Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

EWO PROGRAM TAKI LECIAŁ CIĄŻA Z ZASKOCZENIA 🙂
KOBIETY ZACHODZĄ W CIĄŻĘ ALE DOWIADUJĄ SIĘ O NIEJ DOPIERO PODCZAS PORODU 🤪 🤪 🤪 🤪

NO I ALBUMY MI PRZYSZŁY 🙂 SĄ PRZEŚLICZNE 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO NA PROGRAMIE DISCOVERY TRAVEL&LIVING 🙂 CODZIENNIE O 11 LECI 🙂 SUPER PROGRAM 🙂

PRZEWAŻNIE TO SA KOBIETY KTÓRE POGODZONE SĄ Z TYM ŻE DZIECI NIE MOGĄ MIEĆ ALBO MAJĄ DUŻE PROBLEMY ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ 🙂

BYŁA TAKA SYTUACJA ŻE KOBIETA CHUDA JAK PATYK UCIESZYŁA SIĘ ŻE PRZYTYŁA AŻ 5 KILO 🙂 ŻE ZACZĘŁA WYGLĄDAĆ NORMALNIE JAK KOBIETA A NIE JAK ANOREKTYCZKA, UCIESZYŁA SIĘ ŻE PIERSI JEJ UROSŁY ALE NIE BOLAŁY, NAWET ZBYTNIO BRZUSZKA NIE MIAŁA A JADŁA JAK SZALONA 🙂 I NAGLE W NOCY DOSTAŁA POTĘŻNEGO SKURCZU I WODY JEJ ODESZŁY 🙂 MYŚLAŁA ŻE SIĘ POSIKAŁA Z TEGO BÓLU 🙂 POJECHAŁA Z MĘŻEM DO SZPITALA A LEKARZ MÓWI DO NIEJ ŻE JEST W AKTYWNEJ FAZIE PORODU 🤪 🤪 🤪 URODZIŁA ŚLICZNEGO SYNKA A PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWEGO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ ONA MIAŁA PROBLEMY TRAWIENNE CZĘSTO WYMIOTOWAŁA I ZAWSZE CZUŁA TAKIE BULGOTANIE W BRZUCHU 🙂 PODCZAS CIĄŻY WYMIOTY NAWET LEKKO USTAŁY ALE JE MIAŁA A KOPNIACZKI TO WŁAŚNIE MYŚLAŁA ŻE TO WŁAŚNIE JEJ PROBLEMY Z JELITAMI I ŻOŁĄDKIEM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOŁĄBKI SIE GOTUJĄ.
LENKA SPIOCHA NA BALKONIE.

EWO WIERZE CI ZE CHCIAŁABYS MIEĆ BALKON. TO BARDZO DUŻA WYGODA PRZY DZIECKU.
JA JAK MIESZKAŁAM Z RODZICAMI TO TEZ NIE MIELIŚMY BALKONU I ZAWSZE MI SIE MARZYŁ CHOCIAŻ BY DLATEGO BY PRANIE SOBIE POWIESIĆ ( NO BO WTEDY JESZCZE LENKI NIE BYŁO)
I JESZCZE PRZYPOMNIAŁO MI SIE JAK PISAŁAŚ ZE MIESZKANIE U WAS KOSZTUJE 650 TYS. A ILE METRÓW??
STRASZNIE DROGO.
NO ALE TO WROCŁAW.
MY MAMY 70 METRÓW MIESZKANIE , 4 POKOJOWE I SPRZEDAMY JE CO NAJWYŻEJ ZA 230 TYS 🤪 ZAZNACZAM ZE W CENTRUM NASZEGO MIASTA. ( TZN MIASTECZKA W PORÓWNANIU DO WROCŁAWIA)
A NA NASZ 200 METROWY DOM NIE WYDAMY NAWET 650 TYS WRAZ Z KUPNEM DZIAŁKI.
STRASZNIE DROGIE ŻYCIE W WIELKIM MIEŚCIE...

AGUŚK MI TEZ PRZYSZEDŁ ALBUM I JUZ POWKŁADAŁAM LENY ZDJĘCIA. PO KOLEI OD NARODZIN DO 3 MIESIĄCA.
MUSZE WYWOŁAĆ KOLEJNĄ TURĘ 🙂
LENA MA WIECEJ ZDJĘC PRZEZ 4 MIESIĄCE NIZ JA PRZEZ CAŁE ŻYCIE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA MNIE TO JEST DZIWNE AGUS, BO PRZECIEZ POD KONIEC JAK JUZ DZIDZIUS JEST DUZY TO SIE WYGINA, ROBI DZIWNE WYGIBASY I WIDAC TO WYRAZNIE NA BRZUCHY JAK NP WYPNIE DUPKE ... DZIWNE NAPRAWDE, NO ALE NIECH JEJ BEDZIE... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ BARTEK TEZ JUŻ MA WIĘCEJ ZDJĘĆ NIŻ JA 😁 😁 😁 😁 ALE SUPER BĘDZIE PAMIĄTKA 🤪

