Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Fredeczko mnie też ciężko było w to uwierzyć że pękła, ale to pękło dno, bo ktoś ją zbytg agresywnie pewnie na wannę odłożył, no ale dziadziuś skleił więc maleństwo dziś będzie już kąpane normalnie a nie w misce 🙂

y byliśmy dziś też na spacerku, miało być pół godziny bo dziś -2 było ale mój kochany głupi pies mi uciekł i musiałam go szukac po wsi i zrobiła sie godzinka, a mój miś teraz sobie śpiocha, zdąrzyliśmy nawet wyskoczyć na zakupy do marketu 🙂

Wiolka, cieszę się że kupki Majeczki są "normalne"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

HEJ MAMUSIE 🙂

JA POJECHAŁAM DO TEŚCIOWEJ I ZA DŁUGO NIE POSIEDZIAŁAM BO BRAT DO MNIE DZWONI I MI MÓWI ŻE JEGO ŻONA Z JEDNĄ Z CÓREK BLIŹNIACZEK MIAŁY WYPADEK 😞 WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NIE ZNAM 😞

KUŹWA IM ZAWSZE WIATR W OCZY WIAŁ BO Z MIESZKANIEM MAJĄ PROBLEMY TO DZIEWCZYNKI CZĘSTO IM CHORUJĄ A TERAZ TEN WYPADEK 😞

A JA NIE POSZŁAM NA SPACER BO U MNIE WIEJE JAK CHOLERA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKAZAŁO SIĘ ŻE WSZYSCY JECHALI TYLKO NAJBARDZIEJ UCIERPIAŁA AGATKA JEDNA Z BLIŹNIACZEK ALE NA SZCZĘŚCIE TO NIC POWAŻNEGO MA ZAŁOŻONE DWA SZWY BO SZKŁO PO PĘKNIĘTEJ SZYBIE JĄ POKALECZYŁY I LEŻY NA OBSERWACJI A TAK JEST WSZYSTKO OK 🙂
ALE WSZYSCY NAJEDLI SIĘ STRACHU 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agus to dobrze ze to tylko tak sie skonczylo
dzis szkrab taki marudny ze juz nie mam sily - chyba nawet nie dam rady sie umyc 😠 chyba zabiore go ze soba do lazienki ... moze usnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze Aguś to szczęście w nieszczęściu że to się tak skończyło... 3mam kciuki za Agatkę żeby szybko wyzdrowiała.
A my po kąpieli, jak nigdy, mały po cycu i krótkim płaczu zasnął i już leży w łózeczku. Muszę przyznać że tata wspaniale na niego działa bo ja to codziennie po kąpieli mam z nim walkę do 23ej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!

Większość dnia byliśmy poza domem i dopiero niedawno wróciliśmy.

Wczorajsze spotkanie super 🙂 Koleżanki były 2 godziny, ale to stanowczo za mało żeby się nagadać :laugh:

AgaK to dobrze, że nic poważnego się nikomu nie stało.

Uciekam jeść obiado-kolację 😉

Miłego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZWONIŁAM DO MOJEJ BRATOWEJ I MI DOKŁADNIE WSZYSTKO OPISAŁA JAK CO SIĘ STAŁO 😞 WPADLI W POŚLIZG OBRÓCIŁO ICH I CAŁYM BOKIEM OD STRONY KIEROWCY UDERZYLI W DRZEWO 😞

AGATCE DOKŁADNIE TO SIĘ STAŁO ŻE MA ROZCIĘTĄ WARGĘ ŻE AŻ SZWY OD ŚRODKA MA ZAŁOŻONE I NIE DWA TYLKO 5 😞 I CO NAJGORSZE ŻE JECHALI DO LEKARZA BO WŁAŚNIE AGATKA ZAŁAPAŁA ANGINĘ 😞I NAJPRAWDOPODOBNIEJ W SZPITALU POBĘDĄ JAKIEŚ 5 DNI 😞

I CO MI BRATOWA MÓWIŁA TO ŻE DZIEWCZYNKI NIE PŁAKAŁY TYLKO KRZYCZAŁY "MAMA, TATA NIC WAM NIE JEST?" MAJĄ PO 3,5 ROKU A JUŻ SIĘ O RODZICÓW MARTWIĄ MOJE KOCHANE BIEDACTWA 😞

KAROLINCE DRUGIEJ BLIŹNIACZCE OPRÓCZ STRACHU NIC NIE JEST ALE PÓŹNIEJ DŁUGO NIE MOGŁA SIĘ USPOKOIĆ 😞 MOJEGO BRATA TEŚCIOWA MÓWIŁA ŻE JAK KAROLINKA ZOBACZYŁA JĄ TO TAK SIĘ W NIĄ WTULIŁA I PŁAKAŁA TAK MOCNO AŻ ZASNĘŁA ZE ZMĘCZENIA I PRZEZ SEN JESZCZE SZLOCHAŁA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!

