Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ale naskrobałyście!
Agnieszka84 - to koniecznie odpoczywaj! Fredeczka też! i do lekarza marsz! Może przystopuj trochę z tymi dzieciaczkami! Teraz Twoje jest najważniejsze!
Niezły ten szpital!
Ja za małą butelke Aventu (smoczek 0+) dałam 23 zł 😁 innych butelek jeszcze nie mam ;D i nie mam pojęcia jakie kupić! Doradźcie!
Asiula - jak nocka? 😁
Agusia - to tylko miesiac Ci został!!!!
Bti - na zgagę migdaly 😁
DagiM - a jak wózeczek kupiliście?
BTI7 - moje gratulacje z okazji rocznicy! No i zyczenia szczęścia i pomyślności w dalszym pożyciu małżeńskim 😁 😁 😘 PS. Ale masz wstretną teściową ;/
Wiolka! Ale masz młodego męża!!!! 😁 Wygląda na starszego 😁 Życzenia dla Niego!
A ja słyszalam i czytałam, że od 36 tygodnia poród nie jest już wcześniaczy...
Agusia_W - 1 kg to mało... A nie połknęłaś zera? 🙂
Fredeczka - czapusia, bodziak i szlafroczek są śliczne!
Julia - Twój również jest przesłodki... jak wkleiłaś dwa zdjecia?!
Agnieszka84 - ja też biore Isoptin ale na moje serducho (dwa razy dzienie)... A Wy na co bierzecie ten lek? Ja się dobrze po nim czuję.
Ciekawe co u Emmax i jej maleństwa 😁
Mittka - mnie tez krocze boli... kurcze.. jakie dziwne uczucie...

Z nowości:

Dziś w 'dzień dobry TVN' będą mówić o chustach do noszenia niemowląt 😁 temat na czasie 😁
Ja wczoraj zrobiłam akcję błysk i skorzystałam, ze męzuś dłużej w pracy - miał rade pedagogiczną do 21 i z samego rana pojechałam sie spotkac z przyjaciólkami! W końcu, bo ciągle nie było okazji a tak to zaliczyłam dwie wizyty na raz. 😁 Stad moja nieobecność 😁
Dziś idę do znajomego na pogaduchy a później wracam do domu sprzątać bo juz patrzeć nie mogę na ten zlew pełny naczyń, okruchy na stole itd... 😁

Uciekam się ubrać 😁 Będę później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wpadłam tylko na momencik zobaczyć co naskrobałyście 🙂 🙂

DagiM to przeprawa niezła z tym wózkiem ale pomocnika to faktycznie mieliście 1 klasy :laugh: Pozdrówka dla Twojego synka Kubusia 🙂

Dziewczyny ja zapomniałam Wam przypomnieć że dziś jest pogrzeb Damianka Gosi2301 😞

Ja już czuję się trochę lepiej 🙂 Dzięki dziewczyny za miłe słowa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewoje!!

Ja się nawet dzisiaj wyspałam ale miałam porąbane sny, mam nadzieję, że nie gadałam przez sen bo bym miała przekichane :laugh: :laugh: :laugh:

Fredeczka dziękuję za przepis!!!! Spróbuję go upiec i jak mi się uda to nawet wkleję zdjęcie heheheh :laugh:

Akompf wariatko mój mąż ma urodziny 22.10 czyli jutro a nie 22 lata hahahahaha, teraz będzie miał 29, stara dupa :laugh: :laugh:

DagiM nieźle się z tym wózekiem narobiliście :laugh:

Tez bym sobie obejrzała o tych hustach ale nie mam polskiej TV 😞 napiszcie co opowiadał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kobietki

A ja się wcale nie czuję lepiej... ciągle mnie boli 😞 mam wrażenie, jak by mała naciskała mi główką na jakiś nerw ...
Ledwo chodzę 😞

Też macie wrażenie, że Wasz brzuszek opadł ?? Wyczytałam tutaj
http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm ze w 32 tygodniu może się obniżyć na 2,3 palce... i mi się wydaje, że mój brzuszek tak opadł...

Dagi ale historia z wózkiem ...

AgaK fajnie że się lepiej czujesz 🙂

Akompf ja nadal muszę żyć w bałaganie przez te bóle...

Fredeczko Ty tez trochę przystopuj, bo w 8 miesiącu to juz nie ma żartów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka - sorka za pomyłkę z wiekiem męża - ale ze mnie idiotka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Po 11:00 zajrzyj na stronę programu --> www.dziendobry.tvn.pl na pewno będzie filmik 😁 :P

Dla Damianka [*] [*] [*]
Gosiu - mocno tulimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW - ja nie potrafię nic powiedzieć na ten temat, bo jakoś jeszcze sie nie zainteresowałam tym ani nie zauważyłam u siebie..

