Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ewo powiem ci ze cwiczenia duzo dają. Ja z Mikołajem jako wczesniakiem tez musiałam wykonywac w domu cwiczenia. Dziecko po4 miesiącach dogoniło rówiesników 🙂 Pani doktor była w szoku jaki Mikołaj jest zwinny 🙂
Wiem ze czasem sie nie chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu nie podejmowałam więcej prób podania mleka. Dzisiaj spróbuję drug raz 😉

Skóreczko ja wiem, że to dla dobra Piotrka, ale on tak płacze i krzyczy podczas tych ćwiczeń, że ciężko się zmobilizować. Szczególnie, że wydaje nam się, że przy Piotrku była narobiona panika, nie podpierał się, zaciskał kciuki, ale za 2 tygodnie wszystko było ok, po prostu potrzebował na to więcej czasu. Fakt faktem ma asymetrię, ale lekką.
Cieszę się, że Mikołajowi ćwiczenia pomogły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ LASENCJE 🙂

U NAS NOCKA JAK MARZENIE 🤪 MAŁY ZASNĄŁ O 21 OBUDZIŁ SIĘ O PÓŁNOCY DOSTAŁ KASZKĘ I SPAŁ DO 7 RANO 🙂 WYPRAWIŁAM KAMILKA DO ZERÓWKI I POSZŁAM DAĆ MAŁEMU CYCA I OBYDWOJE ZASNĘLIŚMY I SPALIŚMY DO 10 😁 😁 😁 😁 WIĘC SIE WYSPAŁAM 😜 😜 😜 😜 😜

U NAS TEŻ POGODA DO BANI ALE JA MUSZĘ WYJŚĆ Z BARTKIEM PO KAMILKA DO ZERÓWKI 😞

LECE BO DRZE SIE MAŁA BESTIA 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU TRZYMAM KCIUKI, ŻEBY ANTOŚ BYŁ DZIELNY I NIE PŁAKAŁ NA SZCZZEPIENIU 🙂

AGAK A NIE BOLAŁY CIE PIERSI PO CAŁEJ NOCY NIE JEDZENIA PRZEZ BARTUSIA? CZY ODCIĄGAŁAS POKARM??
DZIEWCZYNY KARMIĄCE CYCEM - CZY KIEDY WASZE DZIECI JEDZĄ TO MACIE UCZUCIE ,,CIAGNIECIA'' DRUGIEGO CYCA?? JA CZUJĘ JAK BY MI TAM COS PRACOWAŁO 😁 I POKARM SIE LEJE STRUMIENIAMI Z DRUGIEJ PIERSI.. WIEM, ŻE TO NORMALNE..

CHYBA JEDNAK WYJDE Z LENKĄ, BO JUZ NIE PADA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Nasza nocka nie była najlepsza... Marikę chyba brzuszek bolał i 24 strasznie się wierciła... W dodatku mąż miał nockę i Majka go nie chciała puścić do pracy, więc nagadał jej by spała ze mną...Efekt: spałam z dwoma w łóżku... Czuje się jak połamana.

Macie rację, że lekarze lubią przesadzać 🤔
Ja na moją przychodnię nie narzekam, jeśli przyjmują mnie szkoccy lekarze, jak hinduscy, to przerąbane 😠

Mittko życzę pogody w niedzielę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoW mi się nie leje,ale uczucie tego ciągnięcia mam 😉
Towarzyszy mi również wtedy, kiedy np. mała śpi a ja jestem już stęskniona za nią 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pogody ciekawej raczej nie będzie licze tylko na to żeby nie padało 😞 bo zdolności Dominiki doprowadzą do katastrofy z sukienką 😜

