Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No i po spacerku, normalnie wiosna przyszła tak cieplutko 🤪 Bez szalika, bez rękawiczek, rozpięta i jeszcze gorąco mi było!

AgaK uśmiech Bartka cuuudny!!!

Anja no z japonkami to przesada 🤪 a co do krótkiego rękawka to mój mąż najchętniej by tak chodził bo jemu zawsze gorąco :laugh:

Wiola ja się trzymam za to mój mąż taki siwol, że ho ho! Ciekawe o czym to świadczy? czyżbym ja go do tego doprowadziła??? :laugh: Przez te siwe włosy wszyscy mu dają kilka lat więcej a ma 25 lat. Ty możesz się przynajmniej zafarbować 😉

Super wiadomość od Doruni!

Wszystko by było ok tylko nie kumam czemu dostałam w tym miesiącu wypłaty o 200zł mniej 😠 No i dowiedziałam się, że dziewczyna na zastępstwo za mnie zarabia 40zł więcej -wiem wiem co to jest 40zł, ale i tak mnie to na maksa wkurza!!!!!!!!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

ale mam dzisiaj lenia dziweczynki ... zrobilam pranko maluszkowi i pomylam troche naczyn ... reszte dnia spedzilam ze szkrabem w lozku ... pogoda piekna ale przez ta wode nie mam gdzie wyjsc bo straszne bloto wiec wystawilam go tylko na balkon i spal godzinke w wozku...

Ew84 sliczny ten twoj szkrabek 🙂

trzymam kciuki za Darunie oby wszystko sie dobrze poukladalo ...

moze ktos mi podac stronke aby zaglosowac na zdjecie ... bo nie moge jej znalesc ... zaglosuje jesli jeszcze sie da - robie to mowiac codziennie ... buziaki i milego popoludnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa no ślicznie Piotruś trzyma głowke no ja nie wiem co ta mama od niego chce 🙂 słodziak z niego.

pikasso niestety nie mam tej stronki do głosowania.

A moja laska nadal śpi 🤪 już dwie godziny po spacerze,a jeszcze dwie godziny na spacerze no aż mnie laska zadziwia,ciekawe czy to się na nocnym spaniu nie odbije 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki,

zazdroszcze wam, ze mozecie cos jeszcze porobic w domu, j mam taki bajzel ze hej, bo basia nie pozwala mi na nic 🙂nteraz tez wisi pry cycku wiec jedna reka pisze ;] lewdo co mieso wstawiłam do piekarnika, nie wiem jak ziemniaki obiore 🙂 mała wogóle mi w dzien nie spi - drzemie tylko po 10-15 minut, nawet po spacerze czuwa zamiast spac...

swietne info od doruni,

agak - bartus sliczny

ewa - twoj robaczek tez przeslodki, a co sie neurolog was czepiał?

co do kołysanek to sie troche podszkoliłam u tesciowej 🙂 ale wyszukuje w necie, nagram na płyte i bede puszczac a jak sie osłucham to sama bede nucic

anja - 🙂

ja tez dzis bylam na długim spacerze - 2 godzinki chodziłam, bylam na cmentarzu u mojego taty a Basia u dziadka poraz pierwszy...

wiolka, ja piewszego siwego znalazłam w dniu swojego slubu - poki co na szczescie kolejnego nie ma... za to moj mężulek juz ma sporo na skroniach 🙂 kochany moj...

a w sobote ide do fryzjera i bede ciac ostro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i chcialam napisac, ze Marcin mnie zostawil. Tak najzwyczajniej w swiecie mnie zostawil jakby to bylo normalne.
Myslalam,ze mnie zdradzil, juz bym mu nawet wybaczyla i wolala zeby mnie zdradzil ale on poprostu nie moze zniesc moich humorow.

Nie wiem co ze soba zrobic. najchetniej bym sie wpizdu powiesila. Ale mam coreczke. Nie moge jej zostawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najsmieszniejsze jest to,ze on stwierdzil,ze ja go nie kocham. przeciez gdybym go nie kochala to nie zdecydowalabym sie z nim na dziecko! Mala wyczuwa moj humor... caly czas placze... na poczatku sie usmiechala tak jakby chciala mnie pocieszyc... on jest tak podobna do niego... nie moge... nie radze sobie z tym wszystkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Wiem, że jeśli napiszę, ze wszystko się uloży to Cie pewnie tylko rozwścieczy, ale wierze, że tak będzie... Daj mu troche czasu, napewno wkurzył się mocno i dał Ci do zrozumienia że pzeginasz ale wróci, bo macie sliczna córeczkę i wątpię, zeby się nie steskni...
Jesteś bardzo pracowitą i mądrą dziewczyną więc się nie poddawaj!
Ściskam Ciebie i Wiki bardzo mocno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AKompf Piotruś w ogóle nie podnosił główki, teraz od 3 dni trzyma wysoko 🙂 Tylko to ja go tak układam, sam nie umie się podnieść. Jak leży na brzuszku z rączkami wzdłuż ciała to powinien wyprostować rączki przed siebie i się podnieść. No i ma kciuki zaciśnięte w piąstkach. No, ale to i tak postępy, że już tak ładnie wytrzymuje z główką w górze.
Widzę, że z Basi zrobiła się terrorystka 😉

