Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam Grudnióweczki!

dopiero wstałam 😉 Ale fajnie, że mogę sie wyspać 🙂

Caly czas czekam na kolejnego kopniaka, bo wczoraj na tych dwóch się skończyło. Baska chyba jeszcze nieśmiała jest 😉

Agnieszka - mam tak samo sporo do zrobienia co Ty, ale pralke mam sprawną... będę ją musiała dzis uruchomić ;/ - sliczne to ubranko! Ja jeszcze z ciuszkami do chrztu poczekam - coś czuję, ze Basieńka drobniutka będzie 😉 wiec kupię chyba świezo przed chrzcinami.

Persy - gotyk... fajnie 🙂

Ide coś zjeść, żeby basienka miała siłę na dalszy ciąg kopniaków 🙂

Do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamuśki no i witaj tatuśku 🙂

Akopmf gratuluje kopniaczków, cudowne uczucie prawda? Teraz to już będziesz czuła coraz częsciej i coraz mocniej 🙂

Zgryz udanego egzaminu.

AgaK - śliczny komplecik 🙂

Ja niedawno wstałam. Nadrobiłam nasze forum, ale Wy gaduły jesteście. Dzis chyba dostanę w końcu swoja wielką pakę ciuszków, które wygrałam na aukcji na allegro 🙂ale będę oglądac 🙂

U mnie też burza w nocy była, aż się obudziłam, bo miałam okna pootwierane w mieszkaniu i aż huczało 🙂

Idę zjeść śniadanko.

Miłego dnia grudnióweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzisz już wiemy 😁 szczerze mówiąc nie byłam jeszcze na takim koncercie Gosia musimy spróbować i wkręcić się do persy na koncert 😉

AgnieszkaK to życze owocnej aukcji i oby tym razem się udało 🙂

Persy a to Ty grasz w tym samym klimacie co ja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te nerwy to wszystkie mamy :P :P :P Mnie w tej chwili bardzo łatwo zdenerwować ale że ja nie umiem się długo gniewać to zaraz wszystko mi przechodzi :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! wkoncu wstalam 😁

Agnieszka84 jesli bede miec synka to najprawdopodobniej Sebastian 🙂

Anja ja ta liste pisalam ale tylko co dla maluszka jest potrzebne 🙂 natomiast co dla mamy to sie na tym podpieralam http://www.e-kubraczek.pl/

Jesli chodzi o wage to po tym co schudlam jestem nadal +4kg

Akompf aspargin ja tez biore i mozna go kupic bez recepty wiec nie sadze,zeby trzeba b ylo konsultowac sie z lekarzem zreszta na ulotce zawsze jest "skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta" wiec skoro farmaceuta Ci polecil to spokojnie mozesz brac 🙂gratuluje kopniaczkow!! 🙂


Witam męża Akompf hehe 🙂 ale wczoraj nie lezakowalam 😜 bylam na zakupkach a pozniej na spacerku z Marcinem i Killerem :P

Hehe mozna zalozyc specjalny watek dla facetow ale pewnie nie ma ich tutaj zbyt wielu 😁

Akompf Twoj mąż musi fajnie wygladać w 22tc 😁 jak ja cos tam powiem przy moim tacie,ze jestem w ciazy i nie moge tego zrobicx to on ma wymowke, "a ja tyle lat w ciazy jestem i musze robic wszystko co mi z mama kazecie" 🙂

Wiolka moje malenstwo wczoraj tak caly dzien troche milczalo ale to chyba dlatego ,ze troche chodzilam i je kolysalam do snu 🙂 ale za to wieczorem jak sie polozylam to takie kopniaki dostawalam ,ze az czasami bolalo 😞 i dlatego tak pozno wstalam, bo ciezko bylo mi zasnac przy tych kopniakach, o 3 nas obudzila ulewa uderzajaca o dach no i jeszcze na dodatek Marcin byl taki goracy(caly dzien na sloncu) a sie przytulil i zasnal i nie chcialam go budzic.

AgnieszkaK zrob canneloni 🙂 ale polecam z miesem 😉 to takie rurki makaronowe nadziewane mieskiem mielonym i sa zapiekane w sosie pomidorowym pod pierzynka serowa. az mi slinka pociekla... moze sama sie skusze i dzisiaj zrobie... bo wszysscy to uwielbiaja!! 🙂

Zgryz powodzenia!

Persy Bydgoszcz to 100km odemnie 😜

a wczoraj przycisnelam mojego Marcina, zeby mi sie przyznal ,ze jak byli na plazy to ogladali sie za dziewczynami. Niby mu mowilam "no powiedz,przeciez nie bede sie gniewac,przeciez tylko patrzyles" ale it ak troche zla jestem... :P ahh Ci faceci...

Agnieszka jakie cudo!! 🙂 🙂 🙂

A wczoraj na spacerze marcin na mnie krzyczal,ze przekarmiam Killera 😞 w ciagu trzech tygodni stal sie... gruby? :/ i na jednym spacerze chyba 10razy robil kupee :/
a pozniej jak juz wracalismy Killer mial starcie z pit bullem :P chyba sie nie polubili 😉 a najlepsze bylo juz u mnie na ulicy haha, taki sasiad ma nowego pieska, moze 3miesiace i juz wlasciwie duzy jest ale Killer i tak chcial sie z nim bawic bo on uciekl tym sasiadom i do nas podbiegl najpierw najezony a pootem zaczal sie z Killerem po pyskach lizac i jak sie chcieli bawic to az sie posikal haha myslalam ,ze usiade na chodnik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam iż trochę mnie przerażają te wojaże w 7 i 8 miesiącu 🙂 🙂 Ale może nie urodzę w busie 🤪 🤪

Ano...zorganizujemy zlocik brzuchatek 😉

Hmmm...muszę chociaż jakąś zupinę ugotować bo Krzysiek od wczoraj ma niedobór obiadu. Z racji iż siedzę i pracuję nad trasą:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auuuuuuuuuuu ale Bartek kopniaka mi zasunął w pęcherz 😮 😮 😮 😮
No Persy musisz uważać a siebie bo jednak będziesz bardzo aktywna fizycznie a to potem może przyspieszyć poród 🥴 🥴 Z drugiej strony patrząc jak dotrzymasz do terminu to możesz mieć lekki poród z czego bardzo Tobie życzę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persy, a wokal kobiecy czy męski?
Coś w stylu Closterkeller, Nightwish, Moonlight czy może troszkę inny nurt??


Dziś u nas wielki dzień. Córcia wróciła dziś do przedszkola 😮 No i zastała nas niespodzianka w takiej postaci, że jej ulubiona pani już tam nie pracuje ☺️
Niunia trochę zawiedziona tym faktem. No i w dodatku część dzieci już poszła do pierwszej klasy 🤨
W każdym bądź razie i tak jest szczęśliwa 🙂
Zwłaszcza, że jej lepiej mówić po angielsku niż po polsku :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...