A ja mam cisze w domu mąż pojechał do mamusi i zabrał ze sobą Dominike,nie poszła dziś do szkoły bo mieli tylko dwie lekcje i to na dodatek z praktykantką bo ich pani pojechała sobie do Warszawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ OWSZEM TAK NABRZMIAŁY MI PIERSI ŻE JAK BARTEK SPIJAŁ MLECZKO TO ULGA NIESAMOWITA 😁 ALE CÓŻ ZROBIĆ JAK SIĘ DOBRZE SPAŁO 😁 😁 😁 A CO DO TEGO CIĄGNIĘCIA TO TEŻ TAK MAM I DZIŚ JAK MIAŁAM TAK NABRZMIAŁE TO Z DRUGIEJ MLEKO LECIAŁO JAK WODA Z KRANU 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczynki 🙂
nocka taka sobie mlody bardzo sie wiercil a ja nie moglam spac przez topuliczko ... jeszcze tylko 2,5 h i przywitam sie z dentysta a dorotka zostanie pierwszy raz sama z bobo ... ciekawe jak jej pojdzie .... napewno z nim posiedzi godz bo w jedna strone mam 30 min - ale wierze ze da sobie rade 🙂
pogoda paskudna ciagle pada nawet mnie by sie nie chcialo wyjsc na spacer ale musze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kobitki!
he, he Aguś wiem jak to jest jak maluch nie obudzi się w nocy na amku 😁 mój coraz częściej śpi całe nocki 🙂 a ja budzę się mokra i mokre łóżko aż się robi! a co do ciągnięcia w czasie karmienia to nie zwróciłam na to uwagi, ale leci z drugiego cyca zawsze 🙂
ja małemu rzadko cokolwiek podaję poza mleczkiem, a wy już tak zaawansowane 😉 wogóle mój Mateusz je tylko z jednego cyca i tak co 2h , to mu wystarcza, czy to nie za mało????????
Antoś super pije herbatkę, z takiego wieeeeeeelkiego kubka, też uwielbiam pić herbatkę w takich ilościach i mam podobny tylko czerwony w białe kropki 🙂
no zmykam obiadzik zrobić! rybka na parze z ziemniaczkami i marchewczka 🙂mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOJE DZIECKO ZJADŁO SŁOICZEK ZUPKI JARZYNOWEJ Z MARCHEWKĄ, POPIŁO HERBATKĄ I POSZŁO SPAĆ ALE COŚ NIE CHCIAŁO MU SIĘ USNĄĆ WIĘC DOSTAŁ CYCA I PRZY NIM ZASNĄŁ 😁 😁 😁

A MAMUSIA IDZIE TERAZ OBIADEK WSTAWIĆ 🙂 DZIŚ GULASZ Z KASZĄ GRYCZANĄ 😜 MNIAM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam lenia 😎 😎 😎 Jak nie zmieni nam sie klimat na cieplejszy to mnie nigdy len nie opusci 😜
Szantaż hehe
Picasso idz kobieto do tego dentysty i niech ci ulży!!!
A co do obiadku to mamy kapusniak ale wcale mi sie go nie chce jesc 🤢 Skonczy sie jak zwykle na kanapce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA TEZ ROBIĘ OBIADY JAK MI SIĘ CHCE 😁 😁 DZIŚ NASZŁA MNIE OCHOTA NA GULASZ WIĘC SOBIE ROBIĘ 😁 😁

MITTKO TY LENIU ALE Z SKĄD JA TO ZNAM TEŻ BYM CHŁOPÓW DO TEŚCIOWEJ WYSŁAŁA A SAMA NIC BYM NIE MUSIAŁA JEŚĆ BO ZDAŁOBY SIĘ TROSZKĘ TEGO CIAŁKA ZGUBIĆ 😜 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AguśW ja też mam takie uczucie w drugiej piersi 😉

Edytko mój Piotrek też je z jednej piersi co 2-3 godziny i mu starcza 🙂

Mittko wszystkie grudniówki będą trzymać kciuki żeby nie padało 😉

Wiola ja już chyba wolę żeby lekarze przesadzali niż olewali wszystko. Ty to się tam z nimi namęczysz.

Skórko przyłączam się do Twojego szantażu! Ładna pogoda albo nic nie robię 😜

Pikasso no oby Ci pomógł dentysta, a siostra na pewno sobie poradzi z Wiktorkiem 🙂

AgaK co te nasze dzieciaczki by zrobiły bez naszych cycusiów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...