Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Emmax naprawde warto kupic cos takiego jak Frida, jak Majka miala male grudki to pomoglo ale jak miala calkiem zatkany nos jak byla przeziebiona to kupilam taki sprzet na odkurzacz i to wrocilo mi dziecko bo wspaniale wyciaga a nie jest to takie mocne jakby sie wydawalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, dopiero teraz znalazłam chwile coby wpaść na brzuszek. Madzia mi śpi na kolanach - wykąpana, najedzona.
Niestety nie zjada mi sugerowanej ilości kaszki - Nestle (90 ml max). No chyba ze Hipp to potrafi zjeść jednorazowo 130 ml. Zresztą ona w ogóle je co dwie godziny bo 180 ml mleka też jest dla niej za dużo więc wole rozłożyć. Tak więc jest szansa iż jeszcze się obudzi.
Dziewczyny w jakich ilościach dajecie deserki owocowe bądź warzywne?
Co do noska to ja używam fridy i wode morską sterimar \ krople do nosa Euphorbium.

Emmax ja mojej dodawałam Ibum do herbaty bo tak z łyżeczki nie było szans. Wszystko wypluwała. Podobnie było z syropem na kaszel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Dopiero do was zagladam , przeczytalam tak po lebkach hehe :P

Ale najbardziej to zapadly mi w pamiec bluzki koszulowe ktore sa rewelacyjne! ( leginsy i wysokie obcasy do tego i lecisz 😁 )

no i mittko.... a niech sobie lata za chlopakami 😁 jesli to nie jest tak,ze chlopacy lataja za nia bo taka z niej slicznotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja też już po kąpieli zjadła ale coś nie chce spać 😜

Fredeczko a może i latają kto ich tam wie ja za nimi nie latam.A z tymi chłopakami to chodziło jej o taką sytuacje:kiedyś na balu panie struchlały bo moja Dominika zaczęła się kręcić koło 16-latka 🤪 jak się okazało dobrze go znała bo to był chłopak naszej Paulinki.A one zamiast zapytać jej kto to jest to jej pilnowały i się bały.Z jednej strony to dobrze,ale zaoszczędziły byb sobie nerwów gdyby jej zapytały lub tego Aleksa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja juz kima od poltorej godziny,wlasnie zjadla i powinna sie obudzic dopiero o 7 rano 🙂

Persy nie sugeruj sie tym co pisxza na tych kaszkach czy mleczkach tylko apetytem Madzi bo przeciez wiadomo ze nie kazde dziecko zje co 3 godziny 160ml mleka czy zje tyle kaszki. Moja pije mleczka roznie, 110-150ml, kaszki gestej ces cos kolo tego 🙂 i nie przejmuje sie bo przeciez pisze ze powinna hesc 180ml 😲 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persy a podawalas osobno jabluszko i np po kilku dniach marchewke czy takie gotowe deserki wieloskladnikowe??? bo podobno najlepiej zaczac od pojedynczych rzeczy...a od kiedy moge zaczac podawac??? nie ma po tym zadnych rewolucji typu kolka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaczęłam od jednoskładnikowych - same jabłuszko - odczekałam 3 dni i następnie dałam marchewkę. A później to już leciałam "duetami" ze słoiczków. Moja Madzia miała tylko raz problem żołądkowy ale to z mojej winy bo wprowadziłam jej jednego dnia dwa produkty - śliwki i kaszkę mleczno-ryżową. No i żołądek nie wytrzymał. A teraz nie ma )odpukać) problemów przy rozszerzaniu diety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w Irlandii niestety nie ma samego jabluszka tylko np jablko banan i jagody co mnie zalamuje ze na pierwszy raz jagody (powoduja zaparcia czesto) i banan do tego...
chyba ze w polskim sklepie poszukam czegos... a z jakiej firmy? Hipp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...