Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Wiolu nie martw się. Najważniejsze,że powolutku wprowadzasz małej stałe pokarmy do diety i ją obserwujesz. U nas odwrotnie... Dzięki jedzonku, kupy w końcu wyglądają normalnie, bo do tej pory M. robiła jakąś żółtą wodę 🤔

Kajtucha nie daj się temu wrednemu babsztylowi 😠 Moja teżmi tak kiedyś powiedziała 😠

Skóreczko tak to jest ze starszym pokoleniem... U nas babcia też gadała,bo: siostra brała ślub w ciąży a brat tylko ma cywilny ślub... Przestała, kiedy ukochana wnuczka wzięła rozwód a teraz żyje na kocią łapę z innym i ma dziecko, a ukochany wnuczek zrobił dziewczynie dziecko i nie mają ślubu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

MY JUŻ PO DRUGIM SPACERKU 😁 😁 😁

SKÓRECZKO BABCIE MOGĄ SOBIE POGADAĆ 😜
MOJA TEŻ TAK MÓWIŁA A TERAZ TO TYLKO CZEKA NA NAS AŻ KTÓREŚ Z NAS JĄ ODWIEDZI 🙂
POWIEDZMY WCZORAJ BYŁAM U NIEJ A DZIŚ JUŻ DZWONI CO SŁYCHAĆ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka my tez malutkie przyjecie w domu z okazji chrzcin wiec podobnie ja wy.

Panno Nikt to rzeczywiscie galimatias 🙂 No ale ciezko takim starszym ludziom cos wytłumaczyc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a Piotrek zasypia tylko przy cycu! Mam niecałe 2 miesiące żeby nauczyć go jeść z butli i samemu zasypiać 😞

Co do ślubów to ja mam cywilny i nie uważam, że jest to TYLKO cywilny! Dla mnie jest to AŻ cywilny! Nie jestem praktykująca katoliczką, nie chodzę do kościoła i nie chcę ślubu kościelnego. Nie uważam się za gorszą od tych co mają ślub kościelny. Moje małżeństwo jest równie ważne. My się chyba nigdy nie staniemy krajem tolerancyjnym, po prostu zacofanie totalne 😠
Nie do Was mam pretensji więc tego tak nie odbierajcie tylko musiałam się wygadać bo ciągle słyszę, że mam ślub tylko cywilny i kurwica mnie bierze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa a le ja to samo jej powiedziałam, ze nie czuje sie gorsza od innych!!!!! A co do tolerancji to szkoda pisac. W Anglii tam jest rzeczywiscie tolerancja, no ale u nas ....duzo by pisac. Moja druga babcia mówi, ze Polska to Ciemnogród! I ma rację!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O moja też odkąd zaczęła jeść nowe rzeczy to kupki są wreszcie jak pasta do zębów,ale za to zielone 😮 😮 mam nadzieję że jej się to w końcu unormuje.

Dziewczynki nie ma się co przejmować gadaniem innych ślub czy bez ślubu co to za różnica ważne żeby w związku było Wam dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje dziecko marudzi i marudzi. Pełny brzuszek, czysciutki, ehhh to chyba te nudy z powodu okropnej pogody. Bylismy chwilke na dworze i mnie tak stopy przemarzły. Zacznę jakies porzadki, bo baby i dziada tylko brakuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skorka niby wiem,ze to nie moja wina ze sama z nia zostalam ale jednak pierwsza w rodzinie .. chociaz nikt mi nic przykrego nie powiedzial, jedynie o nim gadaja same zle rzeczy i to mnie cieszy z jednej strony ze nikt mnie nie obwinia.

Wiki kupki robi twarde, ale daje jej koperkowa herbatke i jest nieco lepiej.

Ja sama czuje niezbyt dobrze , nie wiem jak poradze sobie ze szkola :/ 17 czerwca koniec a ja prawie nic nie mam pozaliczane!! mialam zaliczac wczoraj i dzisiaj to wolne od szkoly. szlag by to trafil!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MY ZNÓW IDZIEMY NA SPACEREK BO MOJE DZIECKO W DOMU SPAĆ NIE CHCE 🙂 🙂 🙂 🙂

TZN IDĘ PRZEJŚĆ SIĘ PO OKOLICY I BĘDZIE SPAŁ KOŁO DOMKU POD OKNEM ABYM MOGŁA GO USŁYSZEĆ JAK SIĘ OBUDZI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i tyle spania, jak ja sie polozylam to ona sie obudzila 😠

Kurde Majce os nie teges w tym nosidelku ale wedlog mnie jest wrecz idealne!!! Chyba sie po prostu musi przyzwyczic 🙂

Fredka mam nadzieje ze uda ci sie wszystko pozaliczac teraza jak nie to przeciez wrzesien zostaje 🙂

Ja sie nigdzie nie wybieram bo mokro 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja dziewczynki 🙂

moj odkad zaczelam podawac zupki i deserki robi twarde kupki i to w roznych kolorach np. jablo- zolte, jagody - takie ciemne, marchewka - pomaranczowe ... 😁 nigdy nie mial zielonej kupki po zadnym deserku a nowosci bardzo lubi 🙂

z dentysta nic nie zalatwilam w nocy mi policzek napuchnol i wygladam jak hipopotam 😁
jak mi opuchlizna zejdzie mam do niej zadzwonic bo jak buzi nie potrafie otworzyc to ona nic tam nie zrobia - al zab przestaje mnie bolec jupi 🤪

moj szkrabek prawie zawsze zasypia sam - tylko niekiedy go musze pobujac 😮
ide sie polozyc bo niunius spi od godzinki to moze mnie sie uda chwilke dzemnac ...

starsze osoby juz tak maja ... ja jestem bez zadnego slubu i bardzo nam jest dobrze ... wazne zeby w zwiasku sie ukladalo ... bo jesli teraz sie nie bedzie ukladac to i po slubie sie nic nie zmieni ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej popołudniowo 🙂

ja na spacerek nie ide bo wieje a musze dmuchac na zimne przed sobota, wiec siedzimy w domu 🙂

co do slubu, to ja uwazam, ze wazniejszy jest wlasnie cywilny, bo według prawa polskiego to on daje nam status zony i meza, a koscielny to chyba dla lepszego samopoczucia, bo nie wiemy czy cos ''tam'' jest 😉

wiolka prezentuj nosidełko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, znamy wiele stron gdzie możemy dostać próbki dla naszych kochanych Aniołków...
ale coś nam też się należy... znalazłam stronkę, gdzie wystarczy się zarejestrować aby dostać darmowe kosmetyki (próbki) między innymi do włosów... hihi mam nadzieje, że trochę pomogłam 🙂


http://polki.pl/uroda_wlosy_konkurs_rejestracja.html?userid=1389
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...