Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

EWO BRAWO DLA PIOTRUSIA 🤪

A MÓJ MARUDA COŚ DZISIAJ I NIE CHCE SPAĆ 😞 LEŻY NA ŁÓŻKU I POPŁAKUJE 😉
TO PRZEZ TEN DESZCZ NAWET NA SPACER NIE MA JAK WYJŚĆ A WERANDOWANIE NIE WCHODZI W GRĘ BO ZA DŁUGO NIE POŚPI 🙂

OKI LECE DO MOJEJ MARUDY 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ewunia gratulacje dla Piotrusia! No ja zapomniałam się pochwalić że mój puszek okruszek malutki najmłodszy w środę też się przekręcił z brzuszka na plecki ale nie zrobiło to na nim większego wrażenia 🙂
kurcze a dziś wali takie i tyje kup że szok... Nie wiem czy to czasem nie reakcja na szczepienia czy co... Normalnie wali jedna na godzinę. Na spacerze przez 2,5godz nic a ledwo się w domu obudził to mi się przy cycu właśnie skichał znowu...
Zakupiliśmy dziś wodę koperkową. Zobaczymy co da, choć od kilku dni u nas kolki niet :-) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny... dzisiaj Marcin byl po rzeczy... wieczorem jeszcze przyjedzie po psa. Biedny Killer bedzie uspiony ;( no ale coz... nie moj pies, a nie moge sie nim zaopiekowac ,nie mam czasu 😞 a na Marcina nie moglam spojrzec wogole. Wieczorem z nim porozmawiam. Powiem mu,zeby sobie jeszcze wszystko przemyslal i ze jesli do niedzieli nie wroci no to uznam to za definitywny koniec...
ojj ciezko mi... ale brat troche mnie poprzytulal,doradzil,pocieszal...

A jesli chodzi o zdj na nk to Marcin wszedl na moje konto i usunal nasze zdjecia razem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Czytam Was regularnie, al zawsze kiedy chcę napisać to Basiek wzywa.

Ewa gratuluję! Widzisz jaki silny chłopak! Moja Basia podobnie jak Majka Wioli w nosie ma trzymanie główki wysoko.
Freedeczko nie wiem co napisać. Współczuję Ci bardzo i nie mam prawa dawać Ci rad, ale jak się czyta to aż się chce temu Twojemu Marcinowi nakopać do dupy za przeproszeniem. Mój kuzyn został Ojcem kiedy miał 21 lat(nie wiem ile ma Twój Marcin)jego dziewczyna miała 18. Planowali dziecko. Dopiero kiedy przyszło na świat pokazały się różnice w ich dojrzałości do tej roli. Ona świetnie radziła sobie ze wszystkim sama, bo on, jak się okazało kompletnie się nie odnalazł. Jak sam twierdził czuł się osaczony, uwiązany,przytłoczony, winę za wszystkie kłótnie zwalał na nią. Pierwszy rok ich rodzicielstwa to było pasmo jednych wielkich kłótni i kłamstw. Wiem,że nie można porównywać Twojej sytuacji z nimi, ale w tej chwili są szczęśliwymi rodzicami 4letniej Marysi, szanują się i kochają. Potrzebowali czasu,żeby się w tej nowej roli odnaleźć.Życzę żeby Ci się wszystko ułożyło, jeśli nie z nim to z kimś kto pokocha Cię całym sercem szczerze i bezwarunkowo.

A zmieniając temat na kupkowy 🙂 to BAsia od kiedy jest na Nutramigenie wali strasznie śmierdzące i zielone.Więc ja również zapisuję się do klubu zielonych kup 🙂

A i jeszcze chciałam dodać,że u nas nocka dziś wspaniała. Dzidzia spała od 21 do 8.30 rano!!!!!

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKO TAK MI PRZYKRO 😞 JUŻ NIE WIEM CO CI NAPISAĆ 😞
DLA MNIE ZACHOWAŁ SIĘ JAK NIEODPOWIEDZIALNY GÓWNIARZ 😠
PRZECIEŻ SNULIŚCIE PLANY NA WAKACJE 🤨
SZKODA MI CIEBIE I MAŁEJ WIKUSI BO BĘDZIE BEZ TATUSIA TZN TATUŚ BĘDZIE ALE NIE TAK JAK W RODZINIE 😞
BOŻE SAMA MAM OCHOTĘ COŚ MU WYGARNĄĆ 😠 ALBO DAĆ MU NAWET W MORDĘ 😠
SORRY FREDKA ZA SŁOWA JEŻELI KTÓREŚ CIĘ URAZIŁY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy...

Ami Marcin byl swietnym ojcem... moglam jechac do szkoly i zostawic Wiki z nim i wiedzialam,ze wszystko bedzie dobrze.

Mam nadzieje,ze sie jeszcze opamieta... niech sobie wszystko przemysli, niech podejmie decyzje...

Wiecie...nawet szkoda mi tej jego bylej bo zostawil ja a teraz znowu jej metlik robi w glowie. A teraz rozumiem jak ona sie czula gdy ja zostawil... napewno nie tak podle jak ja bo u nich walilo sie od dluzszego czasu a pozatym nie maja dziecka ale wiem co czula...

Jedyne co moge zrobic to dac mu troche czasu na przemyslenie tego wszystkiego i byc dobrej mysli...

Gdybym mogla cofnac czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, tylko jeszcze Ty się nie zacznij obwiniać... On widocznie nie dorósł do roli ojca i ja też z miłą chęcią się przyłącze do Agi i Ami! Mógł dać sobie czas zanim zaszłas w ciążę!

Dziewczyny czy wy bierzecie już może AZALIE? Bo na ulotce napisane jest żeby brać jak pojawi się okres a lekarz mi mówił że mogę zacząć brać kiedy chce... Już nic nie wiem... Okres pewnie nie prędko dostanę... No właśnie jak u was było z okresem przy karmieniu piersią ile czekałyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE

JESTEM MEGA NIEWYSPANA. MOJA CÓRKA OBUDZIŁA SIE DZIS O 4 RANO I GAWORZYŁA SOBIE PÓŁ GODZINY, DRUGIE PÓŁ MIĘTOLIŁA CYCKA... O 7 ZNOWU SIE OBUDZIŁA I JUZ PO SPANIU 😞

BYŁYSMY 3 GODZ NA SPACERZE, PIEKNA DZIS POGODA. TATUS JA TROCHE POWOZIŁ A JA ZAKUPIŁAM SOBIE NOWE DŻINSY I BLUZECZKE I HUMOR MI SIE POPRAWIŁ, CHOCIAZ ZOSTAŁY MI DO ZRZUCENIA JESZCZE 4 KG.

ŚLICZNE SA NASZE GRUDNIOWE BOBASKI 🙂

EWUNIU GRATULACJE DLA TWOJEGO PIOTRUSIA, SILNY Z NIEGO MEZCZYZNA ROSNIE. MOJA LENKA JESZCZE SIE SAMA NIE PRZEKRECIŁA Z BRZUSZKA NA PLECKI.

FREDECZKO TRZYMAJ SIE CIEPLUTKO. WSZYSTKO SIE UŁOZY KOCHANA.
ZYCZE CI WSZYSTKIEGO DOBREGO I BADZ DZIELNA.

AKOMPF JA MAM TAK SAMO JAK TY Z MOJA MARUDA. TEZ NIC NIE MOGE ZROBIC, LUB ROBIE WSZYSTKO NA RATY:laugh:

AMI JAK JA CI ZAZDROSZCZE KOBIETO TYLE GODZIN SNU, ILE JA BYM DAŁA ZA 8 GODZ SPANKA:laugh:

NIE PAMIETAM CO MIAŁAM WIECEJ NAPISAC....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki!

Polędwiczki ze szpinakiem wyszły mi suoeraśne, aż mężunio zadzwonił do swojej mamy sie pochwalić jaki miał dobry obiad 🙂 🙂 🙂 🙂

Fredeczka - nie łam się! 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Szymek i Bartuś jakie przystojniaki!!

A Basia przesłodka, i pobiła rekord mojej Basi 🙂

A co do niej to dzis grzeczna jak aniołek... Czyżby wyrastala z głupizny? 🙂 Martwi mnie, że jeszcze nie przewraca sie z brzuszka na plecy i główki nie chce trzymać w tej pozycji za dlugo - awante mamusi robi 😞, bo jak ją trzymam na rękach to siłaczka jednak jest...

Ja mialam brac azalie ale mi sie recepta przeterminowala (30 dni jest ważna tak?)

a jak sie czujecie po tej azalii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJKU W MOJEGO MAŁEGO DZIŚ DIABEŁ WSTĄPIŁ :evil: MARUDA NIE DO ZNIESIENIA 😠 NON STOP NA RĘKACH ALBO PRZY CYCU 😉 JUŻ NIE MAM SIŁ NA DZISIAJ 😞 IDĘ MU KĄPIEL ZROBIĘ TO MOŻE MU SIĘ POLEPSZY 😉

AKOMPF JA CZUJE SIĘ DOBRZE PO AZALII I NIE JESTEM PEWNA CZY CZASAMI MI NIE POMOGŁA NA TE MOJE BÓLE GŁOWY BO ODKĄD BIORĘ TO MNIE NIE BOLI 🤪
I TAK WAŻNA JEST 30 DNI 🙂 JA TEZ MUSZE WYKUPIĆ JESZCZE JEDNO OPAKOWANIE BO MI PRZEPISAŁ 3 ALE MIAŁA WTEDY PRZY SOBIE TYLKO NA DWA OPAKOWANIA WIĘC DOSTAŁAM ODPIS RECEPTY A WE WTOREK MIJA 30 DNI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha ja nie miałam okresu przez cały czas kiedy karmiłam piersią 😉 Ja chyba zakładam implant.

Fredeczko przytulam 😘 I nie sądzę, że to ciąża... Może to stres...

I tyle na razie napiszę, bo muszę lecieć na zakupy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po usg. Oczywiście musimy iść do ortopedy bo prawe bioderko ma dysplastyczne 😞 ciągle coś do cholery!

Akompf ja jednak zrezygnowałam z azalii bo za 2 miesiące zacznę brać logest to już do tego czasu się przemęcze, chociaż i tak jeszcze nie miałam okazji zajść w ciążę ☺️

okresu też jeszcze nie miałam...

Basia super fotka, ten śliniaczek wygląda jak uszy słonia :laugh:

no i nie pamiętam co jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewunia nie martw się, będzie ok. Faktycznie ciągle coś ale lepiej że wszystkiego się teraz dopatrzą niż miałoby wyjść na "starość" za parę lat. Powiedz mi kochana jak podajesz Piotrusiowi tą wodę koperkową? Bo mój jak dostał to na łyżeczce to zaczął się krztusić i płakać a do buzki dałam mu odrobinke z łyżeczki. Niestety resztę musiałam wlac z powrotem do butelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWUNIU NIE MARTW SIĘ WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE 🙂

A MÓJ URWIS W KOŃCU ZASNĄŁ 🙂 A JA ZAMIAST WZIĄĆ SIĘ TROSZKĘ ZA SPRZĄTANIE BO DZIŚ NIC NIE ZROBIŁAM TO ZDJĘCIA ZACZĘŁAM DRUKOWAĆ :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...