Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Fredeczko głowa do góry!
Anju ja się popłakałam czytając ta opowieść...
Akompf ja mam nasza klasę "zepsuta" więc nie mam jak zobaczyć Twojej nowej fryzury 😞 😞 😞 😞 ale skoro dziewczyny mówią że super to super!
Ja mam rowerek w domu ale lekarz kazał mi czekać jeszcze dwa miesiące. Swoją droga, od kiedy biorę azalie strasznie boli mnie lewy jajnik przy wszystkim... Jak wstaje jak siadam, jak noszę małego... Boję się że to nie jajnik tylko przepuchlina...
Dobra lecę bo koleżanka przyjdzie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC LASKI

FREDECZKO STRASZNIE CI WSPÓŁCZUJE...NAJBARDZIEJ TEGO, ZE PEWNIE W GŁEBI DUSZY CIERPISZ STRASZNIE I TESKNISZ ZA NIM. NIE WIERZE ZE MOZNA TAK Z DNIA NA DZIEN PRZESTAC KOGOS KOCHAC 😞
ALE MIMO WSZYSTKO BADZ DZIELNA I TRZYMAJ SIE...DLA WIKI I DLA SIEBIE SAMEJ BO JESTES JESZCZE MŁODZIUTKA I CAŁE ZYCIE PRZED TOBĄ.
I JESZCZE JEDNO-NIE WIDZE ZADNEGO USPRAWIEDLIWIENIA DLA DZIEWCZYNY KTÓRA JEST TERAZ Z MARCINEM. DLA MNIE KOBIETA KTÓRA ROZBIJA RODZINE TO NIC NIE WARTA SUCZ , A JESLI ONA CHOCBY NAWET TROCHE PRZYCZYNIŁA SIE DO ROZPADU WASZEGO ZWIAZKU TO DLA MNIE JEST NIKIM. JA NA JEJ MIEJSCU NIE MOGŁABYM ZYC ZE SWIADOMOSCIA ZE FACET Z KTÓRYM JESTEM ZOSTAWIŁ DLA MNIE KOBIETE I DZIECKO.

ANJU NAROBIŁAS MI OCHOTY NA ROWEREK, CHYBA SOBIE ZAKUPIE ..JUZ PATRZYŁAM NA ALLEGRO I WCALE NIE SA DROGIE 🙂
I CZYTAŁAM KIEDYS JUZ TEN TEKST, JEST PRZEPIEKNY.

EWO JA TEZ NIE NAWIDZE JAK KTOS BIERZE LENE NA RECE I TEZ JESTEM TAKA ZOSIA SAMOSIA, NIKOMU NIE POZWALAM SOBIE POMÓC, ZRESZTA NIE POTRZEBUJE POMOCY ZADNEJ, BO SWIETNIE DAJE SOBIE RADE SAMA, MIMO IZ MOJA LENKA TO STRASZNA MARUDA, MAŁO SPI I CIAGLE CHCE BYC NA RACZKACH ALBO PRZY CYCU.

AKOMPF CUDNIE WYGLADASZ W TEJ FRYZURCE, A ZDJECI BASI Z TATA PRZEPIEKNE.
A CO DO MIODU TO TEZ PIERWSZE CO MI PRZYSZŁO DO GŁOWY KIEDY CZYTAŁAM TWOJEGO POSTA TO ZE LENCE TEZ TAK UMACZAM NYNIA TO MOZE ZACZNIE DOIC BO NIE CHCE SKUBANA ZADNEGO SMOKA.
NO ALE JUZ WIEM ZE NIE BARDZO Z TYM MIODKIEM DLA MALUSZKÓW.

ZMYKAM ZAGRZAC ROSOŁEK Z WCZORAJ:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj Aga zgadzam się w 100%!!!!!!!!!!!!!!!! Nienawidzę suk rozbijających związki. Wiem, że to facet zdradza/odchodzi i to on jest największą świnią, ale jak kobieta kobiecie może taki numer wywijać. Chociaż my powinnyśmy być dla siebie lojalne. Choćbym zakochała się po uszy nie umiałabym budować szczęścia na cudzym nieszczęściu.
I jeszcze wkurza mnie, że baby zawsze wierzą w tą samą gadkę -moje małżeństwo/związek jest fikcją, mieszkamy razem, ale nie sypiamy ze sobą.... bla bla bla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki macie rację!!!

Doruniu, cieszę się niesamowicie że jesteście w domku no i przede wszystkim z tego że z Martusią jest wszystko dobrze. teraz w domku to już będzie tylko lepiej, wiadomo że najlepiej się zdrowieje we własnym łóżku 🙂 gorąco Was całuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOKŁADNIE EWUNIU, NIE MOZNA BUDOWAC SWOJEGO SZCZESCIA NA CUDZYM NIESZCZESCIU....

ZAPOMNIAŁAM NAPISAC DORUNI ZE STRASZIE SIE CIESZE ZE MARTUSIA JUZ W DOMKU I ZE PRZESZCZEP SIE PRZYJAŁ. TERAZ BEDZIE JUZ TYLKO LEPIEJ. BUZKA DLA WAS I DLA FASOLKI.



BYŁAM W LUMPKU KOBIETKI. MAZ ZOSTAŁ Z LENA. PÓŁ GODZINY MNIE NIE BYŁO A TAK SIE ZA NIA STESKNIŁAM ZE SZOK:laugh:


I KTOS MI DAŁ MI OKLASKA, ALE NIE WIEM KTO I ZA CO,DZIEKUJE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki zgadzam się z Wami,takie kobiety zasługują na potępienie.Znałam kiedyś taki chory układ na dodatek kochanka tego faceta przyjaźniła się z jego żoną 😲

Ok dziewczynki ja lece na rosołek i kopytka do koleżanki 🤪 będę potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko ,ze ona byla pewna ze onze mna nie jest i nie mieszka u mnie bo tak jej mowil a jak sie okazuje klamal rewelacyjnie poprostu!

ona do mnie ze tez myslala,ze ja jej zwiazek rozwalilam a ja mowie,ze ja nie mysle ze ona mi rozwalila zwiazek bo to marcin spierdolil wszystko a jej mowilam,ze jak zaczelam sie spotykac z nim to on juz z nia nie byl a ona do mnie od kiedy i okazalo sie,ze byl z nia a pozniej ja zostawil dla mnie i teraz mnie zostawil dla niej skurwysyn...

aaa wogole nie chce mi sie o tym gadac,

Ale za to Wiki przed chwila na dole jak moj brat pokazywal na nia palcem i mowil "Ty,Ty,Ty" tak smiala sie w glos ze az wszyscy plakalismy ze smiechu ahhahaa. moja kochana kruszynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie slucham ire "prae chwil" i tekst "otwieram oczy i biore sie w garsc" i zwielam to do siebie. a pozatym "bo jest paru ludzi,bo jest pare w zyciu dobrych chwil" i to tez dosiebie biore. mam Wiki, rodzicow, rodzenstwo, babcie moja kochana. Ahhhh jak ja teraz to doceniam... bo nigdy mojej rodziny nie docenialam. mam nadzieje,ze Wiki nie bedzie traktowac mnie tak jak ja moja mame traktowalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie slucham ire "prae chwil" i tekst "otwieram oczy i biore sie w garsc" i zwielam to do siebie. a pozatym "bo jest paru ludzi,bo jest pare w zyciu dobrych chwil" i to tez dosiebie biore. mam Wiki, rodzicow, rodzenstwo, babcie moja kochana. Ahhhh jak ja teraz to doceniam... bo nigdy mojej rodziny nie docenialam. mam nadzieje,ze Wiki nie bedzie traktowac mnie tak jak ja moja mame traktowalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka nie obwiniaj sie i przestań bronic tej laski. Tak naprawde powinna go teraz kopnąć w tyłek i powiedzieć, ze przy was jest jego miejsce! Zreszta musi byc nieźle głupia, skoro jeszcze mu wierzy!

Dziewczynki dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, ze Wams ię podoba! Znów poczulam się ładna!
Kajtucha - a niech bedzie, ze sie przechwalam 🙂

[URL=http://img10.imageshack.us/i/dsc8506editfiltered.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6863/dsc8506editfiltered.th.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://img695.imageshack.us/i/dsc8452bwmale.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9397/dsc8452bwmale.th.jpg[/IMG][/URL]

Moja Basienka dziś marudzi trochę 🙂
Właśnie zasnęła w foteliku wiec może zdąrzę obrac ziemniaki na obiadek mężowy... bo nie mam tak dobrze jak Mittka :P że mnie karmią koleżanki :P:P:P

Do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha!

Dorunia! Tak się cieszę, ze wszystko poszło pomyslnie i możecie już w domowych pieleszach dochodzic do siebie!

Wszystkim dzisiejszym jubilatom życzę zdróweczka i dużo siły!!! Całuję gorąco!!!!

AgnieszkaW - czekamy na zdjątka co upolowalaś!!! Jak dawniej!

no i sie obudziła! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie bronie jej poprostu wiem,ze to nie ona jest winna temu wszystkiemu. a skoro mnie zostawil to chuj mu w dupe. jeszcze najlepsze,ze mowie jak ty mozesz byc z facetem ktory jeszcze w srode sie ze mna kochal a ona ze w jaka srode a ja no w ta a ona cos tam ze to niemozliwe itd ale pozniej uwierzyla. a jak sobie pomysle,ze marcin wracal od niej i rzucal sie na mnie jak wyglodnialy pies to az mnie szlag trafia 😠 skurwiel...

wiem wiem ostatnio duzo tutaj klne ale same chyba rozumiecie... inaczej nie potrafie okreslic co teraz o nim mysle. a on jeszcze przyleci.. przyleci w maju, a jesli nie to bardzo dobrze. a jak przyleci to kopa w dupe dostanie i nic tu po nim.

Rozmawialam z siostra o tym zebym przyjechala do anglii ale zalamalam sie, ze przedszkole kosztuje 800funtow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Ale się ostatnio rozpisałyście, nie mam kiedy niestety nadrobić!

Jeszcze raz dziękuję Wam za życzenia.

Fredeczko ja Ci napiszę tylko,że dzielna Babka z Ciebie! Tak trzymaj!

Wszystkim świętującym dzieciaczkom życzę wszystkiego naj i bezbolesnego ząbkowania 🤪

Akompf w nowej fryzurce wyglądasz rewelacyjnie!

Musiałam wczoraj jechać do Łodzi na Uczelnię, gdyż ze wzgl na zmiany programowe po dziekance muszę nadrobić jeden przedmiot. M mnie zawiózł gdyż ja jestem posiadaczką prawa jazdy niepraktykującą :laugh:Moja Mama została z Basią. Zaraz po zajęciach chciałam pędzić do domu, ale M zaciągnął mnie na obiad, spacer i zakupy, spędziliśmy cały dzień tylko we dwoje. A że nasza miłość właśnie w Łodzi miała swoje początki to powspominaliśmy stare czasy i ogólnie było uroczo 🙂 Tęskniłam za Basią ale dzwoniłam często do Mamy i wiedziałam,że krzywda jej się nie dzieje 🙃 Nie spała tylko calutki dzień, gdzie normalnie śpi dokładnie jak NAtalka Marty, 2 razy po 45 min i raz ok.3,4h. JAk tylko wróciliśmy to zasypała nas usmiechami i padła. Babcia z Dziadkiem ją wymęczyli:P Ja ogólnie też jestem Zosia Samosia i z pomocy korzysta:P jedynie w ostateczności, spędzam całe dnie sama z Basią i tak się siebie nawzajem nauczyłyśmy, mamy stały plan dnia i ani nie muszę nosić małej na rękach ani ciągle zabawiać,obie dajemy sobie trochę wolności:P Basia śpi,je,bawi się,śpi,je,bawi się i tak w kółko. Ok 11 spacer, o 21 kąpiel, śpi pięknie całą noc i znów to samo... Anioł nie dziecko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf jesteś wspaniała! Zaspokoiłaś moja ciekawość i muszę przyznać że ślicznie wyglądasz! Basia jest przecudna i rośnie jak na drożdżach a zdjęcie z Panem Akompf 🙂 powala na kolana. Faceci z dziećmi są tacy rozczulający :-):-):-)

ach no i dzisiejszym solenizantom życzę dużo zdrówka i uśmiechu na buzkach! Ach wasze dzieci już trzy miesiące kończą a mój nie ma jeszcze dwóch, mój puszek okruszek

zapomniałam go pochwalić bo dziś przespał mi noc z tylko JEDNYM budzeniem na cyca!!! Zasnął po 22, obudził się o 4 i potem o 10 ja go obudziłam bo sprawdzałam czy żyje 🙂 głaskając go po policzku

kurcze jak mnie boli lewy jajnik... Jutro albo pojutrze idę na tą prawdziwą kontrolę po połogu, nie pamiętam i aż się boję że usłysze że coś mi się tak dzieje a nie daj Bóg przepuchlina... Brrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

za chwile podam link do picassy. wiki luty i wiki nowe to zdjecia ktore dzisiaj wrzucilam nooo i filmiki 🙂

pierdolony Marcin nie przyjechal znowu po psa. chcialam zawiesc go do takiego schorniska i jutro by sobie odebral, tam za dobe jest 70zl ale to trzeba dowod pokazac i ten kto oddal psa ten placi... a Marcin powiedzial,ze jak chce robic pod gorke to on tez zrobi pod gorke. ciekawe o co mu chodzi. alimenty? widzenia? czort go wie... a moze jakas grubsza sprawa... mam nadzieje,ze nie chodzi mu o nasze prywatne zdj itd bo to bylby cios ponizej pasa i szczyt chamstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ HEJ MAMUŚKI 🙂 🙂 🙂

ALE NASKROBAŁYŚCIE 🤪 🤪 9 STRON DO NADROBIENIA :laugh: :laugh: :laugh:

JA OD SAMEGO RANA W WYJAZDACH ROZJAZDACH ALE JUŻ WRÓCIŁAM DO DOMKU 🙂

RANO MUSIAŁAM JECHAĆ RAZEM Z MĘŻEM DO PRACY BO NIESTETY MÓJ MĘŻULEK WCZORAJ ZE SWOIM TATĄ OBALILI PÓŁ LITRA I W DOMKU JESZCZE PIWKO WYPIŁ I Z RANA NO NIBY CZUŁ SIE DOBRZE ALE PROWADZIĆ NIE MÓGŁ 😉 :P BARTUŚ ZOSTAŁ Z BABCIA I CIOCIĄ ALE DAŁ IM POPALIĆ BO WYCZUŁ ŻE NIE MA MAMUSI :laugh: A GDY TYLKO WESZŁAM DO DOMKU I SIĘ ODEZWAŁAM TO DO RAZU UŚMIECH NA TWARZY MOJEGO BRZDĄCA SIĘ POJAWIŁ :laugh: :laugh: :laugh:
ZOSTALIŚMY NA OBIADKU A POTEM POJECHALIŚMY NA ZAKUPY 🙂 TZN ZAKUPY DO NOWEGO DOMKU, KUPILIŚMY TROSZKĘ CZĘŚCI DO CENTRALNEGO OGRZEWANIA 🙂 ALE JUŻ WAM NIE SMĘCE O TYM :P:P:P

NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA NASZYCH DZISIEJSZYCH MALUSZKÓW WIKI PIOTRUSIA I BARTUSIA 🙂

AKOMPF FRYZURKA PIERWSZA KLASA 🤪 WYGLĄDASZ PRZEŚLICZNIE 🙂

I DALEJ NIE PAMIĘTAM CO MIAŁAM NAPISAĆ :P:P:P:P

AHA ANJA TO SUPER ŻE DOMEK WAM SIĘ PODOBA NO I MAM NADZIEJĘ ŻE DOGADASZ SIĘ ZE WSPÓŁLOKATORAMI 😉

I JUŻ NIE PAMIĘTAM NIC :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...