Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Lenka też tak robi, smok i paluszki 😁 😁

wiolka napisz jaka u was pogoda, może cieplej mi się zrobi, bo jest tak zimno jak cholera, a ogrzewanie już mi wyłączyli 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA TEZ WKŁADA RĄCZKI DO BUZI I TEZ JEJ NIE WYCIAGAM. WSZYSTKI DZIECI TAK ROBIA I JEŚLI DZIECKO MA SSAĆ KCIUKA TO NA PEWNO NIE UNIKNIEMY TEGO POPRZEZ ZABIERANIE MU RĄCZEK Z BUZI, BO I TAK WYCZAI CHWILE KIEDY BĘDZIE MÓGŁ TO ROBIĆ 🙂
NO ALE OCZYWIŚCIE KAŻDA MAMUSIA I TAK ZROBI JAK UWAŻA.

U NAS TEZ POGODA BEZNADZIEJNA, ALE NA SPACER PÓJDZIEMY. TEZ WEZME CIEPŁY KOCYK I OKRYCIE DO WÓZKA 🙂

LENKA ŚPI, A JA POPRAŁAM. TERAZ IDE POMYC NACZYNIA I COŚ POMYSLEĆ NAD OBIADEM. WCZORAJ MIAŁAM PLACKI ZIEMNIACZANE I POMIDORÓWKĘ 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I JESZCZE SERDECZNE ŻYCZENIA DLA PANNY NIKT Z OKAZJI URODZINEK. DUŻO ZDRÓWKA, SZCZĘSCIA I ZADOWOLENIA Z DZIECI I Z MĘŻA 🙂 SPEŁNIENIA MARZEŃ KOCHANA 😘


EMMAX U MNIE JESZCZE GRZEJĄ. WSPÓŁCZUJE CI, BO NAPRAWDE JEST CHOLERNIE ZIMNO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadłabym placki ziemniaczane ale niestety nigdy mi nie wyjdą, zawsze do patelni mi sie przylkeją 😠 😠 😠

ja jej czasami wyjmuję paluszki ale i tak ciumka, więc nie jestem w stanie tego uniknąć 🙃, ale jako~ś specjalnie mi to nie przeszkadza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie uwazam, ze smok jest lepszy niz kciuk. Moja siostra tak ssała kciuka ze paluszek miała biały- rozwodniony, ciezko to okreslic 😞 To było straszne i trwało latami.
Mikolaj pcha raczki, ale całe a nie paluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA LENKA TEZ WKŁADA CAŁE RĄCZKI JAK TWÓJ MIKOŁAJ SKÓRECZKO.
A SMOKA NIE CHCE SSAĆ. CZASEM GO WKŁADA DO BUŹKI ALE TYLKO PO TO BY GO POGRYŚĆ DZIĄSEŁKAMI 😉

EMMAX MOŻE MASZ NIEDOBRĄ PATELNIĘ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podejscie do spania numer dwa...

emmax ja tez mam ten ssam problem z plackami jak Ty... a lubie placka po wegiersku.. tylko zmaiast miesa do srodka do placka daje watrobke, przykrywam drugim plackiem i oblewam sosem z watrobki... placki robie na cala patelke wiec w sumie wychodza dwa placki i po takim jednym mam dosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURCZE NIE WIEM CO CI DORADZIĆ EMMAX 😞 MOŻE ZA DUZY PŁOMIEŃ NASTAWIASZ ?? BO JA PIEKĘ PLACKI ZIEMNIACZANE NA MAXA PRZYKRĘCONYM GAZIE.
A NAJLEPIEJ TO MASZ RACJE, WPROŚ SIE DO MAMUSI 😁 😁 SZYBKO, ZA DARMOLA I SMACZNIE 🙂 NIE MA TO JAK POJEŚĆ U MAMUNI.
A PO WĘGIERSKU JESZCZE NE ROBIŁAM, MUSZĘ SPRÓBOWAĆ. BO NAWET NIGDY NIE JADŁAM.

A DZIŚ CHYBA KUPIĘ JAKĄS RYBKĘ I UPIEKĘ.

O LENKA SIĘ OBUDZIŁA. I TAK DŁUGO SPAŁA. IDE DO NIEJ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He Mamusie, u nas nocka kiepska. Madzia przebudziła się o 1.00 i walczyłam z nią do 5.00. Zaziębiła się bo kicha i kaszle. No ale póki co nie ma wysokiej temperatury tak więc poszedł w ruch Ibum coby się wypociła, syrop przeciwkaszlowy i krople na katar. Zobaczę jeśli jej stan pogorszy się to pojadę wieczorem do lekarza.
Teraz śpi mi na kolanach...
A co u Was LASKI? Narobiłyście smaka tymi plackami. 😉 😉
A rybkę to mam na obiadek dziś dla Madzi...chociaż widzę iż słoiczki w ogóle już jej nie wchodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA, CIEKAWE CO MOJA ZACZNIE WYCZYNIAC JAK DOSTANIE ,,PRAWDZIWE JEDZONKO"

PERSY ZDRÓWKA DLA MADZI, OBY JEJ SZYBKO MINEŁO.

IDE NA SPACER Z LENKĄ.

DO POTEM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczynki 🙂
pogoda paskudna ciagle leje ... do poludnia nie mialam pradu 😠 nie wiedzialam co ze soba zrobic 😮
ja na szczepionke ide w poniedzialek jak nie bedzie padac to zdam wam relacje co pani doktor powiedziala ...
ja tez nie lubie porownywac dzieci 😠
ale sie ciesze ze szkrab tak ladnie rosnie ... ogulnie sie ciesze ze wszystkie dzieciaczki rosna i nie sa bardzo chude 🙃

mittka - sliczne zdjecia z komuni - az mi sie przypomniala moja 🙃
kajtucha wracajcie szybciutko do zdrowka 🙂 macie buziaki na szybki odpedzenie choroby 😘 😘 😘
persy7 wam tez zycze duzo zdrowka i buziaki 😘 😘 😘 aby malutkiej szybko przeszlo

moj szkrab bardzo lubi sloiczki ale teraz sama gotuje wlasnie jest w garku marchewka i ziemniaczek ... wczoraj mu smakowal ... do tego daje jeszcze lyzke kleiku ryzowego ... a jutro chyba golabek 😁 bo mam w zamrazalce 😜
a placki ziemniaczane bardzo prosto sie robi ... jak zetrze ziemniaki to troche czekam az woda wyplynie i ja wylewam dodaje troszke maki i inne przyprawki .... na patelce robie male placuszki bo lepiej je sie obraca i mi sie nie przypalaja czekam az same sie odkleja wtedy sa takie zlociste z drugiej strony 😁

ale sie rozpisalam .... ale to nic czytajta czytajta 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETY RATUNKUUUUUUUU 😞 😞 😞 JAKI TO DZIŚ MARUDA Z MOJEGO BARTKA 😠 NA DWORZE ZACZĘŁO PADAĆ WIĘC KISI SIĘ W DOMU 😠 A JA TEGO TAK NIE LUBIĘ 😞 😞

PERSY DUŻO ZDRÓWKA DLA MADZI 😘 😘 😘 NIECH SZYBKO WYZDROWIEJE 😉 😉 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agok moja lenka wczoraj miała takiego maruda, mam nadzieje ze dzisiaj jej przeszlo 😠

ag84 ryba chyba jest 7, 8 lub 9 msc, ale teraz to na pewno za wczesnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...