Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
O zanim napisałam to wy naskrobałyście strone 😜
Dziękuję w imieniu Emili która właśnie się awanturuje bo mama ją położyła 😜 😁

Ja jeszcze nie wkładam do takiego krzesełka Emili bo nie mam jeszcze 🙂 a po za tym ona nie siedzi na tyle dobrze żeby się w nim utrzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dostałam krzesełko w spadku, ale czekam aż Piotrek będzie sam siedział.
O włosach to mi nawet nie mów, lecą mi garściami! Są dosłownie wszędzie i już nie wiem co zrobić 😞 Mam wrażenie, że niedługo wyłysieję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 😉

Emilko wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 5 miesięcy 😘

Persy Twój K ściął się całkiem na krótko??

Włosy mi wypadają od jakiegoś miesiąca. Może nie garściami, ale wszędzie je gubię... w dodatku mała ciąga mnie za nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Sto lat dla Emilki 🙂 😘 😘 😘
Włosy wypadały mi garsciami, ale teraz juz jest lepiej, bo brałam tabletki zawierające skrzyp, pokrzywe i jeszcze jakies ziółka 🙂
Ale macie skaczące literki 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja pier.... co za sucz z tesciowej Kajtuchy!!! Jebem ti!!!!! Nie do pomyslenia wogole!!
Kajtucha trzymaj sie! JKa bym pojechala do domu po takim tekscie 😠 😠 😠

Wy to macie dobrze ze wam dzieci same zasypija, moja ryczy ze meczenia ale sama nie usnie, musze ja wziac na rece, ech, przynajmniej sie poprzytulamy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

U nas nocka calkiem przyzwoicie. tak sie kurcze zastanawiam .... bo Wiki na chrzest bedzie miec ta sukienke : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320522982192&ssPageName=STRK:MEWAX:IT ( trzeba zjechac na dol) noi ona wlasnie ma krotki rekawek a nie moge znalesc zadnego pasujacego bolerka .... pozatym z $$ krucho wiec zastanawiam sie czy pod spod nie ubrac bialego kaftanika a do Kosciola bialy sweterek? do tego wiadomo rajstopki i buciki jakas czapeczka czy kapelusik. aaaaa i czy jak jest juz tak cieplo to dziecko wlozyc do becika? wiecie co mnie cieszy.... ? 🙂 Wiki bedzie miec szatke i gromnice ktora ... JA MIALAM NA SWOIM CHCRZCIE 🙂 fajne to takie... taka tradycja :P

a pozatym co tam u was kobietki slychac? o wlosy nawet nie pytajcie :/ u mnie jest masakra.... jeszcze troche i bede lysa!! a na chrzest musze odrost zafarbowac bo mam na 1,5 cm jak nie na 2 cm, ! ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny kurcze, a Wiki ostatnio w dzien prawie wogole nie spi! i na spacerach tez czesto trzeba ja niesc na rekach ... kurcze, jezdzilam do szkoly i do pracy a ja wtedy pilnowal dziadzia i rozpiescil juz 😠 wszystko byloby ok tylko,ze ona pozniej sie odmaga odemnie tego noszenia! przed chwila zdrzemnela sie 15min ateraz juz nie spi :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczka to musisz mala troche tego odzwyczaic wiem ze ebdzie ciezko ale to dla Twojego dobra..

ale wiadomo dziadek rozpieszcze wnuczke 🙂

moj tez nie chce spac w ciagu dnia, jak cos to ucina tylko drzemki po 20 minut... ale na spacerach spi nawet po 2-3h jak jestem na dworze...

maly chyba zasypia w lozeczku bo go nie slysze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spapugowałam literki 😁 😁 😁

A o co chodzi z tesciową Kajtuchy? Bo nie mogę doczytac!

A ja wczoraj sie nasłuchałam od swojej babci jaką jej przykrosc robię biorąc slub cywilny. Podobno nie spi przeze mnie po nocach. Stwierdziła ze juz woli takie zycie na kocią łapę niz cywilny 🤨 🤨 🤨 Ona chyba dalej zyje w swiecie komuny 😠 😠 😠
Ja zwariuje, prawie 30-tka na karku a kazdy musi mówic co sadzi i jak i co mam robic 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja koelzanka jest w iralndii i bedzie w czerwcu w polsce i ma mi kupic pake ciuszkow dla malego bo tam sa ciuszki podobno bardzo tanie.. za 500zl bo za tyle zamowilam przywiezie mi ponad 150 ciuszkow.. wyslala mi zdjecia coiuszkow na maila.. sa sliczne juz nie moge sie doczekac...

maly spi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro jedziemy na szczepienie, mam nadzieje ze mala nie bedzie marudna 🙂

Dojechalo moje nosidelko Mei Tai!!! Mezol wlasnie sie po nie spakowal w smochod 🤪 🤪

Wiecie co moja mala to na wszystkie nowosci jedzeniowe zle reaguje, 😞 😞 😞 😞 wczoraj dalam jej bananka to dzisiaj zgnilozielona kupa, to samo bylo po sliwce, po marchewce zatwardzenie, tylko na soczek marchewkowy, jabkowy i kaszke ryzowa zareagowala bez problemu, no i na skrobane jabluszko 🤢 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨

Aga84 zatlukla bym normalnie, ja mam takie jazdy jak maz jest na morzu i np powinien miec zasdieg a nie ma 🤨 🤨 🤨 ja wyedy swiruje 😞

Ewa powodzenia w podawaniu butli 🙂 🙂 🙂

Persy ja jeszcze nie wkladam Majki do krzeselka, a wlosy tro mi garsciami wypdaly doslownie ale kupilam sobie jakies specjalne tabletki i juz widze po miesiacu poprawe bo ja nawet wylysialam troche 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔

Fredeczka powinno wystarczyc 🙂 Majka tez ucin sobie tylko drzemki 15/20 minutowe 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka, bo babcie tak maja.. ja pamietam jak szlam do slubi w prawie 7 miesiacu ciazy.. nie waznie ze dziecko bylo upragnione i tak sie ciesyzlam ze zaszlam w ciaze i ze to bylo tez ze wzgledu ze moglam juz nie miec dzieci jej i tak bylo wstyd przed rodzina ze szlam "z brzuchem" do slubu..

niewaznie, nie zwracaj skoreczka uwagi na takie komentarze.. to Twoje zycie !!!

kiedy macie slub?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko84 we wrzesniu. W sobote mamy isc wynająć salę. Wtedy zobaczymy dokladny termin. Chyba ze moj P. tak sie wscieknie na moją rodzinę ze da sobie spokoj 😜 Bo wkurzył sie wczoraj na maxa!!!
A ja z brzuchem Agus chodziłam to nawet swojej siostrze nie powiedziała ze jestem w ciąży 😞 No babcie takie są, nic nie poradzimy.

Co do spania mojego dziecka to spi całe noce, sam zasypia a nad ranem bierzemy go do siebie.
Fredeczka szybko chrzciny zorganizowałas 🙂 My na czerwiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...