U nas dziś ciężki dzień, M dopiero co wrócił z pracy i to w stanie nieszczególnym, gdzieś pochlał z kolegami chyba, co mu się nigdy nie zdarzyło, po powrocie do domu wykrzyczał tylko,że moje problemy nic go nie interesują i poszedł spać :\

Basia za to zakrztusiła mi się tak,że była caluteńka sina, nie mogła złapać oddechu, jak czytałam kiedyś posta AgiK, to zastanawiałam się jak ja bym zareagowała jakby mi się Basia krztusiła, dziś już wiem: odwróciłam ją właściwie do góry nogami i dopiero wtedy zwymiotowała to co jej zalegało, byłam tak przerażona, że ze dwie godziny płakałam,Basi to zbytnio nie ruszyło, była w takim szoku,że bez problemu dała się umyć.Śpi teraz moje maleństwo,a ja zastanawiam się czy dam radę sama ją wykąpać pierwszy raz od dłuższego czasu, ale mam nadzieję,że nie będzie źle.

Pochwalę się Wam co kupiłam M na Walentynki, jak przypadkiem z jego kurtki mi dziś wypadł sznur pereł 🙂 Mam nadzieję,że jak wytrzeźwieje to się jakos dogadamy...

http://allegro.pl/item911771809_zegarek_ferrari_nowy_polecam.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI TO SUPER ŻE MOJE DOŚWIADCZENIE SIĘ PRZYDAŁO ALE ŻYCZĘ ABY WIĘCEJ SIĘ TO NIE POWTÓRZYŁO 😉

A ZEGAREK TO REWELKA 🤪

JA MOJEMU JESZCZE NIE WIEM CO DAM 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY CHCIAŁABYM KUPIĆ PAMPERSY PRZEZ ALLEGRO 😉 CHODZI MI O TO CZY WARTO JE KUPIĆ 😉

http://allegro.pl/item907661846_3_x_pampers_sleep_play_midi_3_234szt_od_ss.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WIECZOROWĄ PORĄ 🙂

AMI BRAWO ZA ODWAGĘ I ZA TRZEŹWOŚĆ UMYSŁU 🙂 PODZIWIAM CIEBIE, AGE I INNE MATKI KTÓRE ZNALAZŁY SIE W PODOBNEJ WYTUACJI, BO NAPRAWDE NIE WIADOMO CO ROBIĆ, CZŁOWIEK JEST WTEDY KŁĘBKIEM NERWÓW... NAJWAŻNIEJSZE ZE WSZYSTKO DOBRZE SIE SKOŃCZYŁO I OBY SIĘ TO WIĘCEJ NIE POWTÓRZYŁO.
ZEGAREK WYPASIONY, JA TO MOJEMU CHYBA DAM W ZĘBY NA WALENTYNKI, OD TYGODNIA SIĘ NIE MOZEMY DOGADAĆ, TAK MNIE WKUR...ZE MAM OCHOTE WYPROWADZIĆ SIE DO RODZICÓW 😠

AGUŚk WSPÓŁCZUJE TWOJEJ RODZINIE, NAJWAŻNIEJSZE ŻE NIC IM SIĘ NIE STAŁO. TEZ KIEDYŚ MIAŁAM WYPADEK ZIMĄ, JECHAŁAM RANO DO PRACY - 15 KM I NA ZAKRĘCIE WPADŁAM W POŚLIZG. ZNALAZŁAM SIĘ W ROWIE, NA SZCZĘSCIE SKOŃCZYŁO SIĘ NA OBDARTYM KOLANIE I POGIETYM ZDERZAKU, A WSZYSTKO PRZEZ PAPIEROSA BO CHCIAŁAM SOBIE ZAPALIĆ A NIE MOGŁAM ZNALEŚĆ ZAPALNICZKI - GŁUPIA BABA, OD TAMTEJ PORY JUZ NIGDY NIE ZAPALIŁAM ZA KIEROWNICĄ.
A CO DO PAMPERSÓW TO JA OSTATNIO KUPIŁAM 90 SZTUK ZA 58 ZŁ... WIĘC NIE WIEM AGUŚ, DOLICZ PRZESYŁKĘ...MOŻE TANIEJ ZNAJDZIESZ GDZIEŚ W HURTOWNI 🙂

KAJTUCHA MOJA LENKA TEZ BARDZO LUBI ZASYPIAC W RAMIONACH TATY 🙂

EWO SUPER ZE SPOTKANIE SIĘ UDAŁO 🙂 TEZ BY MI SIĘ PRZYDAŁY ODWIEDZINY JAKIEŚ 🙂 PÓKI CO TO MAMA DZIŚ U MNIE BYŁA.


ZMYKAM SPAC DO MOJEJ CÓRECZKI, KTÓRA SŁODKO ŚPI PO KĄPANKU I CYCU JUŻ OD GODZINY.


BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM JESZCZE PYTANKO DO WAS, CZY KTÓRAŚ Z WAS - KARMIĄCYHC PIERSIĄ DOSTAŁA JUŻ MIESIĄCZKĘ, BO JA OD DWÓCH DNI KRWAWIĘ JAK PODCZAS OKRESU I JUŻ ZGŁUPIAŁAM CZY TO OKRES CZY CO, BO WIEM ŻE KARMIENIE PIERSIĄ NIE WYKLUCZA MIESIACZEK, ALE TAK SZYBKO BYM DOSTAŁA???


DOBREJ NOCY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚW JEST TO MOŻLIWE 🙂 MOŻE BYĆ TAK ŻE TERAZ DOSTAŁAŚ A ZA MIESIĄC JUŻ MOŻE SIĘ NIE POJAWIĆ 🙂 JA MIAŁAM PODOBNA SYTUACJĘ PO KAMILKU 😉

AGNIESZKO A GDZIE KUPIŁAŚ TE PAMPERSY 90 SZTUK BO SZCZERZE MÓWIĄC JA TAKICH ZNALEŹĆ NIE MOGĘ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
u mnie dziś ciężki dzień. Madzia cały dzień marudziła, spała po 20 min teraz też nie śpi.
Najprawdopodobniej zaczyna ząbkować. Ślini się, wystawia cały czas jęzor i marudzi...
Zresztą bym się nie zdziwiła jakby pojawiły się ząbki. W końcu u mamusi pojawiły się pierwsze dwa zęby właśnie w trzecim miesiącu 🙂 🙂 Tak więc genetycznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorową porą 🙂

ami ja też gratuluję trzezwości umysłu 🙂

zegarek super! zwłaszcza dla miłośnika motoryzacji

Aga ja kupuje te pampersy 90 sztuk za 13 euro 🙂

a ja mam doła na maxa 😞
miałam iśc dziś na zakupy ciuchowe po południu jak M wróci z fuszki-miał byc ok 14 a wrócił przed chwilą w stanie wskazuącym 😠 i nie rozumie dlaczego jestem zła... nie odzywam sie do niego... a jutro mam urodziny i przylro mi, że tak sie zachował 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane grudnióweczki 😘 Aniu z tego co mi wiadomo to przez cały okres połogu czyli 6 tyg nie wolno nawet tak miałam napisane na wypisie ze szpitala. Buziaki dla Was i maluszków od cioci Gosi 😘 😘 😘 😘Aha zmieniłam nicka bo w tamtym mi się coś zablokowało wcześniej ale już działa i teraz mnie na starym nie zalogowało ale to ja gosia2301:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj biedne dziewczynki. Całe szczęście że mimo tak groźnego wypadku wszyscy są praktycznie cali i zdrowi.
Aga, ja też z mężem coś nie teges... Jak zobaczyłam ten superaśny zegarek Ami to pomyślałam to samo co Ty napisałas- że w zęby mu dam. Fakt faktem że cały przyszły weekend będę bez męża no ale w niedzielę pod wieczór wróci, ale wtedy to już nie będą "walentynki"
i wiecie co, za szybko pochwaliłam męża i synusia... Pospał pół godz i jak zwykle płacz a ja sobie wody do wanny nalałam i chciałam się cała zanurzyć i poleżeć pierwszy raz od miesiąca a nie ciągle prysznic przez ta ranę po cc, ledwo weszłam do wody to już ryk... Mąż do niego poszedł a on przesikany i mąż myślał że to go obudziło więc go na przewijak i przebiera a on krzyczy płacze że masakra, dre się z tel łazienki do męża że ma go uspokoić bo przepuchlina i że się zatai i w tym momencie słyszę że właśnie to się stało...ja do połowy umyta wyleciałam z tej wanny i do nich, maluch chciał cyca a nie tam że przesikany... I mówię do męża że ja takie akcje mam na codzień, że zaśnie przy cycu a nie naje się do końca, chwilę pośpi i krzyk i że w końcu może zobaczyć jak to jest że gdyby nie rodzice to bym nieumyta spać chodziła bo co wejdę do łazienki to mały już krzyk a tak się kimś nim zajmie a ten placek mi potem jedzie przez tel że bez mamusi to ja bym w życiu rady sobie nie dała... Ach,szkoda gadać ale w końcu oczy mu się otworzyły i zobaczył jak to jest....
On ma psyche zjechaną po poprzednim związku... Tam teściowa się wpieprzała, ciągle go krytykowała i w ogóle i on sobie coś w tel łepetynie zakodował i ma chyba jakieś kompleksy na tym punkcie...
No a teraz mój miś mały zasnął znowu przy cycu no ale tym razem mam nadzieję że na dobre...
Dobranoc mamusie! Spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANJA MI SIĘ WYDAJE ŻE JEŻELI NIE KRWAWISZ I CZUJESZ SIĘ DOBRZE TO TE DWA DNI NIE ROBIĄ RÓŻNICY 🙂

KURCZE TO NIE DROGO WYCHODZĄ JEŻELI DAJESZ 13 EURO ZA TAKA PACZKĘ (52 ZŁOTE) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...