Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dziewczynki zgłaszają się całe i zdrowe to dobrze 🙂
Ciekawe jak tam AgnieszkaK bo coś jej nie ma od ranka i Wiola też mam nadzieję się lepiej czuje,a może się zamknęła przed teściową :laugh:

A ja się zbieram do rodziców na obiadek,ale jeszcze niespodziewane porządki musze zrobić (tak to jest jak się nie chciało wczoraj posprzątać :P ) bo dzwonił brat mojego męża czy mogą przyjechać i nie wypadało odmówić przyjadą pewnie zaprosić oficjalnie na chrzciny 🙂 a może jakieś ciuszki przywiozą bo ta ich magdalenka to już dwa miesiące ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmmm Anja ale mi smaka narobiłaś wygląda tak apetycznie a pewnie jeszcze lepiej smakuje 🙂 ja się chetnie częstuje 🙂

Dziewczynki uciekam lece do rodziców,do Was zajrze pewnie dopiero wieczorkiem bo potem jeszcze na 16 do kościółka a po nim goście.Życze Wam miłej niedzielki brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was niedzielnie dziewczyny 🙂 🙂

Co do nocki to szkoda gadać, pół przespane a pół w męczarni bolącego kręgosłupa i przeziębienia 😞 😞 😞 O 4.30 mężunio wrócił z Czech to od razu lepiej się zrobiło bo miałam do kogo się przytulić :P :P :P
Teraz czuję się o wiele lepiej bo wzięłam rano paracetamol 😉 😉 😉 Mały teraz tak szaleje mi w brzuchu że aż podskakuję co chwilę na krześle :laugh: :laugh: Zaraz rosołek zjem sobie to może jeszcze lepiej się poczuję, bo ja uwielbiam rosołek 😉 😉 😉 A mój synek też lepiej się czuję więc jutro do zerówki już pójdzie bo nie był ani w czwartek ani w piątek 😉 😉 😉

Wczoraj też troszkę oglądałam "Mam talent" i najbardziej podobał mi się gościu z akordeonem 🙃 🙃 Nawet łezka mi się w oku zakręciła :P :P :P
Albo ta dziewczynka z ojcem też fajnie wyszli 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, ja niestety chwilowo jestem pochłonięta pracą...ale mam nadzieje iż jak oddam do druku plakaty i bilety to trochę będę mogła odetchnąć:P :P

Rampers dla naszej córci 🙂 [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/rampers-24b5dc6046b29c37ed509d7aed89707a.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach...już się nie mogę doczekać mojej słodkiej istotki. Chciałabym już ją mieć w ramionach 🙂 🙂

Agnieszka, mnie też młoda nie daje długo posiedzieć czy też poleżeć w spokoju. Hehe...uwielbiam te jej akrobacje. Chociaż pewnie za chwile będę ją prosiła żeby mi nie wkładała nóżek pod żebra...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persy nie tylko Ty nie możesz się doczekać maleństwa :P :P My wszystkie czekamy z niecierpliwością a im bliżej tym bardziej się pragnie przytulić do tego maleństwa :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja, zjadłabym takie ciasteczko 😁

Persy i ja już nie mogę się doczekać na przyjście dzieciątka. Od dziś zostanie mi jakieś 12 tygodni, może mniej a może więcej 😉
A rampersik super.


My dzisiaj się nudzimy z małą. Chyba zaraz się zbierzemy i pojedziemy do miasta pochodzić po sklepach. Może coś fajnego znajdziemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ugotowałam obiadek dla Krzyśka. Dziś wraca z Legnicy 🙂 W końcu będę mogła się przytulić...:P
A teraz pałaszuje makaron z jajkiem i sosem. Ostatnio jestem ciągle głodna...chyba pękne:laugh:
:laugh:

Też bym zjadła serniczek. Mniam....

PannaNikt to się później pochwal co złowiłaś na mieście... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
On pochodzi z Legnicy. W Warszawie mieszka niecałe 5 miesięcy 🙂 Pojechał spotkać się ze znajomymi. Teraz marudzi iż jest zmasakrowany. Hehe.. dziwne to nie jest - po takim maratonie towarzysko-alkoholowym 🙃

A mnie po raz pierwszy podczas jego nieobecności złapał dół...siedziałam i łzy same mi napływały do oczu. Zaczęły mnie ogarniać wątpliwości...odnośnie do naszego związku. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałam nie raz wątpliwości co do naszego związku z moim Tomkiem. I co najdziwniejsze że te wątpliwości dopadły mnie po ślubie, gdzie byliśmy już 6 lat ze sobą. W lutym będziemy obchodzić 4 rocznicę ślubu i 10 rocznicę poznania się ale watpliwości co do naszego związku już mi minęły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persy to jak urodzi się maleństwo to może wątpliwości Ci miną po prostu hormonki w Tobie szaleją i dopadają Cię różne wątpliwości. Zobaczysz jak Krzysiek będzie rozpieszczał waszą Magdę to zakochasz się jeszcze bardziej w Nim i już nawet nie pomyślisz że kiedykolwiek może być inaczej 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie ogarniają wątpliwości odnośnie do jego uczuć w stosunku do mnie...ehhh...
Ale masz rację hormony robią swoje...stałam się jakaś płaczliwa ostatnio 😉
Myślę iż dla nas owe 9 miesięcy i później okres niemowlęcy Madzi będzie próbą siły związku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
A ja znowu dopadłam kompa u rodziców 🤪
Jej pojadłam też rosołku i drugie danie najadłam się jak nie wiem,ale jeszcze po obiadku miałam miejsce na szyszki mojej mamusi mmmmmmm pycha sprawa musze się nauczyć robić sama bo moja mama to bardzo rzadko robi te smakołyki 😞

Persy śliczny ten rampersik a napis uroczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...