Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

U nas o dziwo dość ładna pogoda, więc dopiero teraz zasiadłam do kompa. Śledziłam Wasze wpisy przez komórkę 😉

Kajtucha rozumiem Twoją złość, również wkurzyłabym się o takie coś 😠
Jeśli mogę Ci podpowiedzieć, co do fotelika, to ja bym zdecydowała się na model 0-18kg, dlatego, że takie modele mają możliwość pozycji półleżącej a w czasie dłuższej jazdy ona się przydaje 😉 Taki fotelik starcza tak do około 3 roku życia 😉 My Majce zmieniliśmy na model 9-36 dopiero jak miała ponad 3,5 roku 😉
Wiolu super, że Majeczka nic nie ma w płuckach. Ośmiornicy nie jadłam... mąż tak i jemu smakowała 😉
Mittko cieszę się, że mąż jedzie do domku 🙂 I znowu się będzie działo 😁 😁

Emmax Marika jabłkiem i marchewką pluje dalej niż widzi 😁 Od wczoraj podaję jej kleik z marchewką i jakoś kilka łyżeczek zjada 🤔 Ale cycek jest najsmaczniejszy 😁

Co do wózka... My wozimy się w nosidełku... gondola używana jest tylko w domu na drzemki, ale coraz częściej Marika śpi w sypialni 😉 Spacerówkę będziemy używać za jakiś miesiąć.
Aha, przedwczoraj mąż kupił nosidełko, bo szybciej mi będzie prowadzić Majkę do przedszkola...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA LASENCJE 🙂

A JA ZMYŁAM SIĘ DO TEŚCIÓWKI TROSZKĘ SIĘ POWYLEGIWAĆ NA TARASIE 😁 😁 😁 😁
POGODA PRZECUDNA 🤪 🤪 ALE KURCZE KOMARY ZACZĘŁY LATAĆ A WIELKIE JAK MUCHY 😮 A GRYZĄ JAK CHOLERA 😠 😠 😠 😠

SKÓRECZKO ALE MIKOŁAJEK TO PRZYSTOJNIAK 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my bylismy ponownie na długim spacerku 🙂 I bylismy po tatusia Mikołaja bo wraca o 19. No i synek spał cały czas i teraz czeka na kąpiel. A ja chyba ufarbuje w koncu dzis włosy 🙂 Ale tak mi sie nie chce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka!!!!! Zajebiscie!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 Nie ladnie sie tak nie chwalic heheh. Moj jeszcze tylko 3 tygodnie i wio spowrotem na statek 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 idzie sie zatrzaskac 😞 😞 😞

Mloda wykompana i spiocha, zaraz dam jej jesc 🙂 Troche sie martwie bo od 9.03 do dzisiaj przytyla 900gr, nie wiem czy mam sie martwic 🤔 ja mam schiza pod tym wzgledem a nie dam rady jej wiecej jedzonka wcisnac 😮 No nic, dobrze sie rozwija, ma 6600gr i 65cm 🙂 wiec sobie nie bede dupy zawracac 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JUZ WYKĄPANE
TATA POJECHAŁ NA BUDOWE ZOBACZYĆ JAK CHŁOPOM IDZIE BO ROBIA FUCHE PO GODZINACH

MITTKO SUPER, ŻE MEZUS PRZYJEZDZA, ALE Z CIEBIE CHOLERA, ZE UDAŁO CI SIE TO UTRZYMAC W TAJEMNICY PRZED NAMI HAHA , PEWNIE NIE CHCIAŁAS ZAPESZAC JAK KIEDYŚ CO NAM MÓWIŁAS A TU JAKAS NIESPODZIANA I MEZA NIE BYŁO 😠

WIOLA FAJNIE ZE Z MAJKĄ NIE JEST ZLE, PRZEZIEBIENIE JEJ SZYBKO PRZEJDZIE

AGAK ALE BARTEK MA FURE 🙂
JA MAM SPACERÓWKĘ REGULOWANĄ PASKAMI TAK ZE MOGE ZROBIC POZYCJĘ JAKA MI SIE PODOBA 🙂

NO I NIE PAMIETAM DALEJ BO LENA MARUDZI I MNIE ROZPRASZA, MUSZE SIE NIĄ ZAJĄC 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No AgnieszkoW bo jak bym się Wam pochwaliła to znowu by coś wyskoczyło i było by źle 😜
A propo domku dziś szłyśmy taką dzielnicą domków jednorodzinnych i kurcze jak tak patrzyłam na tych ludzi którzy sobie siedzą przed swoimi domkami to aż mi się zachciało no ale cóż pomarzyć zawsze można 🙂

O a moja właśnie sama zasnęła w łóżeczku 🙂 kurcze nauczyła się sama zasypiać 🤪 tfu tfu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem
mój mały właśnie zasypia u babci na rękach i śpiewa razem z nią 🙂 a mamusia na brzusia 🙂

Kurna moja mama zgubiła wczoraj w markecie czapkę Szymka. Zdjęłam mu ją bo było za gorąco i położyłam na kolankach w foteliku i matka wzięła mi wózek i wyszła z marketu a jak przyszłam to Szymek już czapeczki nie miał... moja ulubiona... Na to moja mama "no i dobrze bo nie podobał mi się w niej"... że co??? wysłałam dziś tatę do takiego pawilonu gdzie ją kupiłam ale już ich nie mają... nic dziwnego, kupiłam ją we wakacje... szukałam na allegro ale nie ma takich... zabić to mało!!!

Wiolka super że Majka ok, szybko z tego wyjdzie! co do wagi to się nie wypowiadam bo mój mały miesiąc młodszy i się nie znam ale jak mój od szczepienia do szczepienia przybrał 1kg to lekarka powiedziała że jest ok i wygląda jak pączek w maśle!

Mittko super że mężu przyjeżdża! no i dobrze ze nie mówiłaś bo ja też tak mam że jak się za wczasu pochwalę to potem licho wszystko bierze 🙂

Aguś nasz Pan Prezes to mały rozpychacz 🙂 ale mu wygodnie 🙂

PannoNikt dziękuję za podpowiedź odnośnie fotelików! ten który mi się podoba ma regulowane oparcie więc da się je odchylić no ale muszę najpierw zobaczyć na żywca...

więcej nie pamiętam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha ja tez jestem na etapie szukania w sklepach odpowiednich czapeczek 🙂 No ale ja nie zgubiłam tylko te co my mamy są za ciepłe.
Uciakam. Na dzis dzien juz wystarczy sensacji. Papulki mamusie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mały zasnął ale przy cycu a nie u babci 🙂
ja też spadam
kurna mam uczulenie od słońca...nigdy nie miałam... takie krostki jakby mnie coś pogryzło... a jak swędzi... dłonie, całe ręce no i dekold... czy można karmiąc pić wapno? pewnie nie wiecie
a ja się zaraz zadrapie... ide ię myć i spać...
dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam uczulenie na wiatr i zimno więc dziś mnie nic nie swędzi 🙂
Ale za to nochal mam spalony od słońca 😮

A wiecie u nas za drogą pociągi jeżdżą wogóle mam stacje zaraz obok i wczoraj kobieta wpadła lub się rzuciła pod pociąg 😲 brrrrr straszne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...