Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam a wy już idziecie 😞 🤢

AKOMPF GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak się cieszę, że w końcu poczułaś swoje maleństwo 🤪 🤪 🤪 Witam oczywiście męża, fajnie, że sie przyłączyłeś 🙂

Ehh ja też muszę zawsze nadrabiać ale cóż poradzic jak nas jest tak dużo bab+ jeden rodzynek teraz 🤪

Dzisiaj się moje maleństwo prawie wogóle nie rusza, nie wiem co jest..... trochę się martwię chociaż wiem, że to normalne, że czasem rusza się więcej czasem mniej.

No nic jak was nie ma to też już spadam i życzę miłej nocki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was grudnióweczki 🙂 🙂 🙂 🙂

Wczoraj wieczorkiem przeszła u nas burza bryyy 🥴 🥴 Ja osobiście się boję burz 🤨 🤨 🤨 Ale za to jest dzisiaj czym oddychać, od razu powietrze się inne zrobiło ale pewnie nie na długo bo znowu ma grzać 😉 😉 😉
A ja wstałam i za porządki się biorę bo mam gości dziś na obiedzie i nie wiem co to upichcić na ten obiad 🤨 🤨
Teraz to ja zmykam ale będę śledzić nasze grudniówkowe forum :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
Ale wy macie tempo w pisaniu, ale udało mi się nadrobić te 30 stron:laugh:

Nareszcie tatuś odważył się do naszego babińca dołączyć. Mam nadzieję że jako rodzynek podzieli się z nami swoim przeżyciami jako przyszły tatuś:laugh:

Akompf mnie lekarz przepisał aspargin i magnez można je brać bez problemu. Mnie bardzo pomogły i od jakiegoś czasu nie mam problemu ze skurczami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny już powstawały 🙂 🙂 🙂
Zgryz pewnie że Cię pamiętamy no i oczywiście tak jak Gosiag życzę połamania pióra :laugh: :laugh: :laugh:
A mnie się już nic nie chce choć zostały podłogi do umycia a poza tym pralka mi się zepsuła i jest cool 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, noc była bardzo burzowa 🙂 Ale Madzie ukołysała odpowiednio...Hehe. Dopiero o 7.30 zaczęła się szamotać w brzuszku:P

Dziś ciąg dalszy maili trasowych. Jestem wściekła bo wczoraj mi wypadło jedno miasto z ustalonego terminu i teraz znów muszę kołować...inny termin coby wcisnąć gdzieś Bydgoszcz.
A już miałam zamkniętą trasę od strony logistycznej - 23 miasta Polski 😉

W każdym razie będę miała wgląd na nasze forum bo siedzę na necie do 12.00 😆

Zgryz udanego egzaminu...!!!
AgnieszkaK tylko się nie przemęczaj... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂

Zgryyyyyyyz naaaareszcie 😁 no i powodzenia na egzaminie 🙂
Persy a w katowicach czasem nie będziecie?? to bym tam wpadła do Ciebie na chwilke 😁

AgnieszkaK ty uważaj z tymi porządkami i weź sobie to na spokojnie 🙂

A ja się dzisiaj zagapiłam właściwie zaspałam :P a miałam iść na badania ups bedę musiała to przełożyć na czwartek bo jutro z córą do chirurga 🤔 mam nadzieje że do poniedziałku się wyrobie z wynikami ☺️

A gdzie się podziewa nasza Fredeczkaa????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...