Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

MOJE DZIECKO ZJADŁO I LEŻY SOBIE 🙂

JA TEŻ UŻYWAM 4 PAMPERSA BO 3 JUŻ GO CISNĄ 🙂 ZOSTAŁY MI 2 PACZKI PAMPERSA 3 SLEEP&PLAY ALE NIE ZMARNUJĄ SIĘ 🙂 SIOSTRA DOSTANIE JAK URODZI MALEŃSTWO 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

UCZ MAMUSIU UCZ CÓRECZKI JAK PIELĘGNOWAĆ BUZIE 😁 😁 😁 😁
ALE MOJE SPOKOJNIE JUŻ NIE LEŻY 🙂 ZNÓW PLUJE NA WSZYSTKIE STRONY 😁 😁 😁 😁 MÓJ KOCHANY NERWUSEK 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ NIE MARTW SIE KOCHANA BO TO NIC NIE DA.
MOŻESZ MU TROSZKĘ TĄ GORĄCZKĘ ZBIĆ ROBIĄC MU LETNIE OKŁADY NA CZOŁO I KLATKE PIERSIOWĄ LUB WYKĄPAĆ GO W WODZIE O 2 STOPNIE CHŁODNIEJSZĄ NIZ TEMPERATURA JEGO CIAŁKA I POTEM STOPNIOWO DOLEWAĆ ZIMNEJ.
TRZYMAJ SIE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ MOŻE LEPIEJ JAK BY POŁOŻYLI ŁUKASZKA W SZPITALU 😞 TOBIE JAKO MATCE POZWOLĄ BYĆ PRZY NIM 😞 ZROBIĄ MU BADANIA I SKUTECZNE ZBIJĄ GORĄCZKĘ 😞 TRZYMAJ SIĘ KOCHANA 🙂 WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

Ojj Aguś84 trzymaj się kochana! Szkoda, że takie maleństwo musi się tak nacierpieć!

My nawet dobrze spaliśmy, ja oczywiście jeszcze w piżamie musiałam zajrzeć na brzuszka, a Piotruś rozmawia zawzięcie z poduszką 🙂

Od jutra ruszamy z remontem łazienki i muszę się wyprowadzić do rodziców na kilka dni. Nie wiem jak to przeżyję 😁 😁 😁
No i na pokój dla Piotrusia już nam raczej nie starczy kasy 😞 Jak się liczy na kartce to zawsze ma wystarczyć pieniędzy, a potem w praktyce wychodzi inaczej. No trudno, może niedługo znowu skapnie jakaś forsa.

Miłego dzionka kobitki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki laleczki 🙂

U nas nocka rewelacyjna tfu tfu aż strach się chwalić 😉 mała pospała do 5 zjadła strzeliła kupke pośmiała się i o 6 zasnęła ja musiałam wstać o 7 ale potem pochrapałyśmy do 9 🙂

Agnieszko jak to się będzie utrzymywało to jedź do klimontowa,opieka taka sobie ale dadzą Ci łóżko i będziesz mogła zostać z Łukaszkiem.Tylko weź ze sobą poduszke dla siebie.Kurcze bo niedobra jest taka wysoka temperatura tyle czasu u maluszka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Zwariować idzie przez tą pogodę. Pada i wieje tak mocno, że ledwo doszłyśmy do przedszkola 🤨 😞 Sześć stopniu tylko 😞

Agnieszko84 kurcze, to się dzieciaczek musi męczyć 😞
AgnieszkoK ślicznie sobie śpi Bartuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słodziutki Bartuś. Ciekawe co mu się śni 🙂 Uwielbiam takie maleństwa jak śpią, są takie do schrupania!
No i powtórzę się znowu, że strasznie bym chciała mieć balkon!!! Jak byliśmy u szwagierki w niedzielę to tylko wystawiłam Piotrka na balkon i już spał, a tak to tylko przy cycu.

PannoNikt no naprawdę współczuję takiej pogody!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...