Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pisalam do AgiK ale widze,ze nie bylo jej.

Otoz z marcinem definitywny koniec. moi rodzice mi pomoga. marcin powiedzial,ze kocha i zawsze kochal swoja byla. teraz jest z nia. pisalam z nia sms, napisalam jej duzo rzeczy. po porodzie zdradzal mnie z nia... swinia pierdolona!
zarzadalam 600zl alimentow i 4godziny widzenia miesiecznie pod moim nadzorem. do tego ma do konca splacic kredyt.
mam nadzieje,ze bedzie kiedys cierpial chociaz w polowie tak bardzo jak ja.

pa dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Wiecie co ... a mi nie jest przykro... dobrze sie stalo. Boli... cholernie boli... ale przestanie. czas leczy rany.
swinia pierdolona i tyle. kawal skurwiela. i wiecie co jest najlepsze? ta jego byla tez caly czas oszukiwal. tzn teraz to nie jest jego byla tylko jego dziewczyna.
on wciskal jej,ze ze mna nie jest a jak zobaczyla zdj z wigilii to powiedzial jej,ze byl u nas na wigilii ze wzgledu na wiki. i wogole caly czas jej wkrecal i wkrecal i wkrecal. powiedziala,ze nie ufa mu ale da mu szanse bo go kocha. a ja wlasnie zrozumialam, ze gdyby jutro przyszedl i na kolanach prosil o przebaczenie kopnela bym go w dupe i wyslala do diablow.
Mam Wiki, ona daje mi sile do dzialania. Jesli jestem znowu w ciazy to urodze to dziecko i wychowam. Jest mi ciezko i bedzie, nigdy nie zapomne co mi zrobil i nigdy nie przestane go kochac bo w glebi serca zawsze bede miec do niego sentyment ale jestem mloda, wszystko jeszcze przedemna. siostra powiedziala,zebym skonczyla szkole, nauczyla sie dobrze angielskiego i jak bede chciala to moge przyjechac do nich do anglii. Ona miala poodobna sytuacje, zdradzil ja narzeczony ale nie mieli dziecka ale wie dobrze,jak to boli i porozmawialam z nia. Powiedziala,ze nawet jak na te pampersy nie bede miec mam dac znac. No i dzieki tej calej sytuacji pierwszy raz uslyszalam od mamy ze mnie kocha. wiecej jest plusow tej calej sytuacji niz minusow. Kocham go... kocham baaaardzo ale z miloscia nie wygrasz. mowi sie,ze jesli kogos kochasz pozwol mu odejsc, jesli wroci,zostanie na zawsze, jesli nie to znaczy,ze nigdy nie byl Twoj. Wrocil do Natalii wiec pewnie ja kocha. Niech bedzie szczesliwy i zniknie z mojego zycia. pfff co ja mowie... przeciez mamy dziecko. dziekuje wam dziewczyny za wsparcie. pomagalyscie mi jak moglyscie i doradzalyscie. Kolezanka dzisiaj do mnie pisala z pracy i mowi,ze jak sie dowiedziala to nogi sie pod nia ugiely. ja jej powiedzialam,ze wstyd mi i ze smialam sie z ilonki ze sama z dzieckiem jest a teraz mnie to spotkalo a ona powiedziala,ze nie mam sie porownywac do tej kurwy bo to ona zaszla w ciaze niewiadomo z kim ( bo sama pewnosci nie ma) a ja jestem wspaniala, ladna i fajna dziewczyna i koncem koncow bedzie tak,ze marcinowi bedzie zal dupe sciskal. i wiecie co? bedzie sciskal! juz ja sie o to postaram. kiedys sobie pomysli " a mogla byc teraz moja zona" . a ja wtedy sobie pomysle, i pokazalam ci co straciles, frajerze.

mam w sobie duzo sily. poki co... zobaczymy jak pozniej. nie bede sie poddawac. musze walczyc o lepsze jutro dla Wiki. Mojej kochanej coreczki.

No i jaki plus tej calej sytuacji! 1kg do wagi sprzed ciazy z tych nerwow mi zostal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam posta i mi sie stronka zamknęła ;/

No to jeszcze raz!

Po pierwsze primo: Fredeczka! Strasznie mi przykro, że jestes w takiej sytuacji! Jak wróci, to go wyślij do diabła, bo ani z niego dobry mąż ani ojciec nie będzie, skoro dla innej zostawia dwie tak wspaniałe kobietki!!!! Palant no! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Po drugie primo: Ami! Wszystkiego najlepszego moja droga! Pociechy z najbliższych i najważniejszych w Twoim życiu!

Po trzecie primo: Anja! Ale fajowo z tym domkiem. Może jednak się z tymi znajomymi polubicie 🙂 A Bartuś będzie miał gdzie chasać! Twoja mama przyjeżdża na stałe do Was?

