Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Gosia moze za malo jesz 🙂 i dlatego jestem oslabiona 🙂 no i pij duzo! ja cale szczescie juz jesc zaczelam bo tak to tez oslabiona bylam :/

jutro ide do gin... ale sie ciesze i juz sie nie moge doczekac 🙂


mi jak czasami malenstwo sie przesuwa to widze po brzuszku dokad idzie, to takie fajne hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to dobrze fredeczko, że wszędzie czujesz swoje maleństwo, bo ja ostatnio czuję tylko na dole brzucha i naprawdę zaczynam się martwić. Może niepotrzebnie, możliwe że akurat tam mu wygodnie 🙂 Wizyta w przyszłym tygodniu więc muszę jakoś wytrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUŻ WRÓCIŁAM :laugh: :laugh: :laugh:
JESZCZE NIE DAWNO CZEKAŁYŚMY KIEDY ZACZNĄ NAS KOPAĆ TERAZ CHWALIMY SIĘ GDZIE TO ONE NAS KOPIA A PÓŹNIEJ BĘDZIEMY NARZEKAĆ ŻE ZA MOCNĄ NAS KOPIĄ ALE IDZIE IM TO WSZYSTKO WYBACZYĆ BO NIE MA NIC PRZYJEMNIEJSZEGO JAK SZALEJĄCE MALEŃSTWO POD SERCEM 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, mi czas w ciąży leci strasznie szybko, a niebawem będziemy czekać która grudniówka pierwsza urodzi, ja stawiam na Wiolke, ale różnie to może być, ja na pewno nie bo ja mama termin na świeta więc najwcześniej w połowie grudnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, pożegnałam kuzynkę. Wyjechała.
Krzysiek poszedł na nockę do pracy tak więc dziś trzeba posiedzieć trochę na forum i na allegro.

Co do kopania, koziołkowania to dziś obserwowałam leżąc jak mała szaleje. Moje powłoki wybrzuszały się z lewej, potem z prawej strony. Super uczucie...:laugh:

A co do terminu to po USG połówkowym wyznaczono mi PTP z pomiarów na 16.12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO MNIE DZIEWCZYNY SPOTKAŁO NIEPRZEWIDZIANE PRZEMEBLOWANIE POKOJU I MUSIAŁAM WYŁĄCZYĆ KOMPUTER ALE JUŻ JESTEM I POSTARAM SIĘ BYĆ NA BIEŻĄCO CHOCIAŻ JESZCZE DUŻO SPRZĄTANIA 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co jakiś czas tu zaglądam i myślę, że będę miała dużo czytania a tu nic 😲

fredeczka jak przyjdzie Ci wózek to napisz nam czy wszystko ok.

AgnieszkaK widzę, że Ciebie też wzięło na zmiany 🙂

Kurcze ciekawa jestem co z AgnieszkąW, miała mieć rano usg i dziwne, że nie daje nam znać 😮

Ale ja jestem ciekawska... hehe, ciekawe jakbym teraz przeżyła bez forum??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...