Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

w mojej rodzinie wszystkie dzieci wychowane na chodakach i nie było żadnych problemów z bioderkami, a u koleżanki nie wychowane w chodakach i miały jakies problemy, więc pewnie tez inne predyspozycje maja na to wpływ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO DO CHODAKÓW TO TEZ SŁYSZALAM ZE ŹLE WPŁYWAJĄ NA BIODERKA I NA KRĘGOSŁUP ALE OCZYWIŚCIE TAK JAK EMMAX MÓWI JAK KTOŚ MA PREDYSPOZYJCE DO WAD POSTAWY CZY INNYCH TO BEZ CHODZIKA BĘDZIE MIAŁ.
JA JEDNAK NIE KUPUJĘ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA KUPUJĘ CHODZIK ALE BĘDZIE JEŹDZIŁ U TEŚCIOWEJ BO U MNIE MIEJSCA NIET 🤢 🤢 🤢 NO CHYBA ŻE MĘŻUNIO SIĘ SPRĘŻY I NA LATO JESZCZE WPROWADZĘ SIĘ DO DOMKU 🙂 A TAM MIEJSCA CO NIE MIARA, BĘDĘ MUSIAŁA W BERKA SIĘ Z DZIEĆMI BAWIĆ 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie bez dydusia to ani rusz... sam juz go sobie wyciaga ale gorzej z wlozeniem, ale czasem da rade sam lwozyc... polozylam go na macie... chwila spokoju..

ja raczej tez nie bede kupowac chodzika...

wpycha cale raczki do buzi... i zjadl rano o 4 , 3 lyzeczki danonka i 50ml mleka...

kaszki i owocow nie chce nie wpsomne o piciu bo u niego to zawsze problem, nie chce pic.. po mamusi....

gada... leeee.... i oooo.... a jak jest zly lub placze to jest maaaaam... maaaa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOJA LENA JAK PŁACZE TO MÓWI NIEEEEEE, NIEEEEEE, NIEEEEEE
CZASEM UDA JEJ SIE POWIEMDZIEC MA - MA HAHAHA

TERAZ SPI NA BALKONIE JUZ GODZINE

A JA SIE NAJADŁAM GOŁĄBKÓW AZ MI NIEDOBRZE 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga84 też cię klepnęłam 😁
u nas od 1 dnia smok ostro w ruch poszedł 😁
a ty jesz już gołąbki i kapustę i nic Lence nie jest? ja już rozszerzam dietę ale jeszcze boje się dużo rzeczy zjeść , a jak jest u ciebie, wszystko już jesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMMAX JEM WSZYSTKO DOSŁOWNIE.
NIC LENCE NIE JEST.
JADŁAM JUŻ ZUPE JARZYNOWĄ Z GROSZKIEM I FASOLKĄ SZPARAGOWĄ
WCZORAJ JADŁAM BIGOS
MOJE ULUBIONE BUŁECZKI Z PIECZRKAMI
KROKIETY...
LENCE ODPUKAC NIC NIE JEST 🙂
TYLKO JAK SIE NAJADŁAM CZEKOLADY ZA DUZO TO JEJ WYSKOCZYŁY JAKIES KROSTKI NA BUŹCE WIEC Z CZEKOLADA JUŻ NIE PRZESADZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też już chyba zacznę próbować, chociaż nie trzymam się radykalnie diety dla karmiących, ale pewnych rzeczy nie odważyłam się zjeść 😜

kurcze jak śpi to moje biedactwo to tak kaszle, chyba jak jej katar spływa, mam nadzieję, że ta lekarka się poznała, bo ten kaszel taki piszczący jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
kurcze nie udało mi się wejsc na brzuszka w południe bo net mi przestał chodzić...
my po spacerku teraz maluch siłuje się na brzuszku bo coś mu leży już raz serek zwrócił...
Ja też już jem normalnie, no nie do końca ale czekolade np jadłam i małemu nic nie było, bigos też jadłam. Tylko keczup działą na niego wysypkowo
Mittko cieszę się że Dominika zdała ten nieszczęsny egzamin. Bez sensu to w ogóle no ale co zrobić...
Aga84 i Emmax mam nadzieję że Waszym pociechom szybko minie i życzę im duuuużo zdrówka
Pisałyście o rozmiarach ubrań dal maluchów, mój nosi 68 i niektóre śpiochy są mu już za małe, ale bluzy 68 wszystkie za duże. Nosi jeszcze kafaniki 56 🙂 ale z kolei 74 jest mu za duuuuże...
zaraz doczytam to jeszcze coś napiszę bo mały się już wkurza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! a ja byłam na zakupkach, kupiłam sobie 3 bluzki i od razu mam lepszy humor 😁

No u mnie to samo co u AgiW -odruch ssący mocny, ale smoka absolutnie nie chce. No i też ciągle gada NIE NIE NIEEEEE, nieważne czy płacze czy się śmieje 😁

Chodzika nie kupuję.

Jem też już wszystko -sos czosnkowy też już jadłam 😉
Mam w rodzinie 2 laski, które nic nie jadły bo się bały, potem dziecku też tylko ściśle według tabelki i dzieci pouczulane na prawie wszystko 😁 Znowu kuzynka dawała synkowi wszystko od małego -ona nie toleruje jedzenia i picia dla dzieci tylko dawała mu wszystko normalne. Michaś ma teraz 2 lata i ciągle krzyczy bacha bacha -kiełbasa 😁 Nie można przesadzać w żadną stronę 😉

No i to chyba na tyle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski! My wrocilismy od dermatologa i niestety Majka ma jakiegos super paskudnego tego grzybka na buzi i trzeba wzmocnic kuracje 😞 😞 😞 wyglada juz dobrze ale ciagle sie wraca bo mloda ma dodatkowo jeszcze jakas alergie 😞 dupal.....

Jestem bardzo zmeczona wiec ide sie glebnac ale sprobuje sie pozniej odezwac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...