Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

POKAŻE WAM ZDJĘCIE KAMILKA JAK MIAŁ 7 MIESIĘCY I OCEŃCIE DO KOGO BYŁ PODOBNY 🙂 KAMILEK TO TEZ WYKAPANY TATUŚ 😜 😜 SORKI ŻE ZDJĘCIE TAKI POPLAMIONE ALE ZOSTAŁO TROSZKĘ ZALANE 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEjol!

U nas nocka dziwna, moje dziecko udusiloby sie chyba pod posciela bo sie cala przykrylo kolderka al instynkt macierzynski robi swoje i mamusia wstala chyba z przeczucia, jak ja odkrylam to taki gleboki wdech zrobia ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ja pier.......

A z ranca mojemu dziecko zwisaly nogi z lozeczka tak sie przekrecila skubana 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

AgaK Bartus to ma minke "chcesz w morde????" 😁 😁 😁 😁 😁 😁

A ja sie tu nie rozliczam wogole 😁 😁 😁

Cos jeszcze chcialam napisac ale zapomnialam 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
u nas nocka w miarę, mały zasnął po 21 🙂 pierwsza pobudka o 3 potem o 6 a od 7 do 8 wstawałam do niego znowu 4 razy wrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!! no ale pospał do prawie 9
wczoraj kupiłam mu ten smoczek gryzaczek gummy tommy tippie i jest super 🙂 mojemu Szymkowi tak przypasował że jak go weźmie do buzi to mam kilka chwil spokoju
AgaK super sobie odpoczywacie. Kamil faktycznie cała Ty a Bartuś tata 🙂 przynajmiej jest po równo
Co do pita to my musieliśmy dopłacić 26zł...
Ewa bluzeczki są zaaaajebiste! szczególnie zielona bo to mój kolorek 🙂
Aga84 jedź do tego szpitala! nie mogą Cię nie przyjąć! a babie pewnie na rękę jak powie że nie przyjmą Was bo roboty będzie miała mniej. Po to są szpitale do jasnej ciasnej żeby opeikowały się chorymi tym bardziej takimi maluszkami

więcej nie pamietam... skończę was nadrabiać bo zaczęłam ale nie skońćzyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK chlopcy sa bardzo do siebie podobni 🙂

Aga84 mi sie wydaje ze mlody ma 3dniowke ale dla swietego spokoju poszlabym do lekarza. Majka sie srasznie rozkopuje wiec nakladam jej spiworek i przykrywam kocykiem ale wczoraj bylo za cieplo na to. A przypiac bym nie mogla wtedy to juz zupelnie by mi sie schowala pod koldra.

A tu moje bejbe w sukienusi od tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide troche ogarnac chaupke bo dzis raczej nie wyjdziemy na dwor bo pogoda bardzo paskudna - dosc ze zimno to zapowiada sie na padanie i tak jakos smierdz - chyba znow cos pala eh czy oni tego nie czuja ... ok uciekam zajze pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY NA DWÓR TEŻ DZIŚ NIE PÓJDZIEMY BO WIATRZYSKO TAKIE ŻE GŁOWĘ IDZIE URWAĆ 😞 😞

NIE WSPOMINAJĄC ŻE JEST GODZINA 11.30 Z MINUTAMI A JA NADAL W PIŻAMIE SIEDZĘ 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...