A ja mam nosidełko, które ten koleś odradzał... ale czy wogóle będę go używać?! Może spróbuję raz, zeby zobaczyc, czy wogóle mi podpasi jakiekolwiek noszenie dzieciątka poza nosidełkiem/fotelikiem... A póżneij kupię sobie chustę albo i nie.. Wiolka - ta, która pokazywałas jest najwidoczniej dobrym rozwiązaniem 😁 Ale dla wczesnych niemowląt czyli dość krótko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wiolka 🙂
Mi nawet pielęgniarka przedwczoraj jak byłam na badaniu powiedziała, że mi brzuszek opadł i myślała ze to już, a ja jej na to ze mam jeszcze 8 tygodni 🙂

Fajne te chusty kurcze... i kto tu mówił , żeby dziecka nie nosic ... ;p;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to zaopatrze się w chuste z nosidełak już dawno zrezygnowałam bo wiedziałam jak to sie je przy Dominice :P

AgnieszkoW wiesz ja też wczoraj miałam takie wrażenie że brzuszek mi opadł,ale szczerze mówiąc ja nawet przy Dominice nie zauważyłam jak mi się brzuch obiżył,więc nie wiem teraz czy tylko mi się wydaje czy rzeczywiście już opadł.Z tego co ja wiem to brzuszek właśnie opada przed porodem,więc każdą taką obawe na tym etapie myśle że można by skonsultować z lekarzem.W każdym bądź razie obserwuj bo Tobie jeszcze te bóle brzuszka dokuczają,miejmy nadzieję że wszystko jest ok tak jak lekarka mówiła więc nie denerwuj się tylko DUŻO ODPOCZYWAJ masz na razie zakaz sprzątania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki dziewuszki za wyczerpujące odpowiedzi 🙂

Mittka byłam u lekarza przed wczoraj i ona nic niepokojącego nie zauwazyła... nie wiem już co robić ehhh

Mittka chciałam zamówić to łózeczko z żyrafką, wchodze na aukcję a one już wszystkie sprzedane. Napisałam do gościa meila czy jeszcze ma takie łózeczka i na szczęscie będzie wystawiał jeszze taką aukcję więc wtedy już na pewno nie przeocze, bo tez mnie to łóżeczko urzekło.


A wczoraj dostałam pościel tą którą zamówiłam na allegro, jest przesliczna, polecam dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudniówki 🙂
Noc taka sama jak wczoraj czyli do du.y 😠
Już tak będzie cały czas? 🤨
Miałam się wybrać do biedronki bo kombinezony mają być ale tak u mnie leje że masakra 🤨 a ja tylko bluze mogę zasunąć na sobie jeszcze, nic więcej ☺️

Nadrobię sobie forum z wczoraj i dziś 26 stron może przestanie padać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa skasował mi się post wrrrrrrrrrrrrr

No więc od nowa :P

Agnieszko myśle że jak byłaś u lekarki i powiedziała ze wszystko ok napewno zbadała czy szyjka się nie skraca i nie ma rozwarcia to nie masz się co martwić trzeba tylko dużo odpoczywać musimy wytrwać do końca 8 miesiąca 🙂

Co do łóżeczka to ja zamówiłam,ale mój sprzedawca napisał że te ostatniem łóżeczka mają jakąś wade fabryczną i że wysyłka będzie w przyszłym tygodniu i czy mi to odpowiada,więc czekam 🙂 a one są chyba nowością więc myśle że co jakiś czas będą sie pojawiać tym bardziej że robią furore 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym zjadła cos słodkiego, ale nic nie mam w domku 😞 nawet woda mi się skończyła i musiałam sobie przegotowac i ostudzić bo nie mam co pić echhh muszę dzis wysłac męża na zakupy z długą listą 🙂

Ależ ta moja dzidzia się napina ałłłłłł

PannoNikt zapomniałam napisać, że masz uroczą córeczkę, jak księżniczka mała 🙂 fajnie, że w końcu nam się pokazałaś bo jakos tak lepiej się rozmawia z ludźmi, kiedy wiemy jak wyglądają 🙂 😘

Mitkko no szyjka sie nie skraca, rozwarcia nie mam, malutka dobrze się rozwija... nie wiem czemu mam te bóle... ale tak jak mówisz, oby do końca 8 miesiąca, a potem to juz może malutka sie pchac na świat 🙂

Nic nie będę robic, ale zupkę musze sobie ugotować, bo niestety nikt mi obiadu nie zrobi, a co dzień na męzowych kanapkach to daleko nie zajadę haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym zjadła cos słodkiego, ale nic nie mam w domku 😞 nawet woda mi się skończyła i musiałam sobie przegotowac i ostudzić bo nie mam co pić echhh muszę dzis wysłac męża na zakupy z długą listą 🙂

Ależ ta moja dzidzia się napina ałłłłłł

PannoNikt zapomniałam napisać, że masz uroczą córeczkę, jak księżniczka mała 🙂 fajnie, że w końcu nam się pokazałaś bo jakos tak lepiej się rozmawia z ludźmi, kiedy wiemy jak wyglądają 🙂 😘

Mitkko no szyjka sie nie skraca, rozwarcia nie mam, malutka dobrze się rozwija... nie wiem czemu mam te bóle... ale tak jak mówisz, oby do końca 8 miesiąca, a potem to juz może malutka sie pchac na świat 🙂

Nic nie będę robic, ale zupkę musze sobie ugotować, bo niestety nikt mi obiadu nie zrobi, a co dzień na męzowych kanapkach to daleko nie zajadę haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tych lekow nie moge brac, dzis rano jak D mnie zawozil do tesciowej to przed pojechalismy zmienic opony na zimowe to myslalam ze zawalu dostane taka trzesawke mialam a mi zalecil 4 razy dziennie te leki.. zmniejsze dawke do dwoch razy na dzien i moze bedzie inaczej.. maly szaleje.. spacerowalam w nocy bo myslalam ze jak bede chodzic to go ukolysze ale spokoj na 2 h i od nowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...