Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A MY BYLIŚMY NA SPACERKU I TAK JAK WCZORAJ NOGAWKI OD SPODNI MOKRE PO KOLANA :P
ALE POGODA JEST ŚWIETNA CIEPEŁKO TAKIE ŻE AŻ MIŁO BYŁO POSPACEROWAĆ :laugh:

EWO NIE MAM POJĘCIA OD CZEGO TA TEMPERATURA BO NIC MNIE NIE BOLI I CZUJE SIĘ SUPER NAWET TA MOJA GŁOWA DAWNO MNIE NIE BOLAŁA (ODPUKAĆ W NIEMALOWANE) 😉 NA PRAWDĘ NIE MAM POJĘCIA 🤨 MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ NIE POWTÓRZY 🤔

PANNONIKT DLA TWOICH KRUSZYNEK DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZĘ 🙂 ABY MARICE SZYBKO PRZESZEDŁ KATAREK A MAJECZCE WSZYSTKO SIĘ WYGOIŁO NA BUŹCE NO I WRÓCIŁA DO ZDRÓWKA 😘

EWO BRAWO DLA PIOTRUSIA ŻE TAK DŁUGO WYTRZYMAŁ 🤪 WIDZISZ WSZYSTKO IDZIE KU DOBREMU 🙂

ANJA TO KURCZE MACIE CIĘŻKI ORZECH DO ZGRYZIENIA 🤢 ALE ŻYCZĘ WAM ABY WSZYSTKO UŁOŻYŁO SIĘ PO WASZEJ MYŚLI 😉
NO I SUPER ŻE MAMA DO WAS PRZYJEŻDŻA 🙂 NA PEWNO DACIE RADĘ 🙂

NO I WIADOMOŚĆ OD DORUNII 🙂

MARTUSIA BĘDZIE MIAŁA W CZWARTEK OPERACJE ☺️ ALE NA WŁASNĄ RĘKĘ MUSI SZUKAĆ PSYCHOLOGA DZIECIĘCEGO BO TAK JAK PISAŁAM TAMTEN MA URLOP DO KOŃCA TYGODNIA 😞 POZDROWIENIA DLA WAS OD DORUNII 😘 😘

A JA JUŻ 7 DZIEŃ MAM MIESIĄCZKĘ I TO KONKRETNIE ZE MNIE LECI 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Mittko ale Emilka jest śliczna!!! No i ta bujna czuprynka, super 🙂

Aniu no nie dziwię się, że masz obawy, ale na pewno będzie ok. Skoro mówisz, że mama się nie wtrąca to jakoś dacie radę 🙂

Moja mama też od maja będzie do nas przyjeżdżała i zostawała z Piotrusiem, a od wrześnie nie wiadomo, albo dalej mama albo żłobek.

Agnieszko to dziwna sprawa z tą Twoją temperaturą 🤢
Najważniejsze, że czujesz się dobrze.

Ja jeszcze przed spacerkiem, czekam aż mąż wróci z pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MÓJ SYNEK SPAŁ NA DWORZE W WÓZECZKU ALE TAK ZACZĘŁO PADAĆ ŻE ZABRAŁAM GO DO DOMU 🙂 OTWORZYŁAM OKIENKO I ŚPI DALEJ W GONDOLCE OD WÓZKA 🙂 [img size=470]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF0098.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!

Moje nocki ostatnio rewelacyjne: dziś Basia pospała od 21 do 8 rano bez przerwy 🤪 Od kiedy 🤪 skończyła 3 miesiące przesypia całe nocki, teraz też padła po spacerku.

Wczoraj wracając ze spaceru i siłując się na klatce z wózkiem,zostałam zaczepiona przez sąsiada, który zaproponował pomoc. Wniósł mi wózek na parter(mieszkam na 2 piętrze) po czym stwierdził,że, cytuję : Łeeeee, nie taki cinżki!!.Odwrócił się na pięcie i poszedł sobie. Tak mnie zatkało,że się nawet nie odezwałam 🤪 Za to jego żona dziś przyniosła mi reklamówkę bucików po swojej wnusi. Nie ma to jak polscy dżentelmani 🙃

Pochwalę się moim Bąbelkiem [img size=480]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_4347.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami świetne zdjęcia, nam niestety nie udaje się takich zrobić, bo wiercioch się wierci i się rozmazują, a już się tak fajnie śmieje 🙂

Pannonikt niezłe z tą kupą Mariki:laugh: :laugh: :laugh: nam się jeszcze nie przytrafiło 😉

Ewa kładź piotrka jak najwięcej na brzuszku, lena też nie chciała trzymać główki i przez 2 tyg świetnie się wyćwiczyła, a przyznam, że wcześniej olałam to brzuszkowanie bo jak mi płakała to mi jej szkoda było 😉

my już po szczepieniu, teraz się uspokoiła bo rano strasznie marudna było, może Lenki maja zly dzien.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Ewo Wiki sie przekrecala juz jak miala 6 tygodni . 😮 😲

Anju wiem wiem... ale nawet gdybysmy zostali na zachodzie to nie mialabym nic przeciwko i porprostu na starosc wrocic do PL 🙂

A do mnie chyba dzisiaj kolezanka przychodzi 🙂 zalezy czy bedzie w tym regionie ajak nie to w czwartek przyjdzie 🙂 odnowilam stare kontakty... po przez okres ciazy prawie wogole sie z kolezankami nie spotykalam i pozapominaly o mnie 😞 a to tez kolezanka jeszcze z przedszkola.

Mittka Emilka jest przeslodka i fryzurke to ma bujna 😁

A my dzisiaj na spacerek nie idziemy bota pogoda jest do dupy 😞 caly czas deszcz pada 😞 ale jutro na szczepienie.... :/ 😞

Ami slodziutkie zdjecia! 🙂

Lece paa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasze maleństwa to słodycz płynąca!

Ewa, super że Piotruś tak długo wytrzymał. Emmax ma rację, staraj się go jak najczęściej kłaść na brzuszku i może zainteresować go zabawkami żeby się podniósł.
Emmax to dobrze że Lence coraz lepiej!
Fredeczko ja bym nie umiała wyjechać za granicę, jestem takim rodzinnym stworem że szok!
Anju super że się odezwałaś! Przykro mi że wam się posypało, ale na pocieszenie powiem Ci że u nas gorzej 😞 z jednej pensji musimy utrzymać siebie, dziecko, alimenty na córkę męża, spłacić kredyt na samochód i dać rodzicom na rachunki więc w połowie miesiąca ja już odliczam do następnej wypłaty... Teraz będę dostawała zus to trochę lepiej będzie ale gdybyśmy byli na swoim, z podkulonym ogonem wracalibyśmy do rodziców... Jeśli chodzi o kasę to masakra jest...
PannoNikt, ale Marika wam narobiła 🙂 🙂 🙂 a biednej Majeczce przesyłam buziaka i życzę by się wszystko szybko zagoiło!
My dziś nie byliśmy na spacerze bo jakoś szaro i się nie chce poza tym mi czasami katar jak woda z nosa leci a Szymek miał w nocy troszkę nosek zapchany więc dziś w domku
właśnie zrobiłam rosół i potrawkę z kurczaka, mężowi ugotowalam zupę pomidorowa i usmażyłam mu naleśniki z serem a teraz idę na Modę na sukces 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mamusie ...witam i uciekam - nadrobilam troszke forum 🙂
malenstwa sliczne 🙂
odezwe sie jak szkrab przestanie marudzic bo ostatnie dni sa ciezkie
buziole dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha ale w Anglii mieszka moja siostra z narzeczonym i moj brat chyba tez sie tam przeprowadza bo do tej pory byl w Holandii ale tam teraz krucho z pracą jest...

A jesli chodzi o kase, to ja dostaje 60zl miesiecznie mniej,niz kolezanki na tych samych warunkach... przez 5,5 miesiaca troche sie by nazbieralo tej kasy zaleglej ale jak bylam w firmie u ksiegowej z tym to ona stwierdzila,ze jest wszystko ok. :/ tylko ciekawe dlaczego 5 innych dziewczyn dostaje 60zl wiecej a jestesmy wszystkie na tych samych warunach... za ta kase moglabym np na chrzciny sobie nowa garsonke kupic . Chyba zadzwonie do szefowej zeby z ta ksiegowa pogadala bo ciotka mi mowila,ze musze to zalatwic dopoki jestem na macierzynskim bo dostane wyrownanie a pozniej juz nie... czy ktoras moze mi jakos pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bartuś słodziutko śpi, a z Basi fajowa śmieszka 🙂

Dziewczynki Wasze dzieciaczki śpią na poduszce czy dalej na płasko?

My sobie wywołaliśmy zdjęcia Piotrka i wiecie co super się ogląda, mimo że wcześniej widziałam je kilka razy na kompie. Od kilku lat nie wywoływaliśmy zdjęć tylko były na płytach. Miło wrócić do tradycyjnej formy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa Wiki spi na poduszce od samego poczatku ale ta poduszka ma moze ze 3-4mm wiec spi praktyczniena plasko :P

A my tez bedziemy wywolywac zdjecia ale jeszcze chce troche nazbierac no i poczekac do chrztu .

Kupilam taki album "pierwszy roczek" i tam sie wstawia zdj z pierwszych dni zycia dziecka, ze chrztu, ze spaceru, w trakcie zabawy, wklada sie tez peczek pierwszych scietych wloskow, odrysowuje raczke i nozke i taaakie tam 🙂 ale fajna pamiatka bedzie 🙂
kurcze wlasnie musze Wiki odrysowac raczke i nozke bo juz 3 miesiace ma :P a juz potrafi spokojnie chwile potrzymac :P chociaz czesciej to sie wierci jak szalona haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko niestety nie znam się na tym więc Ci nie pomoge 🤨

Ewo moja Emila śpi na Jaśku przez tą sapke lepiej jej się oddycha,ale ostatnio nawet tak bardzo jej nie dokucza to może spróbuje bez tego jaśka.

O My też na początku wywoływaliśmy zdjęcia,teraz jak mąż przyjedzie to go wyśle do fotografa,albo kupimy papier i sami wydrukujemy 🙂 szczerze mówiąc wole takie zdjęcia niż w komputerze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla ostatnio u mnie szwagierka i powiedziala mi zebym dziecku nie dawala zimnego mleka lub herbatki bo sie go zaziebi ...
i wlasnie mam pytanieco to oznacza bo zdazylo mi sie chyba ze dwa razy podac mu zimne mleko ale przez to ze bylam mega zmeczona a szkrabek bardzo plakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...