Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
zaraz nadrobię forum tylko napiszę Wam, że przygotowanie mleka to dla mnie magia 😁 na jednym gazie gotuje się woda, na drugim butelka, na trzecim woda żeby wyparzyć miarkę -za dużo tego 😁 😁 😁 No i nie wiem jaka temperatura ma być 😮 Za każdym razem tak wszystko dokładnie wyparzacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo ja przeważnie myję w gorącej wodzie a wyparzam tylko co jakiś czas,ale Piotruś dopiero zaczyna więc nie wiem co Ci doradzić.Ja aż tak nie wyparzałam od samego początku,ale każda mama pewnie inaczej się na to zapatruje 🙂

Ok ja zmykam na próbe do kościoła brrrrr nie chce mi się bo zimno tam.
A potem będą mi system zmieniać w laptopie więc pewnie dopiero wieczorem mi się uda zajrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu to fajne musi być to nosidełko jak Majeczka w nim się uśpiochała 😁
My kupiliśmy takie zwykłe i jest mi bardzo pomocne.

Gołąbki zrobione jeszcze chwilkę się poduszą i idę jeść. Moje dziecię też głodne bo zjada mi rękę 😁 Jestem ciekawa czy z takim samym zacięciem będzie jadł zupkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Ewo ja używam wody z kranu przegotowanej oczywiście i czasem mineralnej niegazowanej też używam.A mleczko najwyżej godzinke może stać,chyba że w lodówce.Ja zawsze wode trzymam podgrzaną w podgrzewaczu a mleczko sypie tuż przed karmieniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO MLEKO PODAJE SIĘ DZIECKU ZARAZ PO PRZYRZĄDZENIU ALE JEŻELI DZIECKO NIE CHCE JEŚĆ TO MOŻESZ ODSTAWIĆ DO LODÓWKI DO NASTĘPNEGO KARMIENIA 🙂 ALE TYLKO RAZ BO DRUGI RAZ JUŻ RACZEJ NIE POWINNO SIĘ PODGRZEWAĆ 😉
TEMPERATURĘ NAJLEPIEJ SPRAWDZIĆ NA NADGARSTKU 🙂
A WODĘ MOŻESZ Z KRANU GOTUJĄC JĄ 5 MINUT 🙂
JA BUTELKI W TEJ CHWILI JUŻ NIE GOTUJĘ ALE ZAWSZE PRZED PODANIEM MLECZKA BARTKOWI PRZELEWAM JĄ WRZĄCĄ WODĄ I SMOCZEK TAK SAMO 🙂

MA NADZIEJE ŻE TROSZKĘ POMOGŁAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa ja wzparzam pare butelek na raz i biore po kolei, oczywiscie po ich umyciu ciepla woda bez plynu! Tez sobie raz na jakis czas gotuje wieksza ilosc wody z kranu i podgrzewam jak mi trzeba a mleko moze stac maksimum godzinke po przygotowaniu 🙂 A i nie trzeba wyparzac miarki 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za odpowiedzi 😘 😘 😘
Wy już macie wprawę, a dla mnie to czarna magia. Mąż się śmieje, że mogłabym sobie jeszcze ręce wygotować bo nimi dotykam butelki. Chyba muszę wyluzować 😁
Mleczko się studzi i zaraz wielka chwila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO DLA MNIE TO TEZ CZARNA MAGIA, A PIOTRUS PIJE Z BUTELKI??

ALE ZASZALAŁYSCIE Z LITERKAMI 🙂

GOSIU NAROBIŁAS MI OCHOTY NA GOŁABKI, W PIATEK ZROBIE BO DZIS JUZ GOTUJE ROSÓŁ, JUTRO GOLONKI INDYCZE - JUZ SIE MARYNUJĄ W LODÓWCE 🙂

WIOLU POKAZ NAM TO NOSIDŁO 🙂


A MY PO DŁUGIM SPACERKU. KUPIŁAM MAŁEJ ZNOWU BUTY. JA NIE MOGE PRZEJSC OBOJETNIE OBOK SKLEPU DZIECIECEGO 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa daj znac jak wam poszlo 🤪

To jest takie nosidelko http://farm2.static.flickr.com/1299/544033766_d7aa8af1fb_o.jpg

TYle ze ja mam robione na zamowienie i z jedej strony mam bezowy a z 2 ciemnobrazowy http://www.babycarriersnmore.com/i//4101-goodnplenty.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURCZE FAJNE TO NOSIDEŁKO.
TEZ CHYBA SOBIE KUPIE COŚ TAKIEGO...
TYLKO W SUMIE LENA NIE DOMAGA SIĘ NOSZENIA NA RĘCACH...
ALE FAJNE TO JEST 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, smoczyca przyszła 😠 😠 😠, ale już poszła 🙂 🙂 🙂

wiola nosidełko suuper 🙂

co do mleka, to chyba na opakowaniu powinno być napisane czy można podgrzac czy nie, bebilon chyba można podgrzewac ale nie jestem pewna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dalam i soczek i troche jabluszka... juz 3 dzien robi kupke za pomoca czopka... meczy sie strasznie.. przyciskam nozki.. masuje brzuszek ale nic nie pomaga a robi sie az czerwony tak cisnie i strasznie placze bo go pewnie boli...

dzis dostal troche serka i pol zupki jarzynowej plus mleko.. to wszystko.. wczoraj tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i dupa, Piotrek nie chce pić z butelki 😞 Wielki krzyk i płacz i tyle. Dałam mu cycka. Oczywiście ja też się poryczałam. Wbrew sobie i wbrew Piotrkowi muszę go odstawić od piersi 😞 Porąbane po prostu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakiego serka? Jak w tej zupce jest marchewka to mu jej wiecej nie dawaj bo marchewka powoduje zatwardzenie. Sprobuj delikatnie naciagac skorke wogol odbytu jak maly prze, latwiej mu pojdzie, mowie Ci, mojej to pomaga nawet czy najgorszych przypadkach 🙂

Mam nadzieje, że wam się uda bez czopka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewo to szkoda, ale przypuszczam, że u nas też tak będzie, ja nawet jak podaje jabłuszko to mam wyrzuty sumienia, że może jeszcze za wcześnie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo a może spróbuj najpierw przez butelko podawać mu twoje mleczko, a ja się nauczy pić to domieszaj sztucznego, później troche więcej i może lepiej pójdzie, moja lenka ciagnie moje z bytelki, że hoho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...