciciel jeszcze o tym nie wie ale jesli tak sie stanie to poza zaliczka wiecej pieniedzy nie dostanie 😉 ale wtedy bedzie strasznie ciasno ! bylam na tej malej sali jak bylo 90 osob i bylo ciasnawo a 140 osob?? nie wyobrazam sobie tego..... wtedy dostaliby 3500zł bo tyle wyniosla zaliczka i nic wiecej. ani grosika ! umowa jest podpisana na duza sale a nie na mala wiec no coz .... 😉

robie na obiad risotto a wy dziewczyny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula coś mi się z Tobą kojarzy, że chciałaś kieeedys kupić Kamilkowi taką zabawkę na nogach, pod którą się leży, ma przyciski i zabawki jakieś tam i potem się robi z tego krzesełko i stolik czy coś... może pamiętasz jak to się nazywa albo masz jeszcze linka w obserwowanych ofertach.

http://allegro.pl/item1173908914_zestaw_gimnastyczny_3w1_camry_cr_1005_dla_dzieci.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ... troszke mnie nie bylo ale duzo nie naskrobaliscie 😮
fredeczko na obiad dzis u mnie pomidorowa 🙂
w sobote bylismy u sasiadow na grilu - ale nas komary pogryzly do tej pory sie drapie ... a wczoraj siedzielismy caly czas w domku i sie obijalismy a na kolacje pawel zrobil nalesniki i jedlismy je w lozku 😁
mlody dzis jest strasznie nieznosny ciagle placze ...czasami mam juz dosc ...
od wczoraj postanowilam malemu na noc podawac mleko modyfikowane ... dostalam takie NAN 2R uzywa zwas ktoras takiego ... bo wczoraj dalam mu na noc 150ml potem dopil kaza i spal non stop 4 godzinki ... chyba sprubuje przez kilka dni zobaczyc ... moze sie wyspie ...
dobra uciekam bo znow ryczy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...