JA JESZCZE NIE POWKŁADAŁAM BO MAM NA RAZIE NIE MAM CZASU 🙂 ALE JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ AŻ JE POWKŁADAM 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUS DLA MNIE TEZ TO DZIWNE BO PRZECIEŻ TO JEST TAKIE OCZYWISTE ŻE DZIECKO MUSI SIĘ GDZIEŚ ZMIEŚCIĆ WIĘC BRZUCHOL ROŚNIE NA POTĘGĘ A U NIEJ NIC NO MOŻE TROSZKĘ 🙂 🙂
NA PRAWDĘ POLECAM TEN PROGRAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś już nie pamiętam ile tamto mieszkanie miało metrów, ale było dwupoziomowe, 5 pokoi i 2 łazienki także musiało być spore. Mniejsze mieszkania są trochę tańsze 😉 Powiem szczerze, że 4 pokoje za 230 tysięcy kupiłabym od Ciebie od ręki 🤪 No za tyle to nie ma co u nas marzyć o takim mieszkaniu. Mieszkanie moich rodziców -3 pokojowe (coś ok. 60 metrów) było wycenione na ponad 300 tysięcy. Aga przeprowadzam się do Twojego miasta!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK a z jakich krajów są te kobiety? Bo pewnie z takich trochę zacofanych za przeproszeniem. To co dla nas jest oczywiste dla ludzi z takich krajów nie więc jestem skłonna uwierzyć, że nic nie wiedziały. Nie wiem czy mam ten program, ale poszukam i jak mam to będę jutro oglądała 😉

Co do fotek macie rację hehe. Nasze dzieci będą miały tony zdjęć, nie to co my 😁
Właśnie szukam na allegro albumów bo jeden mi się skończył, a właśnie wysłałam do saturna 107 zdjęć do wywołania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha a ja sobie wyobrażałam, że to kobiety z afrykańskich wiosek 😁 😁 😁 Muszę koniecznie obejrzeć ten program 😉

Zamówiłam albumy http://www.allegro.pl/item989877827_album_dzieciecy_300_foto_10x15_opis_szty_ramka_4.html
i taki http://www.allegro.pl/item989875333_album_dzieciecy_300_foto_10x15_opis_szty_3.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TAK EWO, JAK BY KAZDY CHCIAŁ SIE PRZEPROWADZIĆ Z WROCŁAWIA DO MOJEJ MIEJSCOWOŚCI TO BY MIEJSCA ZABRAKŁO 😁
A JAK TY TE ZDJECIA DO WYWOŁANIA WYSYŁASZ?? PRZEZ INTERNET?? MOZE JA TEZ TAK BEDE WYWOŁYWAĆ...
I TEZ MUSZE KUPIC JESZCZE JAKIS ALBUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejjjjja 😁

mu juz po spacerku ... pogoda super zrobie obiad i lece spowrotem 🙂
ciekawy musi byc ten program 🤪 musze isc do mamy i sobie go obejzec ... czy moze mi ktos powiedziec na ktorym on leci i mniej wiecej godzinke ... bylabym wdzieczna bo nie mam programu a w necie cos nie moge znalesc ...
dobra lece obiad zrobic - odezwe sie pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAK1601 napisał(a):
EWO NA PROGRAMIE DISCOVERY TRAVEL&LIVING 🙂 CODZIENNIE O 11 LECI 🙂 SUPER PROGRAM 🙂

PRZEWAŻNIE TO SA KOBIETY KTÓRE POGODZONE SĄ Z TYM ŻE DZIECI NIE MOGĄ MIEĆ ALBO MAJĄ DUŻE PROBLEMY ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ 🙂

BYŁA TAKA SYTUACJA ŻE KOBIETA CHUDA JAK PATYK UCIESZYŁA SIĘ ŻE PRZYTYŁA AŻ 5 KILO 🙂 ŻE ZACZĘŁA WYGLĄDAĆ NORMALNIE JAK KOBIETA A NIE JAK ANOREKTYCZKA, UCIESZYŁA SIĘ ŻE PIERSI JEJ UROSŁY ALE NIE BOLAŁY, NAWET ZBYTNIO BRZUSZKA NIE MIAŁA A JADŁA JAK SZALONA 🙂 I NAGLE W NOCY DOSTAŁA POTĘŻNEGO SKURCZU I WODY JEJ ODESZŁY 🙂 MYŚLAŁA ŻE SIĘ POSIKAŁA Z TEGO BÓLU 🙂 POJECHAŁA Z MĘŻEM DO SZPITALA A LEKARZ MÓWI DO NIEJ ŻE JEST W AKTYWNEJ FAZIE PORODU 🤪 🤪 🤪 URODZIŁA ŚLICZNEGO SYNKA A
PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWEGO 🙂




PROSZĘ BARDZO PICASSO, AGAK PISAŁA GODZ I KANAŁ NA JAKIM LECI TEN PROGRAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,my już wróciłyśmy.Byłam w netto po pampersy a zostawiłam ponad 100 🤢 ale wpadła mi w łapki pluszowa miarka do powieszenia 🤪 😁 więc zwinęłam do wóżka i przytargałam będę mierzyć Emile hehe.

Ewo fajne te albumy.Kurcze ja też muszę się zmobilizować i wywołać zdjęcia.

AgnieszkoK Bartuś słodko sobie spiocha,a ten program to sama z ciekawością obejrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz po wizycie.. lukas zma trzydniowke.. zeby 😞

jesliu temperatura bedzie sie utrzymywac do jutra powyzej 38 to na oddzial do spzitala bo moze stracic przytomnosc... ogolnie fizycznie jest zdrowy... mam nadzieje ze przejdzie.. nic nie jadl od 4... 😞

moj kochany mynius tak sie meczy.. mam nadzieje ze temperatura spadnie do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...