Po czwarte primo: Mittka! Genialnie, ze męzunio wróci do domku chociaż na kilka dni! Napewno znowu będzie drżała ziemia :P :P :P :P

Po piąte primo: Kajtucha! Jak mama? Jeszcze drzecie koty? 🙂 Trzymaj się kochana!

Po szóste primo: Dorunia! Modlę sien za Was Aniołki! Musi byc dobrze! Ucałowania dla Ciebie, Martusi i fasolki!


A mój Basiulek kochany dziś strasznie nas nastraszył! Tak się rozpłakala moja mała perełka, że stanęliśmy na równe nogi. Płakała ze łzami co się jej tylko raz zdarzylo - na szczepieniu. Do teraz nie wiem dlaczego.

Poza tym postanowilismy jej zapodawać smoczka utaplanego w miodzie. Ale wcina! 🙂 I spokój natychmiastowy :P Nie żebym ją uciszala nie wsłuchując się w nią ale jak marudna jest pod koniec dnia to taki miodzik jest w sam raz 🙂
A śmieje się non stop!

Martwi mnie, ze nie przewraca się jeszcze z brzuszka na plecki 😞 Skończyla już prawie 3,5 miesiaca... A ona ani ochoty nie przejawia do leżenia na brzuszku...

Poza tym obcięłam włosy. Za chwilę wstawię zdjęcia na NK to sobie podejrzycie 🙂

A w Pepco kupiłam jej kilka ciuszków i mi sie humorek pojawił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WIECZORKIEM 🙂

FREDECZKO PRZEPRASZAM ŻE DOPIERO TERAZ ODCZYTAŁAM ESKA ALE BYŁAM U TEŚCIOWEJ A TAM NIE MA ZASIĘGU 😞

WIERZĘ ŻE DASZ RADĘ 🙂 BĄDŹ DZIELNĄ KOBIETĄ I W PRZYSZŁOŚCI POKAŻ MU ŻE I BEZ NIEGO MOŻNA ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE 🙂 MASZ WIKTORIĘ DLA KTÓREJ MOŻESZ POŚWIĘCIĆ TERAZ CAŁY SWÓJ CZAS 🙂 CHOĆ I TAK JUŻ JEJ POŚWIĘCASZ 🙂 NO I BRAWO ZA DETERMINACJE DO ŻYCIA 🙂 ŁAP OKLASKA I BUZIOLA 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.

Dzięki za miłe słowa 😘

Fredeczko dobrze, że masz tyle siły! Dasz radę bo jesteś naprawdę super kobietką.

Akompf wstawiaj koniecznie foty.
Ja idę pod nożyce w sobotę 😉

no i to by było na tyle bo synuś na cyca woła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Fredeczko, przykro mi bardzo.
Tak jak mówiłam, nie był Was wart. Niech spierdala gdzie pieprz rośnie i tyle. Nie martw sie jesteś silna i dasz sobie świetnie ze wszystkim radę, jestem tego pewna! A ten czubek (przepraszam, ale to i tak łagodne okreslenie) jeszcze nie raz pożaluje, zobaczysz. Tylko nie zmięknij i raz na zawsze zamknij mu furtkę. Ja takiego zachowania nie wybaczyłabym NIGDY! Szczeniarstwo mu wyszło z butów. A jegobyła, jezu, że jeszcze chce z nim być. Chyba nie ma za grosz szacunku do samej siebie.
Ten świat się nigdy nie zmieni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuski!
Fredeczko, kochana trzymaj się, jesteś mądra dziewczyna i wiem że poradzisz sobie! Siostra ma rację skończ szkołę, to twoja inwestycja na przyszłość! trzymaj się cieplutko, masz cudowną córcię i ona będzie Ci osłodą w chwilach zwątpienia! trzymam kciuki za Was i łap 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Akompf straszne to jak taki Skarbek cierpi a Ty nie możesz mu pomóc, ale dobrze że ma kochających rodziców, którzy utulą i łatwiej jej znieść ból!
a propos miodu to tutaj gdzie jestem tzn w Norwegii zabraniają podawania dzieciom poniżej 1 roku! teraz wyjaśniam dlaczego 🙂 ponieważ w miodzie są jakieś bakterie botulinowe(to chyba coś jak jad kiełbasiany)po 1roku życia organizm potrafi sobie poradzić z tym, ale tak małe dzieci nie potrafią!
pozdrawiam Cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf tutaj też właśnie zabraniają podawania miodu...

Fredeczko... jestem bardzo mądrą dziewczyną!! Zobaczysz,będziesz jeszcze zajebiście szczęśliwa... A co dziwi mnie najbardziej, to jego była-obecna dziewczyna... Jak jej nie wstyd odbierać dziecku ojca 😠 😠 😠 pewnie tak mu namąciła w głowie i dlatego odszedł do niej 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny...
Wiki juz spi a ja nie uronilam juz ani jednej lzy chociaz wlasnie mi sie kreci w oku.

Jego byla no coz... milosc jest slepa... chociaz naprawde dziwie sie jej... najpierw ja zostawil dla mnie a teraz mnie z nia zdradzal majac dziecko itd a ona z nim jest. powiedziala,ze sprobowac musi bo sobie nie wybaczy jesli nie sporobje. napisalam jej,ze zycze jej szczescia ale nie z nim bo ani na jej ani na moja ani na zadnej innej kobiety milosc on nie zasluguje. powiedziala,ze juz nie popleni wczesniejszego bledu bo jest 100razy madrzejsza i nie ufa mu, jedno klamstwo i niech spierdala. ale tak nie bedzie... przylapie go najednym klamstwie,wybczy mu i tak bedzie w nieskonczonosc albo az ja zostawi dla innej. a on to frajer do potegi... nigdy nie myslalam,ze bede miec takie wsparcie w rodzinie, ale mam! i dziekuje za to co mam... mam Wiki i rodzine i to jest teraz caly moj swiat. a jesli pojawi sie kiedys na horyzoncie jakis kawaler... no coz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mylicie sie... to on pierwszy sie odezwal, to on ja caly czas oklamywal ze ze mna nie jest itd. mam nadzieje,ze skoro ja nie dalam rady poukladac mu troche w glowce to chociaz ona to zrobi. wkoncu niby ja kocha nie.... a musi naprawde kochac skoro zostawil dla niej dziewczyne z dzieckiem. nigdy mu tego nie wybacze i niech idzie do diabla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj fredeczkoo tak mi przykro,ale nie dlatego że Marcin odszedł bo to jak tu wszystkie dziewczyny napisały skończony dupek i nie zasługiwał na Was,tylko dlatego że tak cierpisz i musiałaś przez to wszystko przejść.Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,jesteś bardzo wartościową kobietą i zobaczysz że kiedyś będziesz bardzo szczęśliwa 😘
A reszte to już dziewczyny powiedziały 🙂

Anju super z tym domkiem,mam nadzieję że jednak Wam się uda i może dogadasz się z tą znajomą 🙂

Akompf miód?? i małej nic po tym nie ma? może i ja spróbuje,chociaż potem jak bedą ząbki to chyba nie będzie to dobre.Nie wiem nigdy o tym nie słyszałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się co do modu, u mnie też nie można podawać. Poza tym nawet w diecie matki karmiącej nie powinien się znajdować, bo jest silnie alergizujący. Ja raz zjadłam jak Nati była malutka i bolal ją brzuszek.

http://www.ochoroba.pl/artykuly/1311-miod-nie-dla-niemowlat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłam foty na NK 😁

Kurde, zmartwiłyście mnie z tym miodem, choć męża rodzice i wujek mieli firmę produkującą leki i kosmetyki na bazie miodu (jednocześnie byli pszczelarzami), a mój mąż i jego rodzeństwo dostawali miód od małego, także na smoczku... Kurde! kurde! kurde!
Jedynie, ze na ząbki cukier nie bardzo... Ale poki ząbków nie ma to myślalam, ze to dobry pomysł.

Basia nie reaguje póki co na to, nie zauważylam żadnych objawów, które były wymienione w artykule. Na smoczku tego miodu jest naprawde niewiele ale nie wiem jak może działać na taki malutki organizm. Skoro zakazane jest podawanie w Norwegii, Szkocji i Turcji to cos w tym musi być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też to nie przyszło do głowy... ;/;/;/;/;/

Głupia! głupia! głupia!

Dziewczynki! Dziękuję za komentarze na NK!!! Jesteście kochane! Wiedziałam, że na Was moge zawsze liczyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKOMPF NIE MÓW ZE JESTEŚ GŁUPIA BO MIAŁAŚ PRAWO NIE WIEDZIEĆ 😉

JA TEŻ NIE WIEDZIAŁAM POMIMO ŻE MAM JUŻ DRUGIE DZIECKO 🙂

NAWET W PEWNYM MOMENCIE PO PRZECZYTANIU TWOJEGO POSTA ŻE DAŁAŚ BASI MIDEK NA SMOCZKA TO TEZ POMYŚLAŁAM ŻE DAM BARTKOWI NA SMOCZEK TROSZKĘ MIODU NO ALE JUŻ WIEMY ŻE NIE WOLNO 🙂

JA MYŚLĘ ŻE PO TAKIEJ ILOŚCI BASI NIC NIE BĘDZIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...