Mittko to znalazłaś sobie koleżankę na spacerki 😉 Ja to wstydnisia jestem i nie umiałabym tak zagadać ☺️ :laugh:

Fredeczko ja nawet nie wiem co napisać... pewnie to chwilowe i się pogodzicie, mam taką nadzieję!

Dzięki za komplementy, przekażę mojemu małemu przystojniakowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale my sie nie pokoclilismy... od jakiegos czasu bylo wszystko ok... dzisiaj dostalam telefon, ze pisal do swojej bylej i myslalam,ze mnie z nia zdradzil ale sie okazalo ze nie i jak z nim gadalam to powiedzial,ze chcial mi powiedziec,ale nie wiedzial jak. myslalam wlasnie ze chodzi o to ze mnie zdradzil i pozniej sie spytalam jak mogl sie z nia przespac a on ze o co mi chodzi i okazalo sie,ze on poprostu nie chce byc ze mna. Mowi zebym dala mu troche czasu,ze on sobie wszystko ulozy ale na co mam mu dac czas? co on mysli? ze teraz przez jakis czas bedzie latac z innymi a pozniej wroci do mnie? nie... na to to ja sie nie zgodze.

Ide do lozka. Zyc mi sie odechciewa....

bylam pewna,ze to ten jedyny, ze to wlasnie ten jedyny a on cos takiego zrobil... poprostu nie mam sil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKO NIE OBRAZ SIE ALE DLA MNIE TWOJ FAcet to nieodpowiedzialny gówniarz !!!!!!!!!!!! JAK ON TAK MOZE IGRAC SOBIE Z TWOIMI UCZUCIAMI??? ON POTRZEBUJE CZASU? NA CO? MÓGŁ O TYM MYSLEC ZANIM ZACZELISCIE STARAC SIE O WIKI A NIE TERAZ KIEDY MALEŃKA JEST NA SWIECIE ON NAGLE OD WAS ODCHODZI.
POWIEDZ MU KOCHANA ZE ZADNEGO CZASU MU NIE DAJESZ BO ALBO Z WAMI JEST ALBO NIECH SPADA .... BADZ TWARDA, NIE POKAZUJ MU ZE SOBIE BEZ NIEGO NIE RADZISZ PSYCHICZNIE.
BUZIAK WIELKI NA POCIESZENIE DLA CIEBIE I TRZYMAJ SIE DZIELNIE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z AgąW - nie możesz pokazać, ze sobie bez niego nie poradzisz... Fredeczko trzymaj się i zaufaj przede wszystkim swojej intuicji! :*:*:*:*

Ewa - tak, Basia to terrorystka momentami ale kocham ją ponad życie! Nazywamy ją ostatnio "nasz mały prywatny TALIB" :P 🤪 🤪 🤪 🤪

O dziwo udalo mi sie dzis zrobic obiad 🙂 Mężunio będzie pocieszony, a Basia zasnęła znowu pewnie na chwilę, więc sobie herbatke zrobiłam i wstawiłam pranie 🙂 hahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJKU FREDECZKO 😞

JAK TAK MOŻNA PO PROSTU ODEJŚĆ 😞 PRZECIEŻ DZIECKO TO OBOWIĄZEK NIE TYLKO DLA MATKI ALE DLA OJCA RÓWNIEŻ 😞 TO NIE JEST LALKA KTÓRĄ TAK MOŻNA PORZUCIĆ A I TY KOBIETĄ KTÓRA GO KOCHASZ PONAD WSZYSTKO I TAK PO PROSTU ZOSTAWIĆ 😠 O TO NIE JEST WYBACZALNE 😞 FREDECZKO PRZYKRO MI TO STWIERDZIĆ ALE WIDOCZNIE MARCINOWI NIE ZALEŻY NA WAS 😞
DZIEWCZYNY MAJĄ RACJE ALBO JESTEŚCIE RAZEM ALBO NIE, ZADAJ MU TO PYTANIE I NIE GÓDŹ SIĘ NA JAKIE DAWANIE CZASU BO MIAŁ JUŻ GO ZANIM ZAPLANOWALIŚCIE CIĄŻĘ 😞
A JEŻELI TO FAKTYCZNIE JEST KONIEC WASZEGO ZWIĄZKU TO POKAŻ MU ŻE BEZ NIEGO DASZ SOBIE RADĘ 😠 MUSISZ BYĆ DZIELNA CHOĆBY DLA SAMEJ WIKTORII NO I DLA SAMEJ SIEBIE 😉

EWUNIU ALE MÓJ BARTEK TEŻ NIE POTRAFI PRZEŁOŻYĆ RĄCZEK DO PRZODU JAK POŁOŻĘ MU WZDŁUŻ CIAŁA 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny tylo w tym problem ze ja chyba nie dam rady bez niego... nie wyobrazam sobie poprostu. Jestem w stanie mu WSZYSTKO wybaczyc. wlasnie to zrozumialam...

wiem ze to nieodpowiedzialny gowniarz. Nie bede cytowac co jego ojciec powiedzial na jego temat bo to niecenzuralne...

Nie daje rady... poprostu NIE DAJE Rady ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLINKO SKARBIE MUSISZ DAĆ RADĘ 😞 MASZ JESZCZE RODZINKĘ PRZY SOBIE 😉 A PRZEDE WSZYSTKIM WIKTORIA POTRZEBUJE SILNEJ MAMUSI 🙂 JA OCZYWIŚCIE ŻYCZĘ TOBIE JAK NAJLEPIEJ ABY MARCIN SAM SIĘ OPAMIĘTAŁ I POSTANOWIŁ JEDNAK ZOSTAĆ RAZEM Z WAMI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa dzieki za linka...

fredeczka, nie martw sie napewno niedlugo zda sobie sprawe co stracil ciebie jako kobiete i wasza kruszynke wiec badz dobrej mysli ale uwazam ze nie dorosl do bycia w zwiazku i tym bardziej do roli taty ale mam nadzieje ze sie opamieta i wroci do Was...

nie smutaj sie bo Wiki to wyczuwa.. badz silna...

moj maly za to tak zmiezly ze szok.. buja sie w hustawce.. moze zasnie...

jutro jade do tesciowej i na zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Ach jakoś nie miałam kiedy zajrzeć.
Kurka wodna wchodzę tu i co?! Matko! Fredeczko... Kochana... przykro mi że tak się stało. Mam nadzieję że Marcin ma jakieś chwilowe załamanie i mu przejdzie. Może obowiązki go przerosły albo co... Cholera go wie... Życzę Ci jak najlepiej a Ty jesteś silna kobieta i dasz radę cokolwiek by nie było!

Ewunia Piotruś jest mega słodki! No i brawurowo trzyma główkę.

To ja się muszę pochwalić że mój siłacz ostatnio jak leży na brzuszku to sam sobie układa paczki wzdłuż ciałka i kładzie z powrotem jak chce się podnieść.

Poza tym byliśmy dziś na szczepieniach. Masakra!!! Dla mnie to było prawie nie do przeżycia! Teraz mały trochę marudzi... Mam nadzieję że ładnie przespi noc...
Dziś w nocy dał mi popalić... O 4 się obudził i do 6 raz płakał raz się niesamowicie śmiał... Aż padł 🙂 no i odbiliśmy to sobie śpiąc do 12.40 :-):-):-) potem spacer, spał godzinke no i szczepienie i po spaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach no i pani doktor była pod wrażeniem siły mojego misia, tego jak trzyma główkę. Powiedziała że jak 3mies dziecko 🙂 🙂 🙂 a jak jej powiedziałam że Szymek już w 2tyg życia trzymał główkę to niedowierzała. No i mój klocuszek waży 5240 a przy wyjściu ze szpitala ważył 3800 więc przez 5tyg przybrał prawie 1,5kg :-):-):-):-):-):-) jedyne co to ma taki zapadnięty mostek, powiedziała że to jest wada ale to może mu się wyrównać, mam obserwować. Poza tym wszystko super :-):-):-):-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zeby bylo zle to bym sie na to przygotowala ale kurka wodna przeciez bylo tak dobrze... tak jak na poczatku gdy ze soba bylismy... tesknie za nim strasznie ;( nocke mam nieprzespana juz to widze.... dzisiaj zjadlam tylko sniadanie a chce mi sie wymiotowac...

tak strasznie sie czuje ;( jak jakis smiec... zabawka 😞 ;( jesli jutro przyjedzie to bede oczekiwac ze mi wyjasni to wszystko i niech robi co chce. mam chec go zabic. mam wrtazenie,ze jak przyjedzie to dzgne go nozem bo nie wytrzymsm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...