Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewa juz świruję od jakiegoś czasu a niedługo to juz wogóle mi odbije hehhhe. Chyba jedynie Mittka jest w stanie mnie zrozumieć :P :laugh: ale ona to już spokojna bo mężuś w domku :laugh: Fajnie by było tak potęsknić raz do roku a nie przez cały czas praktycznie ale jeszcze tylko parę latek i koniec, wtedy to sama go będę pewnie wykopywać z domu hehheheh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Emmax a my jednak zdecydowaliśmy się na tako 🙂 troche kolor mnie przeraził,ale co tam :P też potem szłam drogą i mężowi trułam czy czasem gondola nie będzie za mała,ale powiedział żebym nie wymyślała i że jak się zrobi za mała to już dzidzia będzie siedzieć i spacerówke założymy.A jak to wyjdzie to się w praniu okaże 🤪

A to nasz wózek

http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=285
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Wiola wiem co przeżywasz,ja niestety zaraz męża jade odwieźć spowrotem 😞 😞 i nie wiem kiedy znowu go zobacze 😞

Ale super że ty już w niedziele będziesz miała swojego tylko trzeba przeżyć ten tydzień,ale widze że zajęcia masz więc powinno szybciutko zlecieć bo najgorsze jest takie bezczynne czekanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ten, który wczoraj widziałam, miał przednie kółka takie malutkie, może to był inny model, ale ogólnie to mi się podoba ten wózek, ale ja jednak zastanawiam się nad wózkiem z miekką gondolą bo sporo podróżujemy, ale to się jeszcze zobaczy 😉
Wiolka zobaczysz, że szybko zleci te 6 dni, wpadaj często na brzuszka to jeszcze szybciej:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo pewnie widziałyście taki 🙂
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=257

Ja takiego też nie chciałam,decyzja co do wózka jest bardzo trudna i zawsze znajdzie się coś co nie będzie pasowało,jak będę używać to wtedy ocenie co jest jednak nie tak :P
Ja przy Dominice miałam wózek z miękka gondolą i tam nie sprawdziła mi się spacerówka,ale to było 9 lat temu a teraz wózeczki są już całkiem inne i dziś też oglądaliśmy takie,ale mąż jak zobaczył ten to już było przesądzone 🙂 rozebrał go na części pierwsze i wszystko obejrzał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko napisałam co mi się wydawało hehe. Nie jestem znawcą wózków, Wy się lepiej na tym znacie bo oglądacie różne. Ja będę miała używany po bratanku więc się nie wypowiadam hehe. Tak jak Mittka napisała i tak pewnie w każdym coś nam nie będzie pasowało :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka - fajowy ten wózek! Kolor tez taki niestandardowy! Gratuluje zakupu :P Zobaczymy jak te nasze wózki będą sie sprawdzały w uzytkowaniu. Myślałam, że przy pierwszym dziecku jest problem z wyborem ale Wam chyba też nie jest zbyt łatwo wybrać 😁 Przynajmniej wiecie na co zwracać uwagę 😁 :laugh:


Idę obierać grzybki z wczorajszego Rocznicowego Grzybobrania 😁 Chyba zrobimy sobie taka tradycję i przy każdej naszej rocznicy będiemy chodzić na grzybki :P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko napisałam co mi się wydawało hehe. Nie jestem znawcą wózków, Wy się lepiej na tym znacie bo oglądacie różne. Ja będę miała używany po bratanku więc się nie wypowiadam hehe. Tak jak Mittka napisała i tak pewnie w każdym coś nam nie będzie pasowało :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo i bardzo dobrze że wyrażamy opinie dziewczynom naprawde przyda się każde spostrzeżenie 🙂
Ja też chłonęłam każdą opinie na temat wózka który mnie interesował.A przetrzepałam ich troche 😁

Akompf masz racje przy drugim dziecku też ciężko wybrać a zwłaszcza mnie takiej wybrednej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie te wózki mi się bardzo podobają, ale tak naprawdę to muszę zabrać się za oglądanie wózków bo to tylko 3 msc a na wybór męża to ja wolę nie liczyć:laugh:

a teraz muszę brać się za sprzątanie a tak mi się nie chce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam tylko na chwile i widzę że zażarta rozmowa na temat wózków :laugh: :laugh: :laugh:
Mittka super wózio wybraliście i ten kolor taki inny 🤪 🤪 Na prawdę jest śliczny 🙂 🙂 🙂
Agusia_W super że u Ciebie i Twojego maluszka wszystko w porządku :laugh: :laugh: :laugh:
Emmax nie przemęczaj się kochana, bo porządki nie zając i nie uciekną :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf może ciśnienie skacze i tak to na Tobie działa że jesteś senna, bo koleżanka tak samo mi mówiła że mogła by spać dziś cały dzień ale to dla tego że jest niskociśnieniowcem 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...