Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hej kochane!
Akompf zmieniaj lekarza i to jak najszybciej! Szczerze mówiąc nigdy mnie nic takiego nie spotkało i dziwie się jak ona mogła się tak zachować. Wyjątkowo wredna baba! Ja mam ten luksus, że lekarka sama mnie pyta co wizytę czy chcę zwolnienie.

Emmax trzymam kciuki żeby jutrzejsza wizyta była udana. ja jestem dopiero trzeci dzień w domu, ale naprawdę czuję się o wiele lepiej niż jak chodziłam do pracy.

Dagim ciuszki śliczne. Kurcze ja nie mam żadnych spodenek ani bluz, tylko śpiochy i pajace... chyba muszę nadrobić zaległości w zakupach!

fredeczko super jakby udał Ci się wyjazd. U mnie to jest pierwszy rok od wielu lat bez wyjazdu nad morze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczka odnośnie szkoły, jak ja chodziłam do LO to koleżanka zaszła w ciążę i wychowawczyni załatwiła jej tak, że każda z dziewczyn prowadziła jej zeszyt do jednego przedmiotu, a ona przychodziła tylko na zaliczenia, byłyśmy wtedy w 2 klasie i było to 14 lat temu, więc może pogadaj z wychowawca i z dyrektorem a pozwolą ci przejść na jakiś indywidualny tok nauczania, myślę, że nie powinno być z tym problemu. Po porodzie pamiętam, że przyszła chyba po ok 2 msc do szkoły i szła już normalnym trybem.
A ile tej szkoły jeszcze ci zostało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akompf daje cos dla Ciebie, moze to Ci pomoze a jesli podzwonisz i sie popytasz czy prywatnie czy na NFZ tez przyjmuja to sie nic nie stanie 🙂 http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/ginekolog/ginekolog+Pozna%F1 bo Ty chyba i tak chodzisz do Poznania do lekarza? czy w Rogoźnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szkoly zostal mi rok ale z tym nie bedzie problemu tylko chodzi o egzaminy knczace szkole, musze miec praktyke zeby moc przystapic do egzaminu :/ do szkoly moge nie chodzic bo nauczyciele pomimo,ze mnie nie lubia to bylam jedna z lepszych uczennic i to ze pyskowalam i zawsze mowilam glosno swoje zdanie nie mialo nic do rzeczy tylko wlasnie chodzi mi o praktyke... 😞 ale chce pogadac czy rada pedagogiczna nie moglaby poswiadczyc za mnie przed komisja egzaminacyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka, dostałam zwolnienie ale z wielką łaską i po długich moich mękach. Zmobilizowałam się jednak i już dziś popytałam o innych lekarzy wśród swoich znajomych i polecono mi innego lekarza ale już z Poznania (swoją lekarkę miałam z przychodni w miejscowości, w której mieszkam), bede musiała dojeżdżać te 25 km ale dam rade! Dla mojej Basieńki zrobię wszystko!

Co do pracodawców - umówiłam się ze swoim pracodawcą, że poinformuję go do kiedy chce pracowac na miesiąc przed odejściem. W lipcu dzwoniłam, że do końca sierpnia chcę pracować, ale wyszło jak wyszło, że puszczają mnie wczesniej. Nie wiedziałam, że zwolnienie to będzie taki problem. Jak powiedziałam lekarce, że z pracodawca mam uregulowane wszystko to lekarka powiedziała, że to pracodawca ma obowiązek zmienić mi stanowisko pracy jesli źle sie czuję. A ja w firmie mam jedno stanowisko w Poznaniu - to na którym jestem - reszta firmy jest w innym miescie i oddziały w całej Polsce. Na to lekarka, że w takim razie pracodawca ma mnie wysłac na odpoczynek i mi płacic, jakbym normalnie pracowała... a który pracodawca na to pójdzie, skoro musi miec pracownika - musiałby wtedy płacić i mnie i nowemu pracownikowi... ehhh i bądź mądry..

Taka wojna o mały świstek. ja to jednak biiorę za brak dobrej woli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
5 min po zamowieniu ( pomimo,ze bylo to wieczorem) dzwonila babka i sie wypytywala o wszystko tzn zeby potwierdzic cale zamowienie,wiec mysle,ze dzisiaj juz bedzie tymbardziej,ze to kurier 🙂 lozeczko zamawialam chyba wsobote wieczorem a w poniedzialek rano przed 9 kurier dzwonil,ze juz jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

Akompf normalnie nie moge uwierzyć w to co napisałaś żeby taki lekarz tak się zachowywał u mnie w przychodni jest dwóch i po prostu każdy do rany przyłóż wypisał by mi L4 jak bm tylko chciała.A ty uciekaj od tej wrednej baby bo tylko szkoda nerwów 😠

DagiM ubranka prześliczne gdzie Wy w tych lumpkach takie fajne rzeczy znajdujecie 🙂

Fredeczka wózeczek już twój chwaliłam a kolorek jest śliczny i pasuje nawet do dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...