Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WITAMY

ALE DZIS PIEKNA POGODA U NAS 🙂
NOCKA DO BANI. LENA BUDZIŁA SIE 4 RAZY 😠 JAK CZYTAM ZE NIEKTÓRE DZIECI PRZESYPIAJA OD 21 DO 7 RANO TO MAM OCHOTE DAC BUTLE ... ALE I TAK NIE DAM 😁 😁

MOJA MYSZKA TEZ SIE TYLKO RAZ SMIAŁA W GŁOS 😞
SIADA SOBIE NA CHWILKE I WYGLADA WTEDY JAK PIJANY ZAJĄC 😁 😁

NIE ODWOŁUJE SIE DO POSTÓW BO ZA DUZO DO NADRABIANIA. COS OSTATNIO MACIE ZABÓJCZE TEMPO W PISANIU 😁 😁

SNIŁO MI SIE DZIS ZE MAZ NAS ZOSTAWIŁ I ODSZEDŁ DO INNEJ BABY. TO BYŁ STRASZNY SEN...


MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Emmax tu tzeba mieć skierowanie 😠 inaczej już dawno bym poszła 😠

E tam, Mittka moja nawet nie próbuje się przekręcić z plecków na brzuszek, tylko sobie grzecznie lweży jak ją mamusia na pleckach położy 😁 A miała okres, że śmiała się w głos jak szalona a teraz już nie, no i bądź tu mądrym 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nawet mnie nie denerwujcie z tym śmianiem, ja też tak chcę 😠 😠 😠 😠 😠 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

a mittka to rzeczywiście daje dzisiaj czadu z tekstami 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaka Lenka grzeczna na chrzcie,ślicznie wyszłyście 🙂

No u mnie dziś lepszy humorek bo wczoraj był do bani.

każde dzieciątko inaczej się rozwija tak samo bedzie ze wszystkim z ząbkami z mówieniem.Także dziewczynki wyluzować na wszystko przyjdzie pora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U nas nocka standardowa 3 pobudki. Dziękuje dziewczynki za wczorajsze odpowiedzi na moje pytanie 😘 Myślałam ze któraś z was tak jak ja kładzie dziecko na cala noc spać do łóżeczka a nie zabiera do siebie stad moje pytanie było 😜 Od urodzenia Kamilek śpi w swoim łóżeczku ja wstaje do niego w nocy karmie i przekładam z powrotem a teraz wam narzekałam że wstawać mi się nie chce już, dobra jestem 🤪 😁

Mamy od wczoraj z mężem lekkie zatrucie pokarmowe i tak się zastanawiam czy przez to że karmię piersią to małemu też może zacząć coś dolegać?

Już nie mogę doczekać się poniedziałku jak podpiszemy umowę najmu 🙂 tylko będzie jeden minus nie będę miała tam internetu 🥴 ja do końca września opłacam internet w Piotrkowie mąż tu w Kielcach do października wiec 3 do opłacania nie weźmiemy 🤢
Jak już nam się pokończą te internety to weźmiemy bezprzewodowy z Orange nie będzie problemu zabierać ze sobą gdziekolwiek byśmy nie mieszkali 🙂 Ma któraś z Was internet z Orange? Słyszałam że z Play jest lepszy ale teraz zmieniać wszystko to tak nie wiem 🤨

Biorę się za nadrabianie forum póki mały je cycocha bo później prasowanie mnie czeka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax ja też się zastanawiam co moja będzie wyczyniać bo o spaniu chyba mowy nie będzie bo wcześniej msza komunijna to pewnie na niej się wyśpi a coś czuje przy chrzcie to da popalić 😜 i zdaje się że wózek musze wziąść bo inaczej nie da rady a tak to przynajmniej będziemy jeździć na zzmiane 😁

Asiula to szkoda że internetu nie będziecie mieli 😞 a co do zatrucia to myśle że małemu nie powinno nic być,ale niestety pewności nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczęście mam tylko chrzest bez mszy, więc kilka minut i z głowy 🙂

Asiula z tego co wiem to nie powinno dziecku zaszkodzić twoje zatrucie 😉

ja zmykam na spacerek, bo niunia się obudziła, do później babeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Frdeczko pytałaś o kocyk to juz odpowiadam. Bo Antoś na chrzest miał robiony kocyk przez moją siostrę. Jakoś nie wyobrażałam sobie aby takiego dużego dzieciaka upchac w becik więc wpadłyśmy na pomysł żeby coś fajnego zrobić. Więc moja siostra zrobiła mu to cacko na drutach.
Spróbuje wstawić zdjęcie póżniej bo cos mi teraz nie chce go otworzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

My juz po szczepieniu 🙂
Wiki byla bardzo dzielna! przy pierwszym ukluciu nie zaplakala wogole, przy drugim lekko , przy trzecim zaplakala glosno ale tylko na chwilke 🙂 za to jak ja ubieralam.............. to sie dopiero rozwrzeszczala hahahaa 😁

Wazy juz 5950g!!!!!!! 😁

Jak zobaczylam lekarza to po chwili zrobila taka minke do placzu ze nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac razemz nia no i byl ryk na calego ale wzielam na rece i byl spokoj 🙂

No i poszlam sobie na solarium..... 🙂 a co! 😁

Wiem dziewczyny bede uwazac... poki co jeszcze na to wesele nie pojechalam :P nawet nie mam sukienki ... :/

noooo a Marcin bedzie miec problemy bo widze,ze rachunkow nie placi bo z cyfrowego polsatu przyszlo przypomnienie o zaplacie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI
u nas nocka w miarę, maly zasnął o 23 pobudka ok 4 i spanko do przed 8 kupas wielki is panko od 9-12. Ja też się kimnęłam.

Aguś, Lenka faktycznie spokojniutka, i jaka sliczna mała dama.

Skórko Twoj Mikołaj to mega słodziak!

Ja mam internet w playu a wcześniej miałam w orane i u mnie o wiele lepiej spisuje się play!

Jade zaraz z zakupy, musze malemu kupic jakies spiochy bo z niektórych 68 wyrasta więc trzeba zainwestować w 74... masakra... mężu w domu bo miał jechać do Wawy na sprawe o kontakty ale spoznił się na pociąg więc wyruszył autem, ale autem to by nie zdarzył więc wrócił, zadzwonił do sądu i poprosił o sprawę bez jego obecności bo wcześniej się ugadali z eksicą więc się zakończyła 🙂 więc mam męzunia dziś w domku 🙂 trzeba to wykorzystać 🙂

To do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...