Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

ja tez pieluchy, ubranka prałam, jeszcze mi ręczniku zostały ale te chyba z 2 razy muszę przeprać bo w takie to się wytrzeć nie da 🙂 no i jeszcze zostały mi ciuszki typu jeansy , sztruksy i takie tam, ale to chyba w rękach bo do pralki to mi się nie nadaje bo są różne kolory 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Wiolu u Agnieszki nie podejrzewają zatrucia ciążowego tylko ma białko w moczu i za dużo leukocytów we krwi,więc pewnie zastosują leczenie i po weekendzie ją wypuszczą 🙂

A ja też się zmobilizowałam i posprzątałam mieszkanie ah jaka dumna z siebie jestem 🤪 :laugh:

A ja rożka nie będę prała na począku ani kocyków bo stracą swój urok kocyk będzie do przykrywania przeważnie więc nic małej nie będzie 🙂

Emmax widze że imie już zmienione 🙂 śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za pierwszym razem miałam 50 sztuk tetr, ale tylko dlatego, że trzymałam małą w tetrach.
Teraz mam na razie 10, bo zamierzam używać tylko pampersów, za co jestem potępiona przez teściową 😁


A co do białka w moczu, to często właśnie się pojawia przy zatruciu ciążowym, dlatego tymbardziej cieszę się, że u Agi ok 🙂

Ja wyprałam i rożek i kocyk, tyle, że kocyk mam baełniany, więc on na uroku nie straci, gorzej z takimi grubszymi kocykami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka dziękuję za pozytywna opinię dla imienia (ale ja tak do końca nie jestem przekonana, żadne mi się nie podoba):laugh:

Aga wymyślono paklanki na zapaszki pieluszkowe:laugh: ja kupiłam paczkę, ale będę ich używała tylko jak pojedziemy w gości, żeby komuś domu nie zasmrodzić:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Emmax wkońcu przyjdzie taki dzień że wkońcu jakieś imie przypadnie Ci do gustu 🙂

Panno nikt bawełniany kocyk można wyprać mojego mi na razie szkoda :P bo jest taki milusi i jak go wypiore to pewnie straci urok 🙂

Ja przy Dominice też używałam pieluch tetrowych,ale teraz o co to to nie :P pranie tego gotowanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kocyków tez nie piorę, bo mam takie śliczne, że aż żal żeby się z nimi cos stało, a tak jak piszecie pod buźkę czy główkę to mozna pieluszkę tetrową włożyć i maleństwo nie ma styczności bezpośredniej z materiałem kocyka czy rożka.

Byłam w lumpku. Kupiłam śpiochy i bluzeczkę. Zaraz Wam pokażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga84 możemy pogadać tylko ja teraz szykuję się na szkołę rodzenia będę ok 21, a informacje to ja czerpie głównie od siory więc wiem , że są sprawdzone, ale jak coś będę wiedziała to odpowiem 🙂

zbieram się dziewczyny, paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Marcin dopiero wyjezdza z pracy,wiec mam czas zeby nadrobic 🙂

DagiM ja tak poprostu przeczuwam... jeszcze dzisiaj szwagier uderzyl mnie w brzuch i pozniej dostalam dosyc silny skurcz, myslalam,ze rodze 😁 ale minelo 😉

Ojej widze,ze AgaK w szpitalu, Ewa w szpitalu, z dziewczynami niedobrze. Ojj :/

Akompf ja wiem,ze powinnam wrzucic na luz bo sie czepiam o byle co ale ja zauwazylam ,ze ja sie taka wredna zrobilam ,ze hoho! specjalnie po zlosci mu czasami robie i wogole wszystkim... a bluzeczke mam bez metki ale w b.dobrym stanie 🙂

ja dzisiaj na obiad robilam kotleciki sojowe 🙂

PannanIkt moja mama do tej pory tak ma, ze sobie nie kupi ale wszystkim innym tak. A sobie nie kupi ale jakies tanie tandety. Dlatego na urodziny dostala odemnie kiecke ktora wczesniej mierzyla ale jej sobie nie kupila hmm

Zgryz ja pralam rozek ale ksztaltu nie zmienil 😉

jesli chodzi o to,ze za nozki nie wolno podnosic to czytalam o tym. Ze lekko wsunac reke pod pupe niemowlaka i podniesc ale przenigdy za nozki!

ja poki co mam uprane wszystkie ciuszki, pieluchy,kocyk,rozek i to by bylo na tyle. Jeszcze okrycia kapielowe i jeden kocyk i jeden rozek no i posciele pozniej. I koniec 🙂

Jesli chodzi o kupki to mi dzisiaj mala taka kupe zrobila,ze jak szla to normalnie az oczami wyobrazni bylo widac taki zielony smrodek unoszqacy sie za jej pupa hehe 🙂

AgaW ,widze,ze zakupki udane!! 🙂

Wogole to ja dzisiaj mialam przedszkole!! dzieciaki ktore jechaly na mistrzostwa PL w karate czekaly tam u mnie od 10.30 na transport wyobrazcie to sobie! Chyba 10 ich bylo, jeszcze Ola, pozniej Lukasz wrocil ze szkoly, Ala dzisiaj w domu bo chora, kuzynka przyszla i widzialam,jak miala wenflon zakladany ( a fuuuuuj! 😞 ) wiec dzien pelen wrazen poprostu... a teraz mi sie tak kruszyna wierci ,ze hoho 🙂


Marcin sie nie odzywa,tylko zadzwonil 30min temu ,ze dopiero wyjezdza z pracy i bedzie ok 19 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem!
A więc:
AgnieszkaW - niezła ta Twoja koleżanka 😁 Mam nadzieję, że nam tak nie odpierdzieli, bo wiele młodych mam zachowuje się tak, jakby im rozum odebrało 😁 Ale na szczęscie są i takie, którym nie odwala :P
Śliczne ciuszki! Nie moge patrzec na nie za dużo bo mi sie później do lumpka chce chodzić, a Basieńka juz tyle ciuszków ma, że to tylko strata kasy bo nie zdąrzy założyć... Teraz muszę o sobie pomysleć: kapcie, koszule do szpitala itd...

Agnieszka84 - kupki własnego maleństwa pachną najlepiej 😁 ale tez się zaopatrzyłam w paklanki, żeby innym nie śmierdziało 😁 hahahaha

Poszłam na autobus, zeby na wizyte dojechać i coś mi sie pochrzanilo, że źle spojrzałam i musiałam jechac innym i się spóźniłam 😁 Ale na szczęście nie bylo problemu z przyjęciem 😁
Co do Niuni mojej:
AgnieszkaW - no własnie, ciekawe ile waży 🙂 Niestety lekarz nie podaje mi dokładnej wagi, tylko przybliżoną...
Ale jak widzę Basieńkę na monitorku to odrazu znikają wszelkie problemy!
Wszystko pozamykane na cztery spusty! Szyjka sie nie skraca, lekkie zapalenie jedynie. Ból krocza jest wynikiem napierania na miednicę bo mała nadal główką do dołu i tak sie tam pręży 😁 A w autobusie strasznie mi wierciła dziurę w brzuchu! Jak ja ją kocham!!!!
Prosiłam lekarza o potwierdzenie płci, ale miał nie lada problem, zeby coś tam zobaczyć 😁 Mam nadzieję, że nie bedzie niespodzianki 😁 hahahha

Uciekam zrobić obiad męzuniowi! No i Brzydula leci :P
Do wieczorka mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski...
Sliczne macie ciuszki ja narazie sie wstrzymalam i probuje sie tego ostro trzymac i jak narazie powiem szczerze ze mi to wychodzi,,, od tygodnia kupilam tylko 3reczniki po kapieli dla maluszka 😉
Co tam u Was jak sie miewacie bo ja mam lenia....Posprzatalam cala chate i teraz mam lenia nic mi sie nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...