Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

FUJ PAPIEROSY SĄ BLE 🤢 🤢

MITTKO DAŁABY CI OKLASKA ALE LIMIT WYCZERPAŁAŚ 😁 😁 😁 😁 SUPER ŻE TAK TO ODBIERASZ 🙂 🙂 🙂

EWKA DAWAJ ZDJĘCIA BLUZEK ALE JUŻ 😁 😁 😁 😁 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo śliczne te bluzeczki,a mnie się szara podoba bo to moje kolory,ale musze coś bardziej kolorowego zacząć kupować bo u mnie to tylko szary czarny i brąz 🤪
Co do dumy to jeszcze daleko chociaż nie powiem miło jak ktoś mówi że Twoje dziecko jest zdolne i do czegoś się nadaje.Niestety jej zachowanie dużo pozostawia do życzenia i nad tym trzeba jeszcze popracować.

Hehe AgnieszkoK dzięki za dobre chęci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję mi też się podobają 🙂

hahaha Aga ale Bartuś zasnął 😁

Ja przed chwilą dałam Piotrusiowi bananki z gerbera, tak jak przy jabłku się krzywił i tak jadł bo jadł to banany wcinał aż mu się uszy trzęsły! Chciał jeszcze i jeszcze 🤪 Chyba i tak dałam mu za dużo jak na pierwszy raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak tych imienin to jest dużo i można się pogubić 🙂

A jeszcze mi się przypomniało Ewo pytałaś czy już zdecydowaliśmy się kiedy dzieciaczki nasze obchodzą imieniny.No ja znalazłam kilka dat i dwie przypadły mi do gustu.Albo 30 kwiecień albo 30 czerwiec 🙂 ale jeszcze się nad tym nie zastanawiałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo bluzeczki są śliczne, a ta zielona.... kurde gdzie kupiłaś 🤪 🤪 😁???

Mittko możesz być dumna ze swojej córeczki... Wiadomo, każde dziecko ma różki i je czasem pokazuje 😉

Agnieszkom,które obchodzą dzisiaj imieninki życzę STO LAT 🙂

Co do problemów skórnych, to skóra Mariki jest coraz gorsza Oilatum ani maść przepisana przez lekarza nie pomaga 😞 W środę przejdę się do przychodni, może dadzą mi coś innego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my po myciu pieluszka i po 3 wojnie swiatowej czyli wypiciu nurofenu, tak jej nie smakuje ze szok 😞
dziewczyny czy uzywacie do noska fridy czy czegos z tych, bo nie wiem czy warto kupic?
a jesli tak to co jest dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax mojej Emili smakował nurofen,ciekawe czemy Lence nie podpadł bo jest słodki,tylko że ja dawałam truskawkowy i tak mamlała bo jej smakował 🙂
A do nosy używam marimer coś jak frida tylko inny kształt i wierz mi taki sprzęt jest przydatny bo nieźle wyciąga się glutki i dziecku lepiej się